Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 września 2018, 13:33
czemu gra myszką lewą ręką?
Odpisz
30 kwietnia 2019, 22:46
@hubi123456789: jest starszym człowiekiem i jeszcze się uczy
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2022, 12:05
@hubi123456789: Ja tak robię
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 18:29
No rozumiem, pisze niezłe i dość zgodne z kanonem fanfiki... Ale to wciąż tylko fanfiki, nie ma prawa się wściekać, ze gra jest popularniejsza od nich ._.
Odpisz
27 listopada 2016, 12:57
Zdaję sobie sprawę że to dość stary komentarz, ale możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w nim chodzi? Z tego co wiem, to gra jest na podstawie jego książki a nie na odwrót.
Odpisz
28 listopada 2016, 23:22
@NightmareStory: Ciii... to była pułapka ale myślałem ze więcej osób się złapie. Oczywiście masz rację
Odpisz
30 listopada 2016, 22:48
@NightmareStory: Chodziło o to (i dalej chodzi) że Sapkowskiego boli dupa że sprzedał prawa autorskie do gry Wiedźmin. Wtedy dostał niezły pieniądz za to ale zamiast wziąć % od sprzedaży to wziął raz i teraz ma wielkie jajco. Teraz gdy wyszedł Wiedźmin 3 i bije rekordy wszędzie gdzie się da to Sapkowskiemu tak gula chodzi że nie może wytrzymać. Obraża graczy oraz środowiska z tym związane twierdząc że to książki są lepsze. Ma sporo głupich wypowiedzi na temat producentów i graczy jako ogółu. Na starość zrozumiał co stracił dając tak łatwo prawo do marki i nie może dziadyga zapomnieć.
Odpisz
1 grudnia 2016, 20:19
@Mnich1: Cóż, o tym to i chyba każdy wie.
Chyba....
Odpisz
10 września 2016, 20:29
Andrzeju nie denerwuj się
Odpisz
10 września 2016, 11:51
Nie rozumiem hejtu na jego osobę. Powiedział, co myślał, może i jest rozgoryczony tym, że jego książki nie są tak popularne jak gra. Moim zdaniem ma rację - więcej osób sięgnie po grę, nie przeczytawszy książki, a potem są oburzeni, że autor porównuje ich do bezmózgów. Jak dla mnie większość z nich oburza się, że autor obraża "ich" grę (stworzoną na podstawie jego książki!)
Odpisz
10 września 2016, 12:07
@anonymoose: Hejt jest spowodowany tym, że Sapkowski nie raz pokazuje, że ma głęboko gdzieś fanów i wielbicieli. Oczywiście, że więcej osób sięgnie po grę. Kto dzisiaj czyta więcej książek niż gra? Książka nie może się równać w dzisiejszych czasach z grą, bo ludzie są zbyt leniwi by czytać. Wolą grać.
Odpisz
10 września 2016, 12:38
Właśnie dlatego Sapkowski zasugerował, że nie wszyscy gracze są inteligentni :v
Odpisz
10 września 2016, 12:03
chyba 4 się nie doczekamy
Odpisz
9 września 2016, 15:00
Oby taka była prawda. Bo po Polconie Sapkowski znaczenie stracił w oczach nie tylko graczy i Redów, ale w dużej mierze wśród fanów jego twórczości.
Odpisz
9 września 2016, 15:10
Racja.
Odpisz
9 września 2016, 15:16
Rzeczywiście, w moich oczach dużo stracił.
Odpisz
9 września 2016, 15:17
Sapkowski zawsze był upartym bucem i narwańcem. On po prostu ma taki charakter. Ktoś go nawet trafnie porównał do Wałęsy- człowiek wielki i ważne rzeczy zrobił, ale z charakteru kompletny kretyn.
Odpisz
9 września 2016, 18:06
E tam. U mnie nic nie stracił. Od początku wiedziałam, jaki jest. Lubie go nazywać Mickiewiczem XXI wieku. Wielki, głupi, zakochany w sobie dupek, który myśli, że jest najlepszym pisarzem świata, ale przez to, że jego dzieła serio są piękne nie można mu odebrać wciąż należnej sławy.
Odpisz
10 września 2016, 11:11
U mnie zyskał.
Odpisz
10 września 2016, 11:30
@kicius23: I moich
Odpisz
10 września 2016, 11:43
@jacek1s: Dlaczego?
Odpisz
10 września 2016, 11:55
Bo powiedział prawdę
Odpisz
10 września 2016, 11:40
Odpisz
10 września 2016, 11:39
Odpisz
10 września 2016, 11:25
Seria gier "Wiedźmin" narobiła tylko mnóstwo smrodu i gówna...
Odpisz
10 września 2016, 11:25
I ten plakat
Odpisz
9 września 2016, 16:55
Wiedźmin 3 to gówno
Odpisz
10 września 2016, 10:24
@Pogromca_hultai: Bait wykryty.
Odpisz
10 września 2016, 11:11
@Pogromca_hultai:
Odpisz
10 września 2016, 16:44
@Pogromca_hultai: Baitkrieg?
Odpisz
10 września 2016, 18:56
@Pogromca_hultai: dziękuje za każdą strzałke w dół w pod moim komentarzem :3
Odpisz