Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Suhak

14 września 2016, 17:13

Dzieci nie jedzo w tym wieq :v

Avatar sylwon1234

12 września 2016, 15:36

Jak nie je to schudnie.

Avatar Scrollek0802

14 września 2016, 07:00

@sylwon1234: z tego co wiem chudnięcię to nie żeby nie jeść tylko jeść zdrowo, o tych samych godzinach i ćwiczyć

Avatar maskatrone

14 września 2016, 07:30

@Scrollek0802: jak nie jesz wcale to raczej nadwagi nie dostaniesz

Avatar Scrollek0802

14 września 2016, 14:53

@maskatrone: ale zbytnio też nie schudniesz

Avatar Michalol222

14 września 2016, 09:55

to dziecko nie je. to dziecko się odżywia przez płyny matki.

Avatar Pindol79

14 września 2016, 11:40

@Michalol222: zawsze się zastanawiałem,odżywia się płynami ok,ale jak je wydala?

Avatar Michalol222

14 września 2016, 11:59

@Pindol79: nie wydala. jest tam tylko to co mu potrzebne.

Avatar Slenderowiec2012

14 września 2016, 09:39

Jakim cudem to przeszło na główną z takim błędem?

Avatar makajet

14 września 2016, 10:00

@Slenderowiec2012: admin troll xD

Avatar
Konto usunięte

14 września 2016, 10:13

@Slenderowiec2012: Dużo komentarzy straciłby sens.

Avatar ALKATRAZ

14 września 2016, 10:00

czy je dziecko? czy je ona dziecko? no to smacznego

Avatar Pegi20

14 września 2016, 07:57

ostatnio na biologii ktoś się spytał czy pies może mieć dzieci z kobietą odpowiedziała nie to samo z szympansem

Avatar
Konto usunięte

14 września 2016, 07:35

Może to nowotwór czy coś? Znajoma też ma brzusio, wszyscy myśleli że w ciąży, a tu nie, jakaś choroba. 0_0

Avatar AZKABANA

14 września 2016, 07:25

O nie...

Avatar darcus

12 września 2016, 16:43

Rozwieję wszelkie wątpliwości - tak, jem to dziecko.

Avatar
Captain_0bvious

14 września 2016, 06:57

@darcus: smacznego

Avatar HeinzDundersztyc

14 września 2016, 06:15

Gratulacje! Ma Pani kebaba.

Avatar
iqhawe

12 września 2016, 16:04

to pewnie kebab

Avatar LamorozecWafel14

Edytowano - 14 września 2016, 06:02

Ciąża spożywcza

Avatar Polska_z4smazka

12 września 2016, 15:06

Jak nie je to faktycznie może być problem.

Avatar
Konto usunięte

12 września 2016, 14:31

Jeśli nie je to nie jest godne.

Avatar LotewskiChlop

12 września 2016, 13:45

A kto je to dziecko?

Avatar baarts

12 września 2016, 14:25

@LotewskiChlop: Pedokanibal.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Jakby trochę nie fair

Płać pan

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka