Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar R3COV3RY

15 września 2016, 22:44

Tylko jak teraz biedaczek chwyci się gałęzi lub czegokolwiek?

Avatar pavlopavo

15 września 2016, 20:54

Teraz nie będzie mógł latać, bo mu te buciki zrobią opór powietrza jak się odegną.

Avatar maskatrone

Edytowano - 15 września 2016, 17:20

ludzie częściej czynią bezinteresownie dobro zwierzętom niż innym ludziom

Avatar TheGreatcat

15 września 2016, 17:43

@maskatrone: No to oczywiste, w końcu zwierzęta są bezbronnymi ofiarami, a ludzie to w dużej części De*ile lub sku***yny, którym pomagać nie warto.

Avatar Broski

15 września 2016, 18:28

@maskatrone: Wątpię że częściej. Poza tym mam nadzieję że nie jesteś przeciwnikiem pomagania zwierzętom.

Avatar Shakrit

15 września 2016, 20:27

@TheGreatcat: Wiesz co zauważyłem? Że ludzie, którzy wyzywają ogółem ludzi od ku*ew i śmieci, mają "bardzo bogate" życie towarzyskie i są bardzo często ofiarami losu. Ja uwielbiam innych ludzi i nie wyobrażam sobie życia bez nich. I jak już mówisz, że są niewarci pomocy, to nie życzę ci sytuacji kiedy Ty owej pomocy będziesz potrzebował. Pozdrawiam :V

Avatar
Konto usunięte

13 września 2016, 17:44

Nie może po prostu latac zamiast chodzić?

Avatar FanKlocucha12

13 września 2016, 17:49

latanie jest męczące (chyba)

Avatar
Konto usunięte

13 września 2016, 18:17

A wyobrażasz sobie całe życie sprintować albo skakać?

Avatar Youtuber

15 września 2016, 18:33

rozumiesz ze czasem trzeba stanac

Avatar
iqhawe

13 września 2016, 18:10

wiara w ludzi +5

Avatar
Konto usunięte

13 września 2016, 20:20

w moim przypadku +0.001

Avatar LIPERS

15 września 2016, 17:24

I teraz demotywator... prędzej człowiek pomoże psowi/kotu/ptaku/itd. niż innemu człowiekowi.

Avatar FanKlocucha12

13 września 2016, 17:45

To że kilka/kilkaset osób zrobiło coś dobrego to nie znaczy, że ludzkość nie jest zje**na

Avatar alicjaaf

Edytowano - 13 września 2016, 19:32

@FanKlocucha12: ludzkość i tak czy siak jest zrąbana ale miło jest popatrzeć jak jacyś ludzie robią coś pożytecznego .

Avatar FanKlocucha12

13 września 2016, 21:55

@alicjaaf: racja

Avatar TybetianWarrior

13 września 2016, 19:51

To laczki kubota. :v

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Brak avatara
Dodane przez: polomolo

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Były nóżki, nie ma nóżek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Brawo za czujność!

Papierowa szkoła posting

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka