Znalazłem prawdziwego smutnego Pepe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Stany w pigułce
Były nóżki, nie ma nóżek
Przerwa na herbatkę
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2016, 12:37
ale to nie dziobak
Odpisz
17 września 2016, 17:32
@ALKATRAZ: chodzi o żabe Pepe
Odpisz
14 września 2016, 17:02
Skąd masz moje zdjęcia ?!
Odpisz
Edytowano - 14 września 2016, 18:14
Podszywanie się pod swoją postać z nicku takie dojrzałe.
Odpisz
15 września 2016, 12:37
Dlatego najlepsze są oryginalne nicki
Odpisz
15 września 2016, 13:12
@Pandzianikki: Powiedział Pan dzianikki.
Odpisz
15 września 2016, 13:28
To jest jedno słowo ! ! !
Odpisz
15 września 2016, 13:30
@Pandzianikki: Panie, a gówno mnie to panie obchodzi!
Odpisz
Edytowano - 15 września 2016, 13:35
Szkoda strzępić ryja... -,-
Odpisz
15 września 2016, 14:06
ja też to robię
Odpisz