Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mnich1

17 września 2016, 16:03

Mi się zawsze marzyło by świat był zjednoczony pod jakimś sztandarem, a Rzymowi było najbliżej do tego gdyż dopiero wtedy się kultury rodziły i mogliby się zasymilować z rzymianami ale nie. Musieli stworzyć dziesiątki gównianych państw które walczą o dominacje na tym gównianym świecie zamiast dążyć do jakiś większych celów. Człowiek, istota nierozumna.

Avatar MistrzJedi

17 września 2016, 19:49

@Mnich1: W tamtych czasach trudno było utrzymać zbyt rozległe państwo. Rzym nie był by stanie opanować tak wielkiego terytorium. Kraj który miał terytoria porozrzucane po całym świecie i duże wpływy była Wielka Brytania. A stosunkowo mało krajów było przed I wojną światową.

Avatar Mnich1

30 września 2016, 19:10

@MistrzJedi: Toteż mówię że to tylko marzenie. Wielka Brytania też była blisko totalnej dominacji ale jak zwykle ch*jowe autonomiczne ruchy musiał wygrywać. Tfu cholerny świat.

Avatar MistrzJedi

30 września 2016, 19:46

@Mnich1: Wielka Brytania była silna ale nie dominowała. Miała rozrzucone terytorium i dużo wrogów na całym świecie. No i nie starała się zanadto jeszcze bardziej rozrosnąć.

Avatar KoffamKakalo

Edytowano - 15 września 2016, 17:17

Szczerze mówiąc, wolę Włochy niż np. Niemcy czy Francję. Od zawsze interesowała mnie mitologia i jednym z moich marzeń jest pojechanie do Włoch.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar KoffamKakalo

28 września 2016, 23:00

@MistrzJedi: Chcę po prostu zobaczyć pozostałości po ich wierzeniach (świątynie, rzeźby itd).

Avatar MistrzJedi

30 września 2016, 19:45

@KoffamKakalo: zawsze możesz zajrzeć do Google grafika

Avatar ptasznik5

17 września 2016, 10:17

Każdy naród ma za czym tęsknić

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar MistrzJedi

25 września 2016, 16:25

@DarthKrooge: Jeśli chcesz wyciągnąć trafne wnioski to nie wyolbrzymiaj.

Avatar DarthKrooge

25 września 2016, 18:04

@MistrzJedi: Nie wyolbrzymiam

Avatar MistrzJedi

17 września 2016, 19:47

Włochy a Imperium Rzymskie to zupełnie nie ten sam kraj.

Avatar Krzyniu

15 września 2016, 20:36

Wszyscy biorą Rzym za największe imperium. A prawda jest taka, że największe imperia to kolejno Wielka Brytania, tj. Imperium Brytyjskie, potem Mongolia i dopiero Rzym.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

17 września 2016, 13:22

Avatar GalenMarek

17 września 2016, 14:08

Po***.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przerwa na herbatkę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Phi!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka