Kiedy za 5 minut zamykają sklep...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Z klasą się trzeba urodzić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2016, 21:37
Dać 5 bo tf2 czy 1 bo słabe?
Odpisz
16 września 2016, 16:32
nie wiem czy dać 5 bo tf2 czy dać 1 bo skaut.
Odpisz
16 września 2016, 16:39
@FanNinjaKiwi222: Daj 3 lub 4. Tak będzie najlepiej.
Odpisz
16 września 2016, 16:40
ok dam 4 bo 5 - 1 to 4 :P
Odpisz
17 września 2016, 07:03
@FanNinjaKiwi222: Scunt*
Odpisz
17 września 2016, 09:33
@flamefrost20: Pisze się scout lub skaut
Odpisz
17 września 2016, 09:34
@FanNinjaKiwi222: To moja ulubiona klasa ;_;
Odpisz
17 września 2016, 09:41
Chyba nie załapałeś żartu :/
Odpisz
17 września 2016, 09:44
@gulasz88: A gdzie tutaj masz żart?
Odpisz
17 września 2016, 09:47
Scunt to obraźliwe określenie scouta.
Cunt to po angielsku Pi#da
Idąc tą drogą Scunt to na nasze Sku#as
Odpisz
17 września 2016, 09:49
a moja ulubiona klasa to medyk i gruby :)
Odpisz
17 września 2016, 10:09
@gulasz88: Aha
Odpisz
17 września 2016, 10:12
@FanNinjaKiwi222: u mnie:
1. Skaut
2. Spy
3. Pyro
Tak, umiem grać szpiegiem. A mój rekord punktów za życia to 42 na pyro, bo grałem na serwerze, gdzie 80% wrogiej drużyny to boty, a one nie zadają tam obrażeń
Odpisz
17 września 2016, 14:08
Ale mi osiągnięcie. :v
Odpisz
17 września 2016, 15:11
@flamefrost20: Za jednym przeżyciem. Jedno życie=43 punkty. To dużo.
Odpisz
17 września 2016, 10:07
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 07:23
Gota Go Fast
Odpisz
16 września 2016, 17:15
Dać 1 bo tf czy 1 bo słabe ?
Odpisz
17 września 2016, 08:11
@DarthKrooge: Daj sobie spokój ze zje**nymi komentarzami
Odpisz
17 września 2016, 09:55
@DarthKrooge: Bezsenu jest dawanie 1/5 lub 5/5 za jakąś gre
Odpisz
16 września 2016, 16:06
5 bo TF2
Odpisz