Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Miszsz

18 stycznia 2019, 12:47

Z obecną wiedzą, ale bez odpowiednich narzędzi i prądu nikt by nic nie zrobił. Przecież nie zbudujesz sobie własnej elektrowni, ani nie będziesz prosił kowala w swojej wiosce, żeby magicznie wykuł dla ciebie spawarke lub lutownice.

Avatar Sebzer

18 grudnia 2016, 13:48

Przenioslbym sie do rzymu i wiodł zajebiste zycie jako zanizny patrycjusz-wynalazca-generał (przeciez wiem z lekcji histori jak tocza sie wydarzenia) i do tego mialbym seksowne niewolnice :3

Avatar
Senedrom

Edytowano - 29 grudnia 2017, 18:34

@Sebzer: jadę z tobą (chociaż przeczytaj sobie książkę "Time Riders" (nie pamiętam która część opowiada o tym co by się stało ))

Avatar Sebzer

1 lutego 2018, 17:46

dzięki za polecenie dobrej ksiązki obczaje ją w wolnym czasie którego nigdy nie mam XD

Avatar adix53

3 grudnia 2017, 19:20

przeniósłbym się do epoki kamienia łupanego B}.

Avatar Ilovefutbol

Edytowano - 7 października 2016, 06:58

człowiekiem a kim chciałbyś być dinożarłem

Avatar Park_Jiminnie

2 października 2016, 15:08

Egipskim bogiem!

Avatar drzefko

20 września 2016, 15:19

nikim

Avatar
Konto usunięte

20 września 2016, 06:43

Prawdopodobnie byłabym spalona na stosie za czary

Avatar piekielnybartek

19 września 2016, 22:49

hmm, nic bym nei wid=edzial
nie umialbym zrobic samochodu
lampy
komputera
telefonu
bo tego nas w szkole nie ucza

Avatar Lama_w_kropki

19 września 2016, 22:38

Zwłokami wysychającymi na słońcu.

Avatar PchlaRenatka

19 września 2016, 22:31

Hm, tym kim teraz, nikim ;c

Avatar FTodo

19 września 2016, 22:29

w średniowieczu by mnie zabili za magię i głoszenie herezji

Avatar Rudykonfident

19 września 2016, 19:53

I tak większym idiotą niż większość

Avatar Jedenzwielu

19 września 2016, 18:31

Bylby martwy

Avatar DAVJD

19 września 2016, 18:09

Zabili lub wygnaliby

Avatar lorax12

19 września 2016, 17:46

Spalonym na stosie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Znak czasów

To będzie bolało

Nieuczciwa ocena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka