Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Co za przypadek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Młodzi gniewni
Nie są aż takie pyszne
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2016, 08:08
Dooookładnie
Odpisz
18 września 2016, 18:38
70% internetu to dzieci
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 18:52
@ALKATRAZ: A pozostałe 40% to debile, którzy nie umieją liczyć.
Odpisz
18 września 2016, 19:00
@ALKATRAZ: każdy kiedyś był dzieckiem.
Odpisz
18 września 2016, 19:03
@damian2500: Dobre!
Odpisz
18 września 2016, 19:26
@baarts: POMARAŃCZOWE
Odpisz
18 września 2016, 19:35
@Asasyn07: Martwomemiczne i nieśmieszne.
Odpisz
18 września 2016, 20:02
@ALKATRAZ: pozostałe 30% to porno w tym 5% to porno dziecięce
Odpisz
18 września 2016, 22:50
@ALKATRAZ: Nie wiedziałem że internet żyje.
Odpisz
18 września 2016, 22:51
@tylko_ja_jestem_po_zerze: Masz na steamie znajomego ,,gorgozmela vlog"?
Odpisz
18 września 2016, 21:51
acha ok 😎🚼
Odpisz
20 września 2016, 08:07
@tysia1123: Masz raka.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 18:19
Bądź przegrywem, miej nadwagę, bądź brzydki, zacznij ćwiczyć, rok później wyglądasz prawie zajebiście.
Wystarczy nie grać na kompie
Ćwiczyć w domu(polecam A6W)
Gdy już nie będziecie wyglądać źle, to wycieczki na basen 2-3 razy w tygodniu. Proste? Proste.
Odpisz
18 września 2016, 18:24
Lel.jpg Chodzę na basen dwa razy dziennie po półtorej godziny jeden trening przez już trzy lata. Chwalenie się statami i ch*j.
Odpisz
18 września 2016, 19:09
@baarts: Nieźle. Ja tylko podałem metodę.
Odpisz
18 września 2016, 23:07
Nikogo to w żaden sposób nie obchodzi
Odpisz
18 września 2016, 23:14
@StraikerPL: Mam prawo do pisania komentarzy. Podałem tylko rozwiązanie, a ty możesz je zignorować.
Odpisz
20 września 2016, 20:31
@baarts: Ja dwa razy w tygodniu jeżdże na basen i na aikido
Odpisz
20 września 2016, 20:42
@Jasnowidz: Opowiesz mi o aikido?
Odpisz
20 września 2016, 21:02
Aikido to sztuka samoobrony
Odpisz
20 września 2016, 23:46
@Jasnowidz: Żeś doje**ł iks de.
Odpisz
21 września 2016, 06:27
@Jasnowidz: Tyle to wiem. Ja chciałem, żebyś mi o tym opowiedział.
Odpisz
21 września 2016, 07:02
Co tu opowoadać?
Odpisz
21 września 2016, 07:04
@Jasnowidz: Jakie to uczucie? Jak to wygląda(te ćwiczenia). Co myślisz o nich? Podoba ci się czy nie?
Odpisz
21 września 2016, 07:05
Fajne uczucie, cwiczenia są troche trudbe i podoba mi się
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 07:07
@Jasnowidz: ...Okej.
Odpisz
18 września 2016, 18:53
Takie życiowe :/
Odpisz
18 września 2016, 18:02
Ja się niedługo żegnam z jeja.
Odpisz
18 września 2016, 18:03
@baarts:
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 18:23
@baarts: To dowidzenia, a tak z ciekawości, czemu?
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 18:25
@abuq1: do widzenia* koniec z życiem przegrywa
Odpisz
18 września 2016, 18:28
@abuq1: Chociaż Grammar Nazi to życie.
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 18:38
@baarts: A ile ty masz w ogóle lat "przegrywie"?
Odpisz
18 września 2016, 18:38
@baarts: Narazie.
Odpisz
18 września 2016, 18:48
@baarts: ok
Odpisz
18 września 2016, 18:59
@baarts: do zobaczenia
Odpisz
18 września 2016, 19:04
@Treilea_Reich: Czy wiek ma znaczenie? A z resztą i tak byś nie uwierzył, że 21.
Odpisz
18 września 2016, 19:04
@TanecznyPaczek: na razie*
Odpisz
18 września 2016, 19:38
@Treilea_Reich: Powiem tylko, że mam 181cm wzrostu.
Odpisz
18 września 2016, 22:52
@baarts: 21? To już czas
Odpisz
19 września 2016, 00:42
Ja tam bym nie wierzył.
Odpisz
18 września 2016, 18:17
poprostu technologia wydaje się czasem ciekawsza od ludzi ...
Odpisz
18 września 2016, 18:16
Tam jest IE + 3 do fejmu
Odpisz
18 września 2016, 18:14
życiowe ;-;
Odpisz
18 września 2016, 18:03
potwierdzam, teraz jedyna moja możliwość oderwania się to Pokemon:go
Odpisz
16 września 2016, 16:17
smutne, ale prawdziwe
Odpisz
16 września 2016, 15:30
Takie prawdziwe. ;-;
Odpisz
16 września 2016, 15:38
i to jak
Odpisz
16 września 2016, 15:48
Bardzo
Odpisz