Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Pekaj

13 marca 2024, 13:56

5/5 i do ulu

Avatar Brzozowski

13 sierpnia 2013, 16:39

cooooooooooooooooooooooombo

Avatar Wolf03

19 czerwca 2013, 16:34

Hardcorowe:)

Avatar dark905

2 lutego 2013, 19:04

kto zna john cena

Avatar KondinXXX

21 grudnia 2012, 13:53

Ale dobre.

Avatar ziomak

18 grudnia 2012, 21:59

Rey Mysterio :D

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2012, 13:27

@ziomak: Raczej Sin Cara xD

Avatar ziomak

19 grudnia 2012, 13:54

obaj są spoko, chociaż ja wole Reya :D

Avatar
Konto usunięte

19 grudnia 2012, 17:58

@ziomak: Ja też wolę Reya chociaż najbardziej lubię Cena

Avatar ziomak

20 grudnia 2012, 13:14

ja tak samo!!! :O

Avatar saskacz

20 grudnia 2012, 09:07

w reslingu czyli WWE jest taki chwyt

Avatar Takita6

18 grudnia 2012, 21:54

Córka Chucka Norrisa i Bruce'a Lee

Avatar patryk309

19 grudnia 2012, 18:50

@Takita6: -_- nie może być córką oby dwóch ponieważ to nie geje a po za tym nie możliwe

Avatar michgol

19 grudnia 2012, 14:18

do pszczółek

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2012, 18:06

Córka Bruce Lee.

Avatar chupacabra001

18 grudnia 2012, 18:37

Córka Chucka Norrisa.

Avatar QuireSan

15 grudnia 2012, 21:33

hmm to przypomina mi hurricanran'e z wrestlingu :)

Avatar roma2000

18 grudnia 2012, 17:05

@QuireSan: mi też Cena podobna wkonal na zigglerze na stół

Avatar Bestis124

18 grudnia 2012, 15:53

Sin Cara kurde ... xD

Avatar Vidmon98

18 grudnia 2012, 17:01

@Bestis124: rey mysterio

Avatar frazeologizm

16 grudnia 2012, 14:23

Chuck Norris ją uczył

Avatar Pikachu

18 grudnia 2012, 16:43

@frazeologizm: Nie, Chuck Norris chciał, żeby umiała to umie, ale jej nie uczył

Avatar Serphis

18 grudnia 2012, 14:54

Hehe... hurricane czy jakoś tak :)

Avatar Baca_online

18 grudnia 2012, 08:26

wmordę! ja to bym się zastanawiał, co się ze mną dzieje...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #walka, #rzut, #gify

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Pozdrawiam świetliki

Nie znoszę kleszczy

To się nie może nie udać

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka