Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Chciał tylko pomóc
Najbardziej realistyczny spośród modów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ostry ten sędzia
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2016, 16:25
gówno prawda, ja jestem f2p i tak nie robię. Gorzej z p2p którzy chwalą się zamiast grać
Odpisz
20 września 2016, 19:47
@WiktorT1: pvp mają większe doświadczenie po kiedyś tf2 był płatny i przez ten czas nauczyli się dużo rzeczy
Odpisz
20 września 2016, 21:16
@revan21: W TF2 żeby mieć premium wystarczy coś kupić w sklepie. Niekoniecznie mieć tą grę od początku.
Odpisz
20 września 2016, 21:23
@Heksakosjoikontaheksafob: wiem ale chodziło mi że NIEKTÓRZY to pro
Odpisz
21 września 2016, 20:06
@WiktorT1: Prawda jest taka że jak sam byś miał p2p to też byś się chwalił
Odpisz
22 września 2016, 06:31
@EveryBodyDoTheFlopGuy: nie
Odpisz
22 września 2016, 08:46
@WiktorT1: Też tak miałem.
Odpisz
27 stycznia 2018, 12:29
@WiktorT1: Ok zwracam to co mówię, teraz jestem P2P
Odpisz
28 października 2020, 09:15
@WiktorT1: ...
Odpisz
28 października 2020, 11:33
@revan21: Ale kringe
Odpisz
17 lipca 2021, 18:48
@revan21: Krindżuwa
Odpisz
17 lipca 2021, 20:26
@Jakrubo: Sraken pierdaken
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2020, 13:57
Pm to gówno. Sikwondo lub plecak lepsze
Odpisz
28 listopada 2016, 13:57
wyjaśni ktoś ?
Odpisz
22 sierpnia 2017, 21:09
@lolkowski: .
Odpisz
17 września 2017, 09:01
@lolkowski: .
Odpisz
17 października 2017, 17:10
@lolkowski: f2p gracze którzy często wybierają tf 2 I bardzo często grają snajperem który ma 2 bronie snajpere i PM czyli taki karabinek iczęsciej wybierają tego PM'a
Odpisz
20 września 2016, 22:19
Jedno pytanie mnie tylko zastanawia.
Czemu (część) F2Py chcę się wymieniać tylko za czapki ;_; ?
Odpisz
20 września 2016, 23:24
@RadsonJejowaty: Kto go wie ja tam wolę bronie .
Jestem kolekcjonerem.
Odpisz
14 października 2016, 23:11
@HubeKPL: f2p nie mogą się wymieniać
Odpisz
20 września 2016, 19:53
A gdzie serdelka w komentarzach pod obrazkiem z tf2?
Odpisz
21 września 2016, 17:37
@revan21: chodzi ci o świętą makrelę?
Odpisz
23 września 2016, 16:03
@WiktorT1: nie o serdelkenafejsie
Odpisz
23 września 2016, 18:30
@revan21: ja mogę nią być, 5/5 bo TF2
Odpisz
20 września 2016, 22:06
Jakbym widział siebie xd
Odpisz
17 września 2016, 14:16
już lepiej by używali PM niż walili ciągle naładowanym strzałem w ciało a nie w głowę
Odpisz
17 września 2016, 14:46
@DEDENIEBIJDEDE: zgadzam się
Odpisz
20 września 2016, 21:25
@DEDENIEBIJDEDE: z Machiny
Odpisz
20 września 2016, 21:42
body z machiny najlepsze: v
Odpisz
20 września 2016, 19:01
Ja tam zawsze Demomanem albo Pyro.
Odpisz
20 września 2016, 19:43
@ciamciol: Ja to Demo Snajper i Soldżja
Odpisz
20 września 2016, 19:45
@kamykPL: soldżja?
Odpisz
20 września 2016, 19:46
@revan21: Chyba chodziło o Żołnierza.
Odpisz
20 września 2016, 19:48
@revan21: Dokładnie.
Odpisz
20 września 2016, 19:54
@kamykPL: ok
Odpisz
17 września 2016, 14:21
Każdy z nas był kiedyś f2p, chociażby nawet przez 3 minuty.
Odpisz
17 września 2016, 14:24
Jak chodzi o tf2 to się nie zgodzę ponieważ kiedyś był płatny ;x
Odpisz
17 września 2016, 14:25
@DEDENIEBIJDEDE: właśnie miałem to napisać
Odpisz
17 września 2016, 14:26
Ja jestem F2P w TF2 przez 600 godzin .
Odpisz
17 września 2016, 14:31
@kcelej21: jestem szybszy hehe :v
Odpisz
17 września 2016, 14:40
Ci co grali od 2007, 2008, 2009 nigdy nie byli f2p.
Odpisz
17 września 2016, 18:16
@DEDENIEBIJDEDE: Naprawde?! :0 kiedy? :/
Odpisz
17 września 2016, 20:46
@Floorciu: komentarz powyżej twojego od SnakePL jest odpowiedź :v
Odpisz
20 września 2016, 17:22
Ten smutny momento ;-; Byłem F2P przez 870 godzin
Odpisz
20 września 2016, 18:42
@Lacoste: ja byłem f2p ponad 1k h ;v
Odpisz
20 września 2016, 16:58
Symulator czapek w pigułce.
Odpisz
20 września 2016, 16:39
ten moment gdy heavy z pyrowizją i gibusem rozwala cały wrogi team i team wroga "f2p noob"
Odpisz
17 września 2016, 16:12
Albo biegają z machiną i dziwią się dlaczego nie strzela.
Odpisz
20 września 2016, 16:32
@MartellusV14: Albo z klasykiem i strzelają body z noscope
Odpisz
17 września 2016, 20:02
Gdyby gracze tf2 naśmiewali się z noobów a nie osób którym szkoda chajsu to było by fajnie.
Odpisz
20 września 2016, 16:31
@pampkin: Wystarczy wydać minimum 20 centów żeby być p2p, to nie jest dużo
Odpisz
17 września 2016, 15:14
Wytłumaczy ktoś \__/
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 16:11
@Loriess: Duża liczba graczy F2P grając snajperem w TF2 zamiast strzelać z karabinu snajperskiego, strzelają z pm'u i szybko umiera.
Odpisz
17 września 2016, 14:47
Czy wy możecie przestać się śmiać z F2P?
Odpisz
20 września 2016, 16:30
@chervony_cartophel: #Gibus Engie Life Protector?
Odpisz
20 września 2016, 16:33
@ChickenEatsRainbows: Nie, pp prostu chodzi o to, że traktujecie ich jakby byli kimś gorszym.
Odpisz
20 września 2016, 16:40
@chervony_cartophel: Niektórzy może tak, ale tak na poważnie, chyba połowa F2P to nieogary lub dzieci, ale mówię, że mogą być wyjątki.
Odpisz
20 września 2016, 16:45
@ChickenEatsRainbows: No w sumie z tym muszę się zgodzić...
Odpisz
20 września 2016, 16:48
@chervony_cartophel: Więc dziwisz się w takim razie, że ludzie nabijają się z nich?
Odpisz
20 września 2016, 16:51
@ChickenEatsRainbows: Ale nie wszyscy F2P to nieogarnięte bachory...
Odpisz
20 września 2016, 16:56
@chervony_cartophel: Ja też jestem dzieciakiem, gram w TF2 , ale nie dre mordy do mikrofonu itp.
Odpisz
20 września 2016, 17:03
@chervony_cartophel: Ale większość.
Odpisz
20 września 2016, 17:14
@ChickenEatsRainbows: Dobra, przyznaję rację. Koniec tematu.
Odpisz
20 września 2016, 17:14
@ChickenEatsRainbows: ja jestem f2p bo rodzice nie pozwalają mi kupić paysafecard ( nawet za swój hajs )
Odpisz
20 września 2016, 17:17
@masterhardkore: Urzekła mnie twa historia, mów dalej.
Odpisz
20 września 2016, 18:54
@ChickenEatsRainbows: jakk coś nie jestem f2p xd
Odpisz
20 września 2016, 18:55
@dawidos1212: :V
Odpisz