Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WiktorT1

20 września 2016, 16:25

gówno prawda, ja jestem f2p i tak nie robię. Gorzej z p2p którzy chwalą się zamiast grać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Jakrubo

17 lipca 2021, 18:48

@revan21: Krindżuwa

Avatar revan21

17 lipca 2021, 20:26

@Jakrubo: Sraken pierdaken

Avatar MrFantasy

Edytowano - 17 listopada 2020, 13:57

Pm to gówno. Sikwondo lub plecak lepsze

Avatar lolkowski

28 listopada 2016, 13:57

wyjaśni ktoś ?

Avatar wiki9595

22 sierpnia 2017, 21:09

Avatar HerrDoctor

17 września 2017, 09:01

Avatar StachuIJones

17 października 2017, 17:10

@lolkowski: f2p gracze którzy często wybierają tf 2 I bardzo często grają snajperem który ma 2 bronie snajpere i PM czyli taki karabinek iczęsciej wybierają tego PM'a

Avatar RadsonJejowaty

20 września 2016, 22:19

Jedno pytanie mnie tylko zastanawia.
Czemu (część) F2Py chcę się wymieniać tylko za czapki ;_; ?

Avatar HubeKPL

20 września 2016, 23:24

@RadsonJejowaty: Kto go wie ja tam wolę bronie .

Jestem kolekcjonerem.

Avatar revan21

14 października 2016, 23:11

@HubeKPL: f2p nie mogą się wymieniać

Avatar revan21

20 września 2016, 19:53

A gdzie serdelka w komentarzach pod obrazkiem z tf2?

Avatar WiktorT1

21 września 2016, 17:37

@revan21: chodzi ci o świętą makrelę?

Avatar revan21

23 września 2016, 16:03

@WiktorT1: nie o serdelkenafejsie

Avatar WiktorT1

23 września 2016, 18:30

@revan21: ja mogę nią być, 5/5 bo TF2

Avatar jabocci

20 września 2016, 22:06

Jakbym widział siebie xd

Avatar DEDENIEBIJDEDE

17 września 2016, 14:16

już lepiej by używali PM niż walili ciągle naładowanym strzałem w ciało a nie w głowę

Avatar Wampir231

17 września 2016, 14:46

@DEDENIEBIJDEDE: zgadzam się

Avatar
Konto usunięte

20 września 2016, 21:25

@DEDENIEBIJDEDE: z Machiny

Avatar DEDENIEBIJDEDE

20 września 2016, 21:42

body z machiny najlepsze: v

Avatar ciamciol

20 września 2016, 19:01

Ja tam zawsze Demomanem albo Pyro.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar kamykPL

20 września 2016, 19:48

@revan21: Dokładnie.

Avatar revan21

20 września 2016, 19:54

@kamykPL: ok

Avatar
Konto usunięte

17 września 2016, 14:21

Każdy z nas był kiedyś f2p, chociażby nawet przez 3 minuty.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Lacoste

20 września 2016, 17:22

Ten smutny momento ;-; Byłem F2P przez 870 godzin

Avatar DEDENIEBIJDEDE

20 września 2016, 18:42

@Lacoste: ja byłem f2p ponad 1k h ;v

Avatar Szymon2727

20 września 2016, 16:58

Symulator czapek w pigułce.

Avatar bylejakbylegdzie

20 września 2016, 16:39

ten moment gdy heavy z pyrowizją i gibusem rozwala cały wrogi team i team wroga "f2p noob"

Avatar MartellusV14

17 września 2016, 16:12

Albo biegają z machiną i dziwią się dlaczego nie strzela.

Avatar Kr33gn4r

20 września 2016, 16:32

@MartellusV14: Albo z klasykiem i strzelają body z noscope

Avatar pampkin

17 września 2016, 20:02

Gdyby gracze tf2 naśmiewali się z noobów a nie osób którym szkoda chajsu to było by fajnie.

Avatar Kr33gn4r

20 września 2016, 16:31

@pampkin: Wystarczy wydać minimum 20 centów żeby być p2p, to nie jest dużo

Avatar Loriess

17 września 2016, 15:14

Wytłumaczy ktoś \__/

Avatar MartellusV14

Edytowano - 17 września 2016, 16:11

@Loriess: Duża liczba graczy F2P grając snajperem w TF2 zamiast strzelać z karabinu snajperskiego, strzelają z pm'u i szybko umiera.

Avatar chervony_cartophel

17 września 2016, 14:47

Czy wy możecie przestać się śmiać z F2P?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar dawidos1212

20 września 2016, 18:54

@ChickenEatsRainbows: jakk coś nie jestem f2p xd

Avatar ChickenEatsRainbows

20 września 2016, 18:55

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Chciał tylko pomóc

Najbardziej realistyczny spośród modów

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ostry ten sędzia

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka