Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rollecoster0

16 listopada 2018, 18:19

na pierwszym obrazku wygląda jakby się gniewał

Avatar
iqhawe

20 września 2016, 15:22

ja wole robić z psów sushi

Avatar Archeologwinternetach

Edytowano - 9 listopada 2018, 22:13

Lepiej robić z nich anime dziewczynki.

Avatar Altair228akaDawid

13 kwietnia 2017, 13:21

dla niekumatych w Chinach gotują psy

Avatar Filipsss

4 marca 2018, 16:55

@Altair228akaDawid: PIER**LISZ!

Avatar Quakah

25 września 2016, 08:50

Chciałam nazwać mojego psa Mao ;_;

Avatar jacek1s

17 września 2016, 19:19

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Mateusz_gameplay

Edytowano - 20 września 2016, 17:22

@jacek1s: Niby bez sensu, ale taki jest zamysł :X

Avatar BlackNinja77

20 września 2016, 22:06

@jacek1s: Kto to jest ten XYZ?

kappa

Avatar Chuckie

Edytowano - 20 września 2016, 20:29

Nie wiem czy na pewno z tym "mao" chodziło im o psa, ale jeśli tak to jest tu błąd. "Mao" po chińsku oznacza kota, a pies to "gou".

Avatar kakcioo

20 września 2016, 17:15

Czemu mnie to rozśmieszyło?

Avatar Nemezis_

Edytowano - 20 września 2016, 17:08

zrobiłem głupie... wiem ŻE tak ;-;

Avatar ciamciol

20 września 2016, 19:02

@Nemezis_: Lel, tam na górze nie powinien być znak zapytania? A i przed "że" jest przecinek.

Avatar khdauj2516728

20 września 2016, 15:53

gang albani jest moim ulubionym zespolem slucham go od 5 lat #popek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Scrollek0802

20 września 2016, 19:14

@the_endrju: no dobra zwracam honor

Avatar Filipsss

2 grudnia 2017, 23:20

@khdauj2516728: to 5 lat temu było takie coś jak gang albanii??

Avatar Krzyniu

17 września 2016, 18:16

W takich pół-komiksach chyba nie ma sensu się podpisywać [_______]

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 września 2016, 18:21

@Krzyniu: Można łatwo podrobić,usunąć i wgle a głównie w podpisach chodzi o to by tego nikt nie ukradł.

Avatar Krzyniu

17 września 2016, 18:42

Nikt nie ukradnie, wcale.

Avatar baarts

17 września 2016, 18:52

@Krzyniu: Totally not ironic.

Avatar FullPain

20 września 2016, 15:53

szczegolnie ze autor raz juz podje**l xd

Avatar
Konto usunięte

20 września 2016, 15:52

ah oh i ten podpis buenp
nie.

Avatar Krepelgiusz

18 września 2016, 20:05

Słodko kwaśny

Avatar Komandor_Brytania

17 września 2016, 19:45

Sun Tzu? Ten hińzgi strateg?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Komandor_Brytania

18 września 2016, 11:20

@sok930: Z pewnością, stare książki często tak mają.

Avatar sok930

18 września 2016, 11:25

@Komandor_Brytania: Mimo wszystko życzę powodzenia. Ja tą książkę pobrałem z internetu i mam na telefonie więc czytam ją gdy mam wolną chwilę.

Avatar Levandovsky

17 września 2016, 21:51

Avatar Maly_modelarz15

17 września 2016, 21:04

Chyba słodko-kwaśny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Równi i równiejsi

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka