Idiotyczne zabawy amerykanów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Deal życia
Nwm co ze mną nie tak
Papierowa szkoła posting
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 grudnia 2012, 20:16
piłkę ma za wysoko ;p
Odpisz
21 grudnia 2012, 13:43
Ale rąbnął! Cóż, troche za mocno. :/
Odpisz
20 grudnia 2012, 16:47
Przecież Stany Zjednoczone to jest najbardziej po***ony kraj :)
Odpisz
20 grudnia 2012, 17:25
@adamos463: Nie Stany Zjedoczone, lecz Rosja.
Odpisz
21 grudnia 2012, 13:09
@Serphis: Rosja też... Rosja też
Odpisz
20 grudnia 2012, 19:30
Ale i tak w USA mają największy odsetek debili
Odpisz
20 grudnia 2012, 19:32
@Takita6: Patrząc na komentarze co po niektórych osób, to mam wrażenie że Polska.
Odpisz
20 grudnia 2012, 16:09
to nie było śmieszne a jak mu się coś stało? mógł zginąć
Odpisz
20 grudnia 2012, 16:22
@Misiaczek667: to za swoją głupotę
Odpisz
20 grudnia 2012, 16:46
@Misiaczek667: To już jego problem, ja mu tam nie kazałem stać.
Odpisz
20 grudnia 2012, 16:08
Myślał że jest Papajem
Odpisz
18 grudnia 2012, 17:02
Chciał być jak Kapitan Tsubasa :P
Odpisz