Kiedy zabijesz bossa z 1 hp, a ten przechodzi do drugiej, silniejszej formy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ostry ten sędzia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Tymi się chodzi
To by wystarczyło
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2016, 21:01
welcome to the suplex city
Odpisz
21 września 2016, 20:12
podobna sytuacja jest z Sansem w Undertale
Odpisz
21 września 2016, 22:44
@Nilciaxd: a co z spoiler alert
Odpisz
22 września 2016, 14:42
@Nilciaxd: ...on nie ma drugiej formy...
Odpisz
22 września 2016, 14:50
a ultra sans?
Odpisz
22 września 2016, 14:52
@Nilciaxd: fan made ._. grałaś w undertale?
Odpisz
22 września 2016, 14:56
i w ogóle ''jest'' łatwy bo annoying dog wpada mu do oka.
Odpisz
22 września 2016, 16:01
gram ale jeszcze z Sansem nie walczylam
Odpisz
22 września 2016, 16:06
@Nilciaxd: jaką ścieżkę robisz? sans jest tylko na ludobójczej (tam gdzie wszystkich zabijasz)
Odpisz
22 września 2016, 17:16
ja jestem chyba na neutralnej ale chyba przejdę na dobrą
Odpisz
Edytowano - 20 września 2016, 19:44
Potka życia? Self regen? Skill leczący?
Odpisz
20 września 2016, 21:53
A co jeśli nie masz takich umiejętności ani itemsów?
Odpisz
Edytowano - 20 września 2016, 21:54
@ciamciol: To masz pecha :3
Odpisz
20 września 2016, 22:04
*śpiewa pod nosem* hello darkness my old friend...
Odpisz
20 września 2016, 22:08
@ciamciol: *przytula* Idź spać, bo się nie wyśpisz.
Odpisz
20 września 2016, 22:10
Mamo! Nie teraz! Idę grać w majnkraft!
Odpisz
21 września 2016, 08:42
Nie w każdej grze możesz je**ąć 3 potiony/skille na życie i mieć full hp bo między jednym a drugim użyciem masz pewien limit czasu.
Odpisz
21 września 2016, 09:22
Uciekać przed bossem, aż się załaduje?
Odpisz
21 września 2016, 09:30
Nie przed każdym się da jak ci je**ie aoe to po tobie a na dodatek trudno uciekać przed bossem gdy nie znasz jego skilli.
Ps.Czemu nie w szkole :D?
Odpisz
21 września 2016, 10:11
Jestem w szkole i kończę o 11 c:
Odpisz
21 września 2016, 10:36
Ja jestem w domu i jestem chory :((
Odpisz
21 września 2016, 10:57
Je**ny nauczyciel wfu kazał ćwiczyć nam w poniedziałek na pierwszej na boisku (DESZCZ PADAŁ A ROZGRZEWKA TO 3 KÓŁECZKA SPRINTEM !!!)
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 10:59
Chodzę bez kurtki w zimie, a jak pada to bez kaptura i żyję.
Polecam jeść więcej owoców, a mokre ubrania zdejmuj/przebieraj.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 11:19
Jem dużo owoców i warzyw (od babci ze wsi dostajemy dużo bez żadnej chemii) a mokre przebieram tylko że po wfie już mnie gardło okropnie bolało a włosy miałem całkiem mokre od deszczu i potu (podkoszulką z wf co nieco wytarłem ale mało to dało a już był dzwonek) zazwyczaj choruje bardzo epizodycznie ale weź spróbuj biegać sprintem w zimny deszczowy dzień i się nie pochorować.
Ps. Awatar z krainy lodu? Jakoś tak mi się kojarzy.
Odpisz
21 września 2016, 11:23
Hmm. No to trochę głupio.
Musisz jakoś uważać na siebie.
Nie, awatar, to yaoi Pułkownik Roy Mustang z Edwardem Elriciem. Anime - Fullmetal Alchemist.
Odpisz
21 września 2016, 16:40
To dobrze już wole anime niż krainę loda.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 16:46
Swoją drogą, anime jest świetne.
A nawet zajebiste, niczym ser.
Odpisz
21 września 2016, 19:28
Masz racje.Polać ci! Anime jest świetne ;)
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 20:26
Pamietam że kiedyś był użytkownik zajebistyser (miał jabłko na avku) i też uwielbiał anime. Przypadek?
Wgl dawno temu próbowałem oglądać anime ale mi się nie spodobało.
Tak samo z dotą 2, spróbowałem troche zagrać w lola ale też mi się nie spodobał.
Każdy ma inny gust.
Odpisz
21 września 2016, 20:40
Musiałbyś poczytać opisy znanych anime. Np. Ja zacząłem oglądać Naruto na Jetixie, a potem znalazłem Naruto Shippuden. Jak doszedłem do najnowszego odcinka, to nie wiedziałem co oglądać, co będzie dobre. Zacząłem czytać opisy i znalazłem Fairy Tail oraz Bleacha.
Odpisz
21 września 2016, 20:40
Był, ale zniknął. Jednego śmiecia mniej.
Odpisz
21 września 2016, 20:55
Jo go lubiłem :(
A szacunek dla zmarłych :(
Trudno był i niema wiele jejowiczów których lubiałem znikło w niewyjaśnionych okolicznościach.
Teraz najbardziej lubie m1kusa (ziknie jak wszyscy chyba można się już żegnać)
A jeśli chodzi o anime to dobry kolega podał z 8 nazw dobrych anime i poprostu mam inny gust.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 21:05
Podaj kategorię, to postaram się pomóc.
Śmieč jest śmieciem zmarły czy żywy.
Odpisz
21 września 2016, 21:11
Ale martwy już cię nie wku*wia więc poco się tak złościć.
Odpisz
21 września 2016, 22:14
Jestem spokojny, całkowicie.
Odpisz
21 września 2016, 07:59
poda kto pełny tytuł? bo jestem na apce i nie widzę.
Odpisz
21 września 2016, 10:25
@kokokochi: Kiedy zabijesz bossa z 1 hp, a ten przechodzi do drugiej, silniejszej formy
Odpisz
21 września 2016, 20:00
@kokokochi: ja też jestem na apce
Odpisz
21 września 2016, 18:21
O, ten pamiętny pierwszy Mocarny w Falloucie...
Przepraszam wszystkich ale grałem tylko w 4. Nie jestem prawdziwym graczem, by nie było wątpliwości.
Odpisz
20 września 2016, 19:10
... a ty masz 20/100hp
Odpisz
20 września 2016, 19:25
@Levandovsky: Myślę, że to 1hp było zabijającego :v
Odpisz