Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2016, 17:03
Czyżby mieli wprowadzić skiny do bomb? xD
Odpisz
21 września 2016, 17:20
@Hank1212: Fraza: "dodawać nowe skiny" czyt. jako "zepsuć grę jeszcze bardziej a także urakowić społeczność".
Odpisz
21 września 2016, 17:45
hmm co do community się zgodzę ale czm skiny psują gre? jak masz jakiegoś karambita to nie masz buufa do statów
Odpisz
21 września 2016, 18:21
czy Krzyniu się wywinal na lewą stronę?
Odpisz
21 września 2016, 21:43
@Hank1212: To fajny pomysł :O
Odpisz
21 września 2016, 21:43
Niektórzy po prostu mają taki fetysz że uwielbiają wyróżniać się wśród innych, chociażby innym wyglądem broni (a Valve ma z tego pieniążki :v) więc nie bądź na nich zły xd
Odpisz
21 września 2016, 21:44
Jakiś czas temu mieli wprowadzić skiny do rękawic ale chyba zrezygnowali :d
Odpisz
21 września 2016, 23:15
@Hank1212: coś było ale miałybyć losowe czy coś
Odpisz
10 października 2017, 15:44
@Hank1212: są.nie zrezygnowali
Odpisz
10 października 2017, 16:28
@LazyBone: Data opublikowania komentarza - 21 września 2016, umiesz może czytać?
Odpisz
10 października 2017, 16:52
@Hank1212: tak.umiem.lubie.odkopywać.
Odpisz
10 października 2017, 16:55
@LazyBone: co nie zmienia faktu że twoja odpowiedź jest bez sensu.
Odpisz
10 października 2017, 16:57
@Hank1212: dobra nie chce mi sie już pisać . odpuszczam
Odpisz
22 września 2016, 14:49
Wyładuje się w trakcie odliczania.
Odpisz
21 września 2016, 21:50
Śmiejece się z tych Smasungów. Jak dla mnie są bombowe.
Odpisz
21 września 2016, 21:00
I do ładowarki XDDD
Odpisz
21 września 2016, 18:52
*isis daje 5*
Odpisz
21 września 2016, 17:22
Spam obrazkiem "Co za zło, nie robi się tak" za 3.... 2.... 1....
Odpisz
21 września 2016, 17:33
@jaccku321: Chyba jednak nie.
Odpisz
21 września 2016, 17:47
@jaccku321: To tak nie działa...
Odpisz
21 września 2016, 17:51
@chervony_cartophel: NIE
Odpisz
21 września 2016, 17:36
Przyznam, śmiechłem srogo.
Odpisz
21 września 2016, 17:35
Śmiechłam
Odpisz
21 września 2016, 17:09
Widziałem gdzieś indziej tydzień czy tam dwa temu :v
Odpisz
21 września 2016, 14:17
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
21 września 2016, 14:22
@Szekspirek: Z tego co się orientuję, to te telefony mają tendencję do wybuchania.
Odpisz
21 września 2016, 14:57
Wytwórcy samsunga próbują terroryzowac świat ;-;
Odpisz
21 września 2016, 17:04
ISIS lubi to ;)
Odpisz
21 września 2016, 21:43
co?
Odpisz
4 sierpnia 2020, 07:51
@Szekspirek: Ceteki nie zdefujo
Odpisz