Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Znak czasów
Totalnie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Dobrze czasem się oderwać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 marca 2011, 20:19
phii ja palilem ale takich L & M nigdy nie mialem w kieszeni
Odpisz
26 października 2009, 16:48
nareszcie jakiś obrazek z właściwym podtekstem. mnie szczerze mówiąc do palenia nie ciągnie
Odpisz
25 października 2009, 20:20
2
Odpisz
25 października 2009, 17:26
Luxez paliłes? ile masz lat ?
Odpisz
25 października 2009, 17:07
opis do bani
Odpisz
25 października 2009, 16:21
heh, fajne
tylko ten opis jest oczywiście beznadziejny
ale i tak 5/5
Odpisz
25 października 2009, 15:48
... i to one cię zabiją.
Odpisz
25 października 2009, 14:24
4/5
Odpisz
25 października 2009, 12:54
fajki to zuo xd 3
Odpisz
25 października 2009, 12:52
Tezzi: słodkie? hmm...
jakoś nie ciągnie mnie do fajek, choć ,przyznaje z bolem, palilem przez krotki okres czasu...
2/5
Odpisz
25 października 2009, 12:39
fajne buzki narysowane taki slooodkie:))
Odpisz
25 października 2009, 12:06
za podpis dam 3
Odpisz
25 października 2009, 11:37
Zgadzam się z Wallian 4/5
Odpisz
25 października 2009, 09:49
obrazek dobry ale podpis...
4/5
Odpisz
25 października 2009, 09:39
Hey kolego na dole a co to ma do rzeczy?
2/5
Odpisz