Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezniszczalne
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 15:01
Odpisz
24 września 2016, 19:44
Nie żeby coś, ale w radiu dobre rzeczy nie lecą...
Odpisz
24 września 2016, 20:01
@Shakrit: Zależy jakiego słuchasz...
Odpisz
24 września 2016, 21:44
@Shakrit: Polecam trójkę. Zwłaszcza audycje z panem Manem. Powinno Ci się spodobać :)
Odpisz
24 września 2016, 22:10
@Metal_Head: Tu się zgodzę, jeżeli chodzi o polskie radio, to zdecydowanie najlepsza jest Trójka, a potem długo, długo nic... No może jeszcze Antyradio jakoś daje radę :v
Odpisz
24 września 2016, 22:49
@anonymoose: O właśnie! Zapomniałem o antyradiu.
Odpisz
Edytowano - 25 września 2016, 09:57
@Shakrit: Zgadzam się. Na niektórych lecą tylko znośne. Dlatego istnieją radia internetowe
Odpisz
25 września 2016, 11:13
@SetAbominae: Ale ja się zastanawiam, po co i tak te radia, skoro można po prostu wejść na youtube czy spotify...
Odpisz
25 września 2016, 11:25
@Shakrit: W radiu czasem ciekawe audycje lecą.
Odpisz
19 listopada 2017, 12:57
@Shakrit: tak ci powiem, że nie każdy ma zawsze dostęp do internetu
Odpisz
20 listopada 2017, 00:39
@CrazuHydra98: Ty chyba też za bardzo nie miałeś skoro dopiero teraz to odkopałeś
Odpisz
21 listopada 2017, 07:44
@Metal_Head: teraz dopiero to zauważyłem, myślałem że jestem w kategorii nowe, a nie losowe
Odpisz
22 września 2016, 19:43
na esce nie podają tytułów
Odpisz
22 września 2016, 21:33
@KOLOROWATAPETA: Nie wszyscy słuchają eski.
Odpisz
23 września 2016, 00:17
słucham Radia Jura tylko i wyłącznie
Odpisz
24 września 2016, 19:42
@KOLOROWATAPETA: NIE SŁUCHAJCIE RADIA ESKA !!!
Odpisz
24 września 2016, 19:45
wiem ja nie słucham tylko tak mówię ^-^
Odpisz
24 września 2016, 20:04
@KOLOROWATAPETA: Jemu chodziło o taki filmik na youtube, gdzie ktoś mówił "NIE SŁUCHAJCIE RADIA ESKA!".
Odpisz
24 września 2016, 22:00
Tylko radia "Maryja"
Odpisz
24 września 2016, 22:11
Tam jest taki Szymek, Szymon Majewski...
Odpisz
24 września 2016, 23:42
@anonymoose: Ja tam słucham eski bo najnowsze piosenki puszczają.
Odpisz
24 września 2016, 19:54
Ja nie słucham radia z piosenkami, bo zazwyczaj puszczają szajs. Kiedyś podczas jazdy samochodem włączyłem na chwilę jakieś mniej znane radio i natrafiłem na jakąś audycję mówiącą bodajże o historii Polski, nawet fajnie się tego słuchało.
Odpisz
24 września 2016, 19:24
Shazam i koniec problemów
Odpisz
24 września 2016, 19:12
Ja zazwyczaj jak się skończy zapominam tytuł. :V
Odpisz
24 września 2016, 19:06
Erik Satie - Gymnopedie. Polecam.
Odpisz
23 września 2016, 07:15
Nie wiem czemu Ale od razu skojarzyłO mi się ,,last christmas "
Odpisz
22 września 2016, 19:17
ja nienawidzę tego uczucia kiedy leci dobra muzyka w radiu a nie podadzą tytułu ;-;
Odpisz
22 września 2016, 19:22
@Nilciaxd: polecam shazam
Odpisz
22 września 2016, 21:41
@Nilciaxd: polecam trackid
Odpisz
22 września 2016, 19:26
A na ekraniku pojawia się tylko nazwa radia i NAJLEPSZE PRZEBOJE.
Odpisz
22 września 2016, 21:33
@bionic2000: Tak bardzo to znam ;-;
Odpisz