Pomysłowa kampania antynikotynowa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Drewniany kominek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2021, 20:30
No to przemawia
Odpisz
23 grudnia 2012, 09:03
to powinna raczej jakaś kulka być, pomysł dobry
Odpisz
23 grudnia 2012, 12:00
@Baca_online: Nie, bo to ma wyglądać retro czyli ma mieć denną grafikę, bo lepszej autor nie umiał zrobić.
Odpisz
23 grudnia 2012, 13:43
@Piotr99: Kiedy ta gra powstawała (30 lat temu na Commodore), to nawet nie dało się lepszej zrobić. :-)
Odpisz
23 grudnia 2012, 14:05
@chupacabra001: Wiem, ale ja mówię o robieniu takiej grafiki teraz, i mówienie, że to specjalnie "bo retro".
Odpisz
23 grudnia 2012, 20:33
@Piotr99: Hmm, no i co z tego? To nawet bardziej pasuje. :-)
Odpisz
24 grudnia 2012, 09:28
@chupacabra001: Więc zobacz jak ta grafika się polepszyła!
Odpisz
24 grudnia 2012, 11:22
@Serphis: Tak, patrzę na minecrafta i się załamuję...
Odpisz
24 grudnia 2012, 14:13
@chupacabra001: a grałeś w ogóle w MC? Grafika w MC to właśnie jej urok!Tam wszystko musi być kwadratowe!
Odpisz
24 grudnia 2012, 17:48
@Sauron: Gówno, nie urok. Za czasów takiej grafiki nie istniało 3D.
Odpisz
25 grudnia 2012, 14:08
@chupacabra001: o co ci w ogóle chodzi? W 2009 roku nie istniało 3D?!
Odpisz
25 grudnia 2012, 14:54
@Sauron: Czytaj głąbie ze zrozumieniem...
ZA CZASÓW GRAFIKI C64, czyli 30 lat temu nie istniała nawet grafika 3D...
Odpisz
11 sierpnia 2017, 23:56
@chupacabra001: a mc nie wydano nawet z myślą o commodore
Odpisz
1 lipca 2018, 19:01
@Baca_online: nie, to nie kulka tylko elytra ;) tak mi wygląda
Odpisz
10 czerwca 2019, 04:16
@chupacabra001: osmieszyles sie
Odpisz
19 czerwca 2019, 00:54
A jakiś argument, mędrcu? Czy kolejny gamoń co wali stwierdzeniami bez podstaw?
Odpisz
19 czerwca 2019, 07:56
@chupacabra001: gdyz minecraft jest dobra gra
Odpisz
20 czerwca 2019, 00:53
MC to ch*jnia. Change my mind.
Zresztą nie wspomniałem nawet, czy jest dobra czy nie. Zakwestionowałem nawiązanie do grafiki retro, bo z nią MC nie ma NIC wspólnego... Porównaj sobie grafikę MC do Boulder Dash na commodore, River Raid czy Montezuma's Revenge. Widzisz podobieństwo? Bo ja nie
Odpisz
23 grudnia 2012, 17:18
Gimbusy i tak wolałyby, by grać w "majnkrafta", a nie jakąś pikselozę w stylu retro.
Odpisz
23 grudnia 2012, 21:35
powiedział 15-latek ;P
Odpisz
24 grudnia 2012, 11:55
@Sauron: Gimbus to nie wiek, tylko stan umysłu.
Odpisz
24 czerwca 2013, 18:09
Minecrafta
Odpisz
24 czerwca 2013, 23:13
@magtizo14_: Serio ?!
Odpisz
25 czerwca 2013, 10:47
no a jak
Odpisz
25 czerwca 2013, 10:55
@magtizo14_: Ja tak pisałem specjalnie -_-
Odpisz
26 lipca 2014, 13:53
@Sauron: To Sauron taki młody ???
Odpisz
23 grudnia 2012, 17:43
Tak , tak to racja nie długo te faje ludzi pozabijają
Odpisz
23 grudnia 2012, 13:36
było
Odpisz