Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2017, 12:19
Ale na szczęście grałeś we wszystkie asasyny i zabijasz ich jedną serią
Odpisz
6 października 2016, 13:55
tak dla wiadomości to są katakumby pod zrujnowanym zamkiem templariuszy i poprostu ludzie się za nich
przebrali i wynajęli fotografa lub swoim aparatem zrobili zdjęcie
Odpisz
26 września 2016, 22:11
...będąc Asasynem.
Odpisz
27 września 2016, 20:03
@GalenMarek: Ale oni już nie żyją ;-; Templariusze uciekali przez jakieś 700 lat i nikt nie wie gdzie poszli.
Odpisz
27 września 2016, 21:29
@TheTemplar: Jak widać na obrazku do kanałów :/
Odpisz
27 września 2016, 21:53
@GalenMarek: Nie będziesz!
Odpisz
27 września 2016, 21:59
Po co mi nim być, skoro jestem Sithem?
Odpisz
27 września 2016, 22:15
@GalenMarek: Nie jesteś ani asasynem, ani sithem. Jesteś dzieciakiem przed klawiaturą.
Odpisz
27 września 2016, 22:23
@TheTemplar: Diss roku xd
Odpisz
28 września 2016, 00:27
Ale to prawda.
No ewidentnie możesz być 40 latkiem w śpiączce przeżywając swoje życie...
Odpisz
28 września 2016, 11:11
@TheTemplar: Ehh. NIe umiesz się bawić w internecie, co? A z wiekiem żeś trafił jak kulą w płot xD
Odpisz
26 września 2016, 21:20
*Altair heavy breathing*
Odpisz
27 września 2016, 20:04
W Jego czasach nie mieli kanałów, także ten, wyluzuj Vladziu.
Odpisz
27 września 2016, 20:50
Tak
Odpisz
27 września 2016, 21:04
@TheTemplar: *Desmond heavy breathing*
lepiej?
Odpisz
27 września 2016, 21:04
Desmond to postać fikcyjna ;-;
Odpisz
27 września 2016, 21:09
@TheTemplar: bo Altair istniał?
Odpisz
27 września 2016, 21:27
Nie, ale jego czasy tak. I nie mieli kanałów.
Odpisz
27 września 2016, 21:28
@TheTemplar: Desmond żył w 2012 wszakże więc myślę że jego czasy też istniały :V
Odpisz
27 września 2016, 21:09
To dziwne uczucie nazywa się wówczas zaskoczeniem.
Odpisz
27 września 2016, 20:10
Jak w pierwszej grze o Wiedźminie heh
Odpisz
27 września 2016, 20:42
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Masz na myśli grę pod tytułem "Wiedźmin"?
Odpisz
27 września 2016, 20:41
szli na kolejna kampanie wojenna
Odpisz
27 września 2016, 20:11
Po świętego grala!
Odpisz
27 września 2016, 20:10
Zgubili się w drodze na krucjatę.
Odpisz
27 września 2016, 14:11
ku*wa znalezli nas
wiesz ile szukalismy suchego scieku?
Odpisz
27 września 2016, 00:23
w nienaruszonym stanie
Odpisz
26 września 2016, 21:47
Znam to uczucie.
Ach te stare czasy...
Odpisz
26 września 2016, 21:06
mini bossy
Odpisz
26 września 2016, 21:12
@Scrollek0802: bosiuśki
Odpisz
26 września 2016, 21:43
@daglasio: Spłoniesz za to niewierny kutafoniksie
Odpisz