Chciałbym być człowiekiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Z klasą się trzeba urodzić
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 14:43
Mój znajomy jest szopem i wcale nie chce zostać człowiekiem. Szopy są fajne
Odpisz
29 września 2016, 14:01
Hehehe umowa śmieciowa
Odpisz
27 września 2016, 16:08
Ludzie produkują śmieci.
Ludzie produkują iPhone.
Nie zdajesz sobie sprawy, jak zajebistą prawdę napisałeś.
Odpisz
27 września 2016, 09:05
Można więc wywnioskować że wolałbym być szopem.
Odpisz
27 września 2016, 09:14
@Krzyniu: Ja także
Odpisz
27 września 2016, 09:34
@Krzyniu: zaznajomić cię? :v
Odpisz
27 września 2016, 13:59
@Krzyniu: Zostań Freeganinem. Nie zauważysz różnicy.
Odpisz
27 września 2016, 14:58
@Krzyniu: fajnie być szopenem
Odpisz