Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
To by wystarczyło
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Totalnie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2016, 20:37
Ktoś mi raczy wytłumaczyć ten gest?
Odpisz
2 października 2016, 20:55
@Preston1996: eee.... ty wczoraj się urodziłeś??? To znak jakiegoś amerykańskiego polityka ten gest nazywany jest Victory z angielskiego zwycieństwo..... ej to PRZECIEŻ BAIT
Odpisz
2 października 2016, 21:16
@urkiso123: Victorię pokazuje się pionowo a nie tak jak to ch*j wie co.
Odpisz
2 października 2016, 21:30
@Preston1996: rak+victoria=rakoria
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 23:54
@urkiso123: NOPE, to coś jak środkowy palec u nas, w Anglii jest dwoma palcami(wskazujący i środkowy) paznokciami skierowanymi ku osobie, której to chcemy pokazać. Znak tzw. wygrania jest, gdy paznokcie są skierowane do wewnątrz ciała osoby pokazującej.
Wniosek: Debile(nie wszyscy) pokazując faka Anglikom myślą, że to victoria.
Odpisz
12 lipca 2020, 21:08
@baarts: funfact: Churchill też większość czasu też pokazywał w ten sposób aż ktoś go upomniał
Odpisz
14 lipca 2020, 16:31
@Polalak: funfact:nie pamiętam żebym pisał komentarz wyżej
Odpisz
14 lipca 2020, 16:35
@baarts: sporo tych faktów
Odpisz
25 lutego 2019, 09:10
Czyli
1.normalne
2.ku*wa ale gruby portfel pacz baśka ide go poderwać
Odpisz
13 października 2016, 22:24
Ja ten trzeci(bez tapety(trądzik na wierzchu))
Odpisz
3 października 2016, 07:52
Czyli te dwa rodzaje dziewczyn to:
1. Normalne
2. Kylie Jenner
Odpisz
3 października 2016, 07:38
Te z małymi brwiami i te z dużymi które wyjadają dżem prosto ze słoika.
Odpisz
27 września 2016, 17:06
Są 2 rozdaje człowieków : Ludzie lub Raki
Odpisz
27 września 2016, 17:54
jestę systemę
Odpisz
27 września 2016, 18:03
@Windows_10: ta bimbows
Odpisz
27 września 2016, 19:04
@Windows_10: Windows 10 Rak Edition and Windows 10 Soon Edition
Odpisz
27 września 2016, 19:11
soon c:
Odpisz
2 października 2016, 20:02
Są 3 rodzaje form ludzkich. Ludzie, raki lub czarni.
Odpisz
2 października 2016, 23:50
@erykhim44: That's racist.jpg
Odpisz
2 października 2016, 21:09
Są 2 typy dziewczyn: Damy i Nie Damy. Pozdro <3
Odpisz
2 października 2016, 23:48
@Lacoste: ♥ STOP rzeżącce na jeja!
Odpisz
2 października 2016, 23:18
Ta po lewej jest piękna
Odpisz
2 października 2016, 23:46
@Cheeki_Breeki747: O gustach się nie dyskutuje, ale można je wyrażać.
Odpisz
2 października 2016, 22:28
Są dwa rodzaje samic: dziewczyna i atencyjna Karyna
Odpisz
2 października 2016, 22:02
No i jeszcze glonojady
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 20:38
Ja to pojmuję tak
Dwa rodzaje Dziewczyn:
1.Brzydkie
2.Chamskie
Dziękuję dobranoc ( Czekam z popcornem na hejt)
Odpisz
2 października 2016, 20:59
@Cards: Hejt
Odpisz
2 października 2016, 20:59
@Cards: Są jeszcze suki którym się nie chce gotować - to tak jakby samochód nie chciał jeździć.
Odpisz
2 października 2016, 20:31
Siostra Magika normalnie :o
Odpisz
2 października 2016, 20:13
kto bardziej śmierdzi? kobieta czy facet?
Odpisz
2 października 2016, 20:15
@ALKATRAZ: Transgender
Odpisz
2 października 2016, 20:01
Pomimo zeza dalej lepsza ta z lewej.
Odpisz
2 października 2016, 20:11
@Broski: Gdzie ty tu widzisz zeza?
Odpisz
27 września 2016, 19:39
Ona nakłada tapetę koparką?
Odpisz