Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Pilne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 maja 2019, 21:25
Moje byle miasto takie piękne
Mieszkam pod Poznaniem ale się urodziłam w Poznaniu.
Odpisz
26 września 2017, 16:49
U nas jeden z nauczycieli wczoraj skończył budowę szopki świątecznej
Odpisz
2 października 2016, 21:45
W szkole muzycznej na chórze pierwsze nuty to W Dzień Bożego Narodzenia a pierwsza lekcja była w pierwszą środę września.
Odpisz
8 lutego 2017, 17:31
Czyźby chór maestra andżeja?
Odpisz
8 lutego 2017, 19:03
@GEN_JEDIMIK: Nie, a co?
Odpisz
4 października 2016, 21:47
jestę z poznania ♥ gdy coca cola się dowie to w przyszłym roku lepiej szykujmy się na świąteczne reklamy w sierpniu XD
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 21:21
Założę się że na początku listopada będą już reklamy świąteczne w tv
Odpisz
2 października 2016, 20:32
@AurelionSol: wdlg mnie nie jestes op. wole veigara/sivir
Odpisz
2 października 2016, 21:37
@AurelionSol: 1 września w radiu była ;_;
Odpisz
2 października 2016, 21:47
@Goryl398: ostatnio bufy dostałem
Odpisz
2 października 2016, 21:57
@AurelionSol: no i jeszcze mechanikę trzeba ogarniać
Odpisz
4 października 2016, 18:03
@AurelionSol: i tak wole Veigara na mida. Siv na bota. Supp Janna/Sona. Top Wukong only. jungle evelynn/nidalee
Odpisz
4 października 2016, 18:59
@Goryl398: to jak kto lubi
Odpisz
3 października 2016, 07:56
Już nawet sam fakt, że będzie jeszcze wszystkich świętych olali?
Odpisz
3 października 2016, 00:10
Taaa... w Pflanzen-Kölle (taki sklep ogrodniczy) są ozdoby świąteczne od końca sierpnia. Niemcy staph pls
Odpisz
2 października 2016, 20:19
za 2 tygodnie tak wszędzie będzie nie ważne że ponad 2 miesiące do świąt
Odpisz
2 października 2016, 23:45
Nie z przymiotnikami piszemy razem.
Odpisz
2 października 2016, 22:52
Odpisz
2 października 2016, 21:55
Psujo nam ducha świunt!
Odpisz
2 października 2016, 21:38
To wszystko psuje atmosferę świąt :<
Odpisz
2 października 2016, 21:29
Jak wejdziesz do sklepu z artykułami świątecznymi to tak jest :P
Odpisz
2 października 2016, 20:37
A ja czekam na świąteczną trasę ciężarówki Coca Coli
Odpisz
2 października 2016, 20:29
Zaczyna się...
Odpisz
2 października 2016, 20:29
Ludzie się wkurzają że te reklamy za szybko puszczają a ja się cieszę z tego że ta atmosfera świąteczna nadchodzi.
Odpisz