I pomyśleć, że zainwestowałem tylko w jedno wino!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Angielskie śmieszki
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Żartownisie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2016, 22:39
Wyjaśni mi ktoś, o co chodzi?
Odpisz
2 października 2016, 22:59
@LunarDreams: Takie typowe mietki spod monopala często dają "pomocne" rady. Obrazek ma to trochę wyśmiewać
Odpisz
3 października 2016, 18:33
@Tony_Montana: Taka współczesna satyra ( dla niewiedzących: utwór wyśmiewający ludzkie zachowania albo panujące zwyczaje).
Odpisz
2 października 2016, 21:03
tru
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 21:09
@porucznikKotel: I NIKT NIE ODPISZE "KĄT".
Odpisz
2 października 2016, 21:10
@Rander: trukąt?
Odpisz
2 października 2016, 21:19
@miki864: ruwnoboczny
Odpisz
2 października 2016, 21:19
@miki864: Wat?
Odpisz
2 października 2016, 21:27
@GrazZ: *równoboczny
Odpisz
2 października 2016, 21:44
@urkiso123: Chyba nie zrozumiałeś. ,,trukąt ruwnoboczny"
Odpisz
2 października 2016, 22:46
@miki864: Shiet happens
Odpisz
3 października 2016, 17:53
@gelo1238: O nie łapki w dół, jestem zgubiony aaaa!!!
Odpisz
2 października 2016, 21:14
"To przez te baby wszystko mi zabrały k***w j****e" ~ Mietek
Odpisz
2 października 2016, 21:44
@feministka: baby takie są
bezduszne ku*wy, bo nawet nie świnie
Odpisz
2 października 2016, 21:54
@gelo1238: Tak ,my jesteśmy takie złe...
Odpisz
2 października 2016, 22:20
@Iron_Woman: Takie okropne... mówi gościu który nie ma dziewczyny (wszyscy jejowicze nie mają partnerów)
Odpisz
2 października 2016, 22:27
@XpusheenX: Nieprawda. Ja mam partnera
Odpisz
2 października 2016, 22:31
@XpusheenX: ja też mam na hwile czyli chyba dobże
Odpisz
2 października 2016, 22:32
@Niszczyiel: Mój wewnętrzny gammar nazi płacze
Odpisz
2 października 2016, 22:34
@Tony_Montana: acha
Odpisz
2 października 2016, 23:16
@Niszczyiel: Za przeproszeniem wal się.
Odpisz
2 października 2016, 23:16
@Niszczyiel: Lol, ja go tylko nakręcam.
Odpisz
3 października 2016, 14:44
@Iron_Woman: Nie wiem co tutaj jest nie tak. Dlaczego ja dostałem poparcie, a ty przeciwnie XD
Odpisz
3 października 2016, 00:40
jak suchotnik odpowie na ten komentarz zrobią z nas obrazek
Odpisz
3 października 2016, 00:42
@Raczysko: no to czekamy
Odpisz
3 października 2016, 01:14
@Pandzianikki:
Odpisz
3 października 2016, 01:16
@drsiemak: jak suchotnik odpowie
Odpisz
3 października 2016, 01:18
@Raczysko: ale obrazek jest
Odpisz
3 października 2016, 01:19
@drsiemak: i tak czekamy
Odpisz
3 października 2016, 01:20
@Raczysko: poczekaj załatwie to
Odpisz
3 października 2016, 01:20
@drsiemak: już sie boje
Odpisz
3 października 2016, 01:23
@drsiemak: jestem na obrazku :D
Odpisz
3 października 2016, 01:34
@Raczysko: siema
Odpisz
3 października 2016, 01:35
@Raczysko: widzisz siemak z doktoratem zrobi wszystko
Odpisz
3 października 2016, 01:35
@drsiemak: co tam?
Odpisz
3 października 2016, 01:35
@Raczysko:
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 01:36
misja wykona *daje 200 strzałek*
Odpisz
3 października 2016, 01:36
@drsiemak: ale fajne zrobiłeś mi screena :D
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 01:38
pamientajcie drogie siemak umie zrobić wszystko byście byli szczęśliwi bo siemak ma doktorat
Odpisz
3 października 2016, 06:05
@drsiemak: yeah
Odpisz
3 października 2016, 06:28
@Raczysko: teraz to wrzucaj
Odpisz
3 października 2016, 06:46
@Raczysko: apkowe wiezienie mie trzyma
Odpisz
3 października 2016, 06:49
@drsiemak: wejdź na strone i tam wrzuć
Odpisz
3 października 2016, 06:54
@Raczysko: jak ze szkoly wroce
Odpisz
3 października 2016, 07:22
@drsiemak: ok
Odpisz
3 października 2016, 05:59
Mi w piątek jeden żul radził żebym dała psu piwo. bo jak raz się upije to więcej nie ruszy. na pytanie skąd to wie odpowiedział "Nie tego się próbowało..."
Odpisz
3 października 2016, 05:21
Jak spotkałem żula kiedyś w dzieciństwie to dostałem super cenna radę. Brzmiała ona mniej więcej tak:
"Ucz się, bo wylądujesz tak jak ja"
Odpisz
3 października 2016, 03:06
Mietek weteran podpowiadał jak nie stracić nóg, o ile dobrze pamiętam to było to coś w tym stylu: "Zawsze czekaj na sapera, nie udawaj bohatera."
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 03:38
Mi mówił żeby nigdy nie wydawać hasju na kobiety
Odpisz
2 października 2016, 21:41
Ja na wsi miałam kazia :D za piwo sprzątnie i zrobi wszystko
Odpisz
2 października 2016, 21:41
@mrofpower: wszystko *lenny*
Odpisz
3 października 2016, 00:15
@blackjk: np. umyje samochód
Odpisz
3 października 2016, 00:36
@Raczysko: może też umyć co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 października 2016, 00:37
@Pandzianikki: np naczynia
Odpisz
3 października 2016, 00:41
@Raczysko: lub okna albo zwierzęta...
np. myszkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 października 2016, 00:42
@Pandzianikki: komputerową
Odpisz
3 października 2016, 00:46
@Raczysko: z kulką... tylko narpiew trzeba ją wymienić na nową kulkę
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 00:47
@Pandzianikki: skończmy to tu i teraz
Odpisz
Edytowano - 3 października 2016, 00:49
@Raczysko: ale co? jak wątek to ok
Odpisz
3 października 2016, 00:53
@Pandzianikki: o to mi chodziło
Odpisz
3 października 2016, 01:13
@Raczysko: *samoistne zakończenie wątku*
Odpisz
3 października 2016, 02:14
@mrofpower: Wszystko, tak? W takim razie chciałbym by ALKATRAZ napisał coś na moim profilu.
Odpisz
2 października 2016, 21:51
Кто объяснит?
Odpisz
3 października 2016, 00:16
@AlexandrerIwanow: Może w 2009 byłbyś śmieszny, ale teraz sobie po prostu daruj
Odpisz
3 października 2016, 05:18
@kubage123: Nie byłby.
Odpisz
3 października 2016, 08:16
@kubage123: Dałbym sobie strzałke w dół ale nie moge
Odpisz
2 października 2016, 21:54
Żul nigdy Cię nie okłamie pamiętaj
Odpisz
2 października 2016, 21:52
czasem działa potwierdzam
Odpisz
2 października 2016, 21:36
mam słuchać żula?
Odpisz
2 października 2016, 21:40
@ALKATRAZ: Tak ku*wa.
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 21:43
Widzisz, z młodego milionera zrobiłeś, a sam chlejesz. No co pan?
Odpisz
2 października 2016, 21:44
@gelo1238: Chleje bo mam od niego na alkohol.
Odpisz
2 października 2016, 21:46
Jak tak to spoko, niektórzy zapominają o tych co im pomogli :D
Odpisz
2 października 2016, 21:40
Znam dużo ''żuli'', którzy kiedyś byli bogaci. Ale dużo też dziwnych żuli spod biedronki.
Odpisz
2 października 2016, 21:42
Fajne towarzystwo :)
Odpisz
3 października 2016, 20:46
@gelo1238: OK, prostuję. Chodziło mi o bezdomnych i dlatego w cudzysłowie.
Odpisz
2 października 2016, 21:30
Tego Mietka spod Monopala, który nie zdał nawet matury, a za piwo zreperuje prom kosmiczny.
Odpisz
2 października 2016, 21:05
Polecam!~Donald Trump
Odpisz