Nawet w Google maps dziewczyny mnie nie chcą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Brawo za czujność!
Stany w pigułce
Papierowa szkoła posting
Albo dla osób w spektrum
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2018, 23:00
Szukaj na stadionie Manchester united. Podobno to teatr marzeń
Odpisz
2 października 2016, 21:42
palec do góry pokazuje chmury
Odpisz
2 października 2016, 22:34
@ALKATRAZ: To ty poetą teraz będziesz?
Odpisz
3 października 2016, 02:40
@Pegazisko: nigdy ci nie odpowie... przestań go pytać...
Odpisz
6 lipca 2017, 11:51
Odpowiedział.
Odpisz
6 lipca 2017, 11:52
@czarekdoge100: wiem
Odpisz
1 października 2016, 22:34
gdzieś ty to znalazł? ;D
Odpisz
1 października 2016, 22:40
@rafiki56: Stadion arsenalu
Odpisz
1 października 2016, 23:13
@jacek1s: Ja bym tego miejsca nie odwiedzał...
Odpisz
1 października 2016, 23:29
@Palauball: Dlaczego?
Odpisz
1 października 2016, 23:35
@jacek1s: Arsenal... Złe wspomnienia... 3:2... Pobicie za kibicowanie innemu klubowi... Wyzwiska...
Odpisz
1 października 2016, 23:39
@Palauball: Ja jestem fanem Arsenalu i tak sobie marzę by za 7-10 lat polecieć do Londynu na mecz, a jeśli się nie uda to chociażby do Londynu, ponieważ bilety są dość drogie. Jak przeglądałem sobie Londyn w mapie google to morda mi się cieszyła jakbym nie wiem co, super klimatyczne miejsce - okna w domach dość dziwne, ale modne... Takie wychodzące poza ścianę, więc widać o wiele więcej niż w zwykłej szybie.
Jak już o marzeniach Ci gadam to jeszcze dodam, że gdyby Trump doszedł do władzy w USA i zlikwidował wizy dla Polaków to chętnie wybrałbym się i tam.
Odpisz
1 października 2016, 23:41
@jacek1s: Jacek marzyciel... Chociaż nie powiem że ja też kiedyś chciałem jechać na mecz "$hity"
Odpisz
1 października 2016, 23:48
@Palauball: Nie marzyciel, po prostu jakieś trzeba mieć, a moje raczej są realne i do spełnienia.
Odpisz
1 października 2016, 23:49
@jacek1s: Jak ma się hajs (szejki z Arabii pozdrawiają) to sięwszystko kupi
Odpisz
1 października 2016, 23:53
@Palauball: Za 3 lata będę miał możliwość dużego zarobku z racji zapotrzebowania na pracowników w moim fachu.
Odpisz
1 października 2016, 23:54
@jacek1s: To się korzystnie dla Ciebie składa
Odpisz
2 października 2016, 16:07
@jacek1s: jakim?
jejowy fejm?
Odpisz
2 października 2016, 17:09
@Miguelp: Nie
Odpisz
2 października 2016, 17:51
@jacek1s: to kim?
Odpisz
2 października 2016, 18:48
@Miguelp: A po co Ci ta informacja?
Odpisz
2 października 2016, 19:59
@jacek1s: ciekawy jestem
mowisz o swojej profesji to ja jestem ciejawy jaka to profesja
Odpisz
2 października 2016, 20:31
@Miguelp: Zegarmistrz w Olsztynie zarabia 4k miesięcznie.
Odpisz
2 października 2016, 21:02
@jacek1s: jestes zegarmistrzem?
Odpisz
2 października 2016, 21:08
@Miguelp: Nie, kosmonautą.
Odpisz
2 października 2016, 21:12
@jacek1s: myslalem ze polan cqnnot into space
Odpisz
2 października 2016, 23:24
@jacek1s: O ch*j.
Odpisz
2 października 2016, 23:34
@baarts: dokladnie
Odpisz
1 października 2016, 22:39
Arsenal <3
Odpisz
2 października 2016, 00:15
<4
Odpisz
2 października 2016, 08:26
@jacek1s: 1<4
Odpisz
2 października 2016, 23:24
@LMKD_: Jeden jest mniejsze od czterech.
Odpisz
2 października 2016, 21:47
5 bo Arsenal :v
Odpisz
1 października 2016, 21:59
4rsen4l
Odpisz
1 października 2016, 22:22
4ever 4th
Odpisz