Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mikimiki2006

8 czerwca 2020, 22:23

@Konto usunięte:

Avatar lolpandapl

4 sierpnia 2018, 14:31

*husarz

Avatar
Konto usunięte

5 października 2016, 16:42

Husarze nie mieli dwóch skrzydeł na zbroi tylko jedno na siodle ale prawda jest taka że nie wiadomo nawet czy je mieli

Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 10:32

;-;

Avatar vortexmaster

2 października 2016, 09:55

kapitan cebula

Avatar piotros23

2 października 2016, 09:29

Szkoda że nigdy takiego czegoś nie będzie :(.

Avatar piorun987

2 października 2016, 09:24

Czemu dali korwina do roli głównej ?

Avatar romanow

Edytowano - 2 października 2016, 09:15

*szlachcic, rycerze byli w średniowieczu, husarzami była szlachta

Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 09:13

Z Zasadami? heh

Avatar revan21

2 października 2016, 08:18

To jest korwin?

Avatar
iqhawe

2 października 2016, 09:02

@revan21: nie

Avatar wredniak

2 października 2016, 08:56

Fajnie by było

Avatar Fajny_pies

2 października 2016, 08:47

Powiem wprost... oglądałbym!

Avatar Fox__

28 września 2016, 17:03

YEAH, POLSKA WALCZĄCA, 63 DNI CHWAŁY! 44 PAMIĘTAMY! POLSKA TO NAJWSPANIALSZY KRAJ NA ŚWIECIE, RESZTA TO ALBO NIEMCY, ALBO ROSJA, ALBO JAKIEŚ ZADUPIE! YEAH! HUSARIA!

Avatar deadxp

2 października 2016, 08:23

@Fox__: Mówisz na poważnie? ;_;

Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 08:25

@deadxp: cos mi się zdaje że mówi z sarkazmem

Avatar Polska_z4smazka

2 października 2016, 08:35

@Fox__: Dobrze powiedziane kolego, je**ć patriotów masz całkowita rację

Avatar Fajny_pies

2 października 2016, 08:57

@Fox__: ŚMIERĆ WROGOM OJCCZYZNY YEACH! I WPIE**OL

Avatar baarts

2 października 2016, 09:28

@Fajny_pies: yeach? To po Niemiecku?

Avatar Mewtwo1

2 października 2016, 09:29

@Fajny_pies: Yeb*ć konfitury

Avatar Fox__

2 października 2016, 10:24

@deadxp: MASZ JAKIŚ PROBLEM KOLEGO? PODWAŻASZ MÓJ PATRYJOTYZM?! MOŻE WPI*RDOL DO TEGO?

Avatar Xardass

2 października 2016, 11:40

@Fox__: stop it get some help

Avatar Fajny_pies

2 października 2016, 12:41

@baarts: za szybko pisałem ...

Avatar Maks2603

2 października 2016, 13:13

@Fox__: Wincyj chuSSari, wincyj! /s

Avatar Fox__

2 października 2016, 13:31

@Maks2603: YEAH! WIEDEŃ! MY IM K*RWA STOLYCE ODPIEPSZYLI A CI SIEM TAK OTDŹWIECZAJO ZABORAMI!

Avatar Xardass

2 października 2016, 13:42

@Fox__: rak

Avatar Maks2603

2 października 2016, 13:51

@Fox__: Lwów dla Polski!!!!!111!!

Avatar Fox__

2 października 2016, 13:53

@Maks2603: POLSKA MOSKWA!!!!!1!!

Avatar CrazyMe

28 września 2016, 15:47

I to się nazywa film, a nie jakiś "Smoleńsk"

Avatar KsionszeFenszuf

28 września 2016, 15:00

ten ziomek jak Korwin wygląda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Z klasą się trzeba urodzić

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka