Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Z klasą się trzeba urodzić
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2020, 22:23
@Konto usunięte:
Odpisz
4 sierpnia 2018, 14:31
*husarz
Odpisz
5 października 2016, 16:42
Husarze nie mieli dwóch skrzydeł na zbroi tylko jedno na siodle ale prawda jest taka że nie wiadomo nawet czy je mieli
Odpisz
2 października 2016, 10:32
;-;
Odpisz
2 października 2016, 09:55
kapitan cebula
Odpisz
2 października 2016, 09:29
Szkoda że nigdy takiego czegoś nie będzie :(.
Odpisz
2 października 2016, 09:24
Czemu dali korwina do roli głównej ?
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 09:15
*szlachcic, rycerze byli w średniowieczu, husarzami była szlachta
Odpisz
2 października 2016, 09:13
Z Zasadami? heh
Odpisz
2 października 2016, 08:18
To jest korwin?
Odpisz
2 października 2016, 09:02
@revan21: nie
Odpisz
2 października 2016, 08:56
Fajnie by było
Odpisz
2 października 2016, 08:47
Powiem wprost... oglądałbym!
Odpisz
28 września 2016, 17:03
YEAH, POLSKA WALCZĄCA, 63 DNI CHWAŁY! 44 PAMIĘTAMY! POLSKA TO NAJWSPANIALSZY KRAJ NA ŚWIECIE, RESZTA TO ALBO NIEMCY, ALBO ROSJA, ALBO JAKIEŚ ZADUPIE! YEAH! HUSARIA!
Odpisz
2 października 2016, 08:23
@Fox__: Mówisz na poważnie? ;_;
Odpisz
2 października 2016, 08:25
@deadxp: cos mi się zdaje że mówi z sarkazmem
Odpisz
2 października 2016, 08:35
@Fox__: Dobrze powiedziane kolego, je**ć patriotów masz całkowita rację
Odpisz
2 października 2016, 08:57
@Fox__: ŚMIERĆ WROGOM OJCCZYZNY YEACH! I WPIE**OL
Odpisz
2 października 2016, 09:28
@Fajny_pies: yeach? To po Niemiecku?
Odpisz
2 października 2016, 09:29
@Fajny_pies: Yeb*ć konfitury
Odpisz
2 października 2016, 10:24
@deadxp: MASZ JAKIŚ PROBLEM KOLEGO? PODWAŻASZ MÓJ PATRYJOTYZM?! MOŻE WPI*RDOL DO TEGO?
Odpisz
2 października 2016, 11:40
@Fox__: stop it get some help
Odpisz
2 października 2016, 12:41
@baarts: za szybko pisałem ...
Odpisz
2 października 2016, 13:13
@Fox__: Wincyj chuSSari, wincyj! /s
Odpisz
2 października 2016, 13:31
@Maks2603: YEAH! WIEDEŃ! MY IM K*RWA STOLYCE ODPIEPSZYLI A CI SIEM TAK OTDŹWIECZAJO ZABORAMI!
Odpisz
2 października 2016, 13:42
@Fox__: rak
Odpisz
2 października 2016, 13:51
@Fox__: Lwów dla Polski!!!!!111!!
Odpisz
2 października 2016, 13:53
@Maks2603: POLSKA MOSKWA!!!!!1!!
Odpisz
28 września 2016, 15:47
I to się nazywa film, a nie jakiś "Smoleńsk"
Odpisz
28 września 2016, 15:00
ten ziomek jak Korwin wygląda
Odpisz