Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zaufaj mi, nie znam się na tym
A, okej
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie idź!
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2017, 10:13
ja częściej robię memy ze szablonu
Odpisz
1 marca 2017, 16:25
Mają racje (ja nie umiem robić dobrych memów)
Odpisz
30 września 2016, 19:58
To się zgadza!
Odpisz
5 października 2016, 19:54
@Palauball: mam taki sam avatar na yt
Odpisz
6 października 2016, 15:10
@ChoryGrzyb: To fajnie, tylko Scout :)
Odpisz
6 października 2016, 18:09
@Palauball: nie
Odpisz
6 października 2016, 18:33
@ChoryGrzyb: Acha
Odpisz
6 października 2016, 19:18
@Palauball: *aha
Odpisz
6 października 2016, 19:42
@ChoryGrzyb: Nie
Odpisz
15 października 2016, 22:45
@Palauball: Tak.
Odpisz
1 października 2016, 11:19
Ja jestem tą szóstą osobą.
Odpisz
1 października 2016, 07:54
*unik*
Odpisz
1 października 2016, 07:49
Tak, to ja.
Odpisz
30 września 2016, 23:30
ja tu jestem
Odpisz
30 września 2016, 21:57
Czego się patrzą?
Nawet tego generatora nie włączyłem.
Odpisz
30 września 2016, 20:47
Odpisz
30 września 2016, 19:51
ale teraz będzie dużo obrazków o generatorze
Odpisz
30 września 2016, 18:27
Odpisz
30 września 2016, 19:24
@LukeSkywalkerrr: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 września 2016, 18:54
Niby generator powoduje spam ale fajnie że coś się dzieje co jakiś czas na stronie,bez tego nudno by tu było.Bożydar napędza jejowiczów,czasami w złą stronę,ale to nic.
Odpisz
30 września 2016, 18:14
jej ja robię
Odpisz
30 września 2016, 18:36
@Nemezis_: co. pomyliłeś obrazki czy wut
Odpisz
30 września 2016, 18:47
Nie, chodzi o to że robi głupie, słabe, bezsensowne memy ;-; A wy czerwone posypaliście...
Odpisz
30 września 2016, 22:14
@Nemezis_: Ja też \___________/
Odpisz
30 września 2016, 18:07
Wstawiłem 2 obrazki, 1 został usunięty bo dotyczył kontrowersyjnych imigrantów (I nie był zabawny), a drugi dotyczył [ Link do wątku w grupie widoczny tylko dla użytkowników jeja premium].
Odpisz
30 września 2016, 18:02
Gdyby nie generator, ten mem nie powstałby
Odpisz
30 września 2016, 18:06
@Kideu: Tego obrazka nie ma w generatorze
Odpisz
30 września 2016, 18:17
@Kideu: Kideu co ty pie**olisz
Odpisz
30 września 2016, 18:28
@kamykPL: a to, że gdyby nie obrazki z generatora i jej poziom ktoś nie wpadły na zażartowanie z z niego. Czego tu nie rozumiecie lol
Odpisz
30 września 2016, 18:56
@Kideu: Aaa... oto ci chodziło...
Odpisz
13 lutego 2021, 21:18
@Kideu:
Odpisz