Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Frustrujące
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2016, 18:51
Eeee... Normalnie?
Odpisz
2 października 2016, 10:43
Odpisz
2 października 2016, 10:45
@Izuchna:
Odpisz
2 października 2016, 10:47
pewnie admin znowu usunie :v
Odpisz
2 października 2016, 10:50
@Izuchna: Beżowo
Odpisz
6 lipca 2020, 22:07
uu
Odpisz
2 października 2016, 19:09
Pisanie litery... a nie wyrazu?
Odpisz
29 września 2016, 19:13
Tru
Odpisz
2 października 2016, 12:49
@Zimniok: dno
Odpisz
2 października 2016, 13:38
@Zimniok: marihuanę
Odpisz
2 października 2016, 16:07
@Nemezis_: ¿
Odpisz
29 września 2016, 19:03
też mam proplemy s pizaniem lider.
Odpisz
2 października 2016, 11:22
@ciamciol: To widać.
Odpisz
2 października 2016, 11:26
@baarts: Ogej. dzięki sa dolerandzje.
Odpisz
2 października 2016, 11:37
@ciamciol: Nie ma o czym rosmafiać, prosze pana.
Odpisz
2 października 2016, 11:51
@baarts: jak ni ma o czym? o literah
Odpisz
2 października 2016, 12:04
litery zom zpogo
Odpisz
2 października 2016, 16:01
@baarts: no właznje
Odpisz
29 września 2016, 22:45
c
kurde, nie mam pomysłu jak dokończyć to o
Odpisz
2 października 2016, 10:01
@Tony_Montana: Spróbuj tym: ]
Odpisz
2 października 2016, 10:24
@Krzyniu: C] ?
Odpisz
2 października 2016, 10:43
Piękne o!
Odpisz
2 października 2016, 10:45
@Krzyniu: *C)
Odpisz
2 października 2016, 10:49
@Tony_Montana: Masz: d
Odpisz
2 października 2016, 11:21
@Slenderowiec2012: cd
Odpisz
2 października 2016, 12:36
@baarts:
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 12:39
@Slenderowiec2012: cb c> c|
Odpisz
29 września 2016, 18:54
pisanie litery? ale jak? wciskasz pół klawisz? przyciskasz do połowy? musisz ją napisać 10 razy by się wyświetliła?
Odpisz
29 września 2016, 18:57
@ozi12: Na kartce...
Odpisz
29 września 2016, 19:03
@matix044: gościu siedzi przed komputerem czy laptopem, więc raczej myślisz o pisaniu na klawiaturze, a nie ręcznie na kartce
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 21:01
@ozi12: Lepszego tła mema nie znalazłem.
Odpisz
2 października 2016, 10:30
@ozi12: Chyba, że pisze w Paincie! (Albo to Zjarany Zbyszek i takie rzeczy są możliwe i na klawiaturze.)
Odpisz
29 września 2016, 19:33
problemy pierwszoklasistów...
Odpisz
29 września 2016, 19:18
Ja niby pół? Masz jakieś specjalne klawisze?
Odpisz
29 września 2016, 19:17
Chińczycy znają to uczucie.
Odpisz