Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CheGuevara1

9 listopada 2020, 12:07

Już przegrał

Avatar Odkopywacz

7 kwietnia 2025, 21:25

@CheGuevara1: ojoj

Avatar Kiilano

20 lutego 2022, 14:43

teraz to by się przydało

Avatar Bobiepl

27 stycznia 2021, 18:38

5

Avatar ResiaPL

24 listopada 2018, 16:29

Duck, co teraz?

Avatar CukiereczeQ

14 października 2016, 13:10

Dałam 5 ale trochę za późno, bo imigranci pobili chłopaka mojej siostry.
Czyli nie mnie, ale... to przecież prawie to samo ;-;

Avatar pawelnjr11

3 października 2016, 16:57

YEEEEEAH!!! jestem bezpieczny
👍😁

Avatar EveryBodyDoTheFlopGuy

3 października 2016, 20:51

@pawelnjr11: Przykro mi ale zdiagnozowanełem u Pana raka.

Avatar sylwek1332

3 października 2016, 13:23

nie dalem 5 szach mat !

Avatar KapitanKokosel

2 października 2016, 15:13

Imigranci z Niemczech pójdą do Zielonej góry a z niej do mojego miasta...Wiem mam źle...

Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 16:25

@KapitanKokosel: Ja bym się cieszył, zaminowałbym drogi do miasta i patrzał na dzieło destrukcji.

Avatar KapitanKokosel

2 października 2016, 19:53

A co jak cy cię ktoś zgw*łcił?

Avatar
Konto usunięte

2 października 2016, 22:36

@KapitanKokosel: Kup majtki przeciw gwałtowi z takim wzorem:

Avatar LOLActiv

2 października 2016, 21:20

LOL

Avatar Kylo_Ren_

2 października 2016, 17:07

A mój Donald Trump Pepe nie przyszedł😭.
..

Avatar Shakrit

2 października 2016, 16:41

Dawanie oceny "1" memom z pepe stało się moją rutyną na jeja.

Avatar Gray1997

29 września 2016, 22:32

Jestem w Polsce i tyle wystarczy.

Avatar
iqhawe

2 października 2016, 13:23

@Gray1997: seby ochroną

Avatar Fajny_pies

2 października 2016, 13:43

@Gray1997: Panie Konradzie ... mam problem jestem wege a jem parówki ale w internetach mówią ,że parówki to nie mięso więc tak długo je jadłem ,że mam ból brzucha (duoy z resztą też) i jestem psem czy umrę jeśli będe je jeszcze jadł?

Avatar Fajny_pies

2 października 2016, 13:39

Avatar lorax12

29 września 2016, 21:09

Nie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 września 2016, 21:10

@lorax12: JAK MOŻESZ TAK PERFIDNIE KRAŚĆ MI KARTY ;-;
Edit: shit nie podpisałem, upiekło ci sie

Avatar lorax12

29 września 2016, 21:11

xaxaxaxaxaxaxaxaxa

Avatar ptasznik5

29 września 2016, 23:24

@lorax12: wkońcu #AntyŻabaTeam

Avatar lorax12

30 września 2016, 08:22

@ptasznik5: #antywymuszaniu5team

Avatar benben7

30 września 2016, 02:17

dałem 10... warto było?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar hanibal212
Dodane przez: hanibal212

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Pozdrawiam świetliki

Tymi się chodzi

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przypałowo

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka