Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Tymi się chodzi
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 listopada 2020, 12:07
Już przegrał
Odpisz
7 kwietnia 2025, 21:25
@CheGuevara1: ojoj
Odpisz
20 lutego 2022, 14:43
teraz to by się przydało
Odpisz
27 stycznia 2021, 18:38
5
Odpisz
24 listopada 2018, 16:29
Duck, co teraz?
Odpisz
14 października 2016, 13:10
Dałam 5 ale trochę za późno, bo imigranci pobili chłopaka mojej siostry.
Czyli nie mnie, ale... to przecież prawie to samo ;-;
Odpisz
3 października 2016, 16:57
YEEEEEAH!!! jestem bezpieczny
👍😁
Odpisz
3 października 2016, 20:51
@pawelnjr11: Przykro mi ale zdiagnozowanełem u Pana raka.
Odpisz
3 października 2016, 13:23
nie dalem 5 szach mat !
Odpisz
2 października 2016, 15:13
Imigranci z Niemczech pójdą do Zielonej góry a z niej do mojego miasta...Wiem mam źle...
Odpisz
2 października 2016, 16:25
@KapitanKokosel: Ja bym się cieszył, zaminowałbym drogi do miasta i patrzał na dzieło destrukcji.
Odpisz
2 października 2016, 19:53
A co jak cy cię ktoś zgw*łcił?
Odpisz
2 października 2016, 22:36
@KapitanKokosel: Kup majtki przeciw gwałtowi z takim wzorem:
Odpisz
2 października 2016, 21:20
LOL
Odpisz
2 października 2016, 17:07
A mój Donald Trump Pepe nie przyszedł😭.
..
Odpisz
2 października 2016, 16:41
Dawanie oceny "1" memom z pepe stało się moją rutyną na jeja.
Odpisz
29 września 2016, 22:32
Jestem w Polsce i tyle wystarczy.
Odpisz
2 października 2016, 13:23
@Gray1997: seby ochroną
Odpisz
2 października 2016, 13:43
@Gray1997: Panie Konradzie ... mam problem jestem wege a jem parówki ale w internetach mówią ,że parówki to nie mięso więc tak długo je jadłem ,że mam ból brzucha (duoy z resztą też) i jestem psem czy umrę jeśli będe je jeszcze jadł?
Odpisz
2 października 2016, 13:39
Odpisz
29 września 2016, 21:09
Nie
Odpisz
Edytowano - 29 września 2016, 21:10
@lorax12: JAK MOŻESZ TAK PERFIDNIE KRAŚĆ MI KARTY ;-;
Edit: shit nie podpisałem, upiekło ci sie
Odpisz
29 września 2016, 21:11
xaxaxaxaxaxaxaxaxa
Odpisz
29 września 2016, 23:24
@lorax12: wkońcu #AntyŻabaTeam
Odpisz
30 września 2016, 08:22
@ptasznik5: #antywymuszaniu5team
Odpisz
30 września 2016, 02:17
dałem 10... warto było?
Odpisz