Gdy przeglądając obrazki, trafisz na słodkie kotki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Płać pan
Dobrze czasem się oderwać
Phi!
Szybki jak błyskawica
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2016, 19:23
w piwnicy
Odpisz
2 października 2016, 15:04
Furry stop ;-;
Odpisz
2 października 2016, 17:05
@TheTemplar: Templar, dziękujemy ci za zachowywanie równowagi między yin i yang. Za obronę tej strony przed dysonansem. Jesteśmy ci wdzięczni.
Odpisz
2 października 2016, 17:07
@bartus99: Dałem 1 ;-;
Odpisz
2 października 2016, 17:10
@TheTemplar: Dobrze, już wiemy jak się poświęcasz. Wiemy że dajesz z siebie wszystko. Doceniamy :3
Odpisz
2 października 2016, 17:11
@bartus99: Będę to robił dopóki nie zostanę memem ;-;
Odpisz
2 października 2016, 17:21
@TheTemplar: Powodzenia.
Odpisz
2 października 2016, 18:53
@sok930: Ch****!
Odpisz
2 października 2016, 19:41
W paincie na szybko.
Odpisz
29 września 2016, 21:16
Najlepsze uczucie na świecie
Proszę bez hejtów
>obejrzyj film 113 razy (błąd statystyczny ~7 filmów)
>Nie musiej klikać gifa by móc stawić 5
Odpisz
29 września 2016, 21:18
@Polska_z4smazka: mam tak samo
Odpisz
2 października 2016, 17:18
@Polska_z4smazka: Obejrzałem raz i wiem że to scena "Szef też ma tę apkę?"
To normalne?
Odpisz
2 października 2016, 18:40
@TheGardenPL: Chyba tak, ja też tak mam.
Odpisz
2 października 2016, 16:11
Bardziej by było:
Odpisz
29 września 2016, 22:00
Gdzie sie podziały hejty za furry?
Odpisz
29 września 2016, 22:04
@jasnib: Chyba wszystkim się to już znudziło
Odpisz
29 września 2016, 22:04
@jasnib: Spokojnie będą na głównej.
Odpisz
29 września 2016, 22:08
@sok930: JEŚLI przejdzie
Odpisz
30 września 2016, 08:23
@Tony_Montana: *ekhem* Templar *ekhem*
Odpisz
30 września 2016, 10:34
@lorax12: Templarowi się nigdy nie znudzi, ale to już chyba wszyscy wiedzą
Odpisz
30 września 2016, 14:19
@Tony_Montana: No niestety
Odpisz
30 września 2016, 14:29
@lorax12: Zawsze potrzeba dwóch energii. Dzięki temu życie jest ciekawe.
Odpisz
30 września 2016, 14:33
@sok930: "Zawsze potrzeba wagi i przeciwwagi bo bez nich życie nie istnieje"
Odpisz
30 września 2016, 14:51
@lorax12: O to mi chodziło dziękuję ci że mi pomogłeś.
Odpisz
30 września 2016, 14:56
@sok930: Nie ma za co
Odpisz
2 października 2016, 15:04
@Tony_Montana: Chcę być memem .-.
Odpisz
2 października 2016, 15:04
@Kideu: przeszło, to przeszło!
Odpisz
2 października 2016, 15:28
@Brind: wypijmy za to!
Odpisz
2 października 2016, 15:42
@TheTemplar: A kto by nie chciał? No przynajmniej z tobą jest ciekawie
Odpisz
2 października 2016, 15:46
@Kideu: Chyba jesteś tutaj ulubionym futrzakiem
Odpisz
2 października 2016, 17:19
@TheTemplar: Templar
Odpisz
2 października 2016, 17:24
@Kideu: polecam wypić pikolo
Odpisz
2 października 2016, 18:28
@Brind: ja bym poczekał do urodzin, to bym kupił po piwku :D
Odpisz
2 października 2016, 20:13
@Kideu: do moich osiemnastych urodzin zostały jakieś trzy lat, pozostanę przy pikolo :v
Odpisz
2 października 2016, 21:21
@TheTemplar: Nie będziesz memem. Nigdy
Odpisz
2 października 2016, 21:51
@Brind: no to poczekamy tylko 24 dni do moich :V
Odpisz
2 października 2016, 15:15
Zootopia na głównej,zginiemy
Odpisz
29 września 2016, 21:34
No ale on jest kotem ;-;
Odpisz
30 września 2016, 00:08
To ma być reakcja na kota
Odpisz
29 września 2016, 21:09
"1 bo zootopia?"
Odpisz
29 września 2016, 21:12
nie
Odpisz
29 września 2016, 21:13
@lorax12: To dobrze
Odpisz
29 września 2016, 23:24
Nie, bo to nie jest zły obrazek.
Odpisz
29 września 2016, 21:27
Czy tylko ja tak nie mam?
Odpisz