Gdy przeglądając obrazki, trafisz na słodkie kotki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Przerwa na herbatkę
Jakby trochę nie fair
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 października 2016, 19:23
w piwnicy
Odpisz
2 października 2016, 15:04
Furry stop ;-;
Odpisz
2 października 2016, 17:05
@TheTemplar: Templar, dziękujemy ci za zachowywanie równowagi między yin i yang. Za obronę tej strony przed dysonansem. Jesteśmy ci wdzięczni.
Odpisz
2 października 2016, 17:07
@bartus99: Dałem 1 ;-;
Odpisz
2 października 2016, 17:10
@TheTemplar: Dobrze, już wiemy jak się poświęcasz. Wiemy że dajesz z siebie wszystko. Doceniamy :3
Odpisz
2 października 2016, 17:11
@bartus99: Będę to robił dopóki nie zostanę memem ;-;
Odpisz
2 października 2016, 17:21
@TheTemplar: Powodzenia.
Odpisz
2 października 2016, 18:53
@sok930: Ch****!
Odpisz
2 października 2016, 19:41
W paincie na szybko.
Odpisz
29 września 2016, 21:16
Najlepsze uczucie na świecie
Proszę bez hejtów
>obejrzyj film 113 razy (błąd statystyczny ~7 filmów)
>Nie musiej klikać gifa by móc stawić 5
Odpisz
29 września 2016, 21:18
@Polska_z4smazka: mam tak samo
Odpisz
2 października 2016, 17:18
@Polska_z4smazka: Obejrzałem raz i wiem że to scena "Szef też ma tę apkę?"
To normalne?
Odpisz
2 października 2016, 18:40
@TheGardenPL: Chyba tak, ja też tak mam.
Odpisz
2 października 2016, 16:11
Bardziej by było:
Odpisz
29 września 2016, 22:00
Gdzie sie podziały hejty za furry?
Odpisz
29 września 2016, 22:04
@jasnib: Chyba wszystkim się to już znudziło
Odpisz
29 września 2016, 22:04
@jasnib: Spokojnie będą na głównej.
Odpisz
29 września 2016, 22:08
@sok930: JEŚLI przejdzie
Odpisz
30 września 2016, 08:23
@Tony_Montana: *ekhem* Templar *ekhem*
Odpisz
30 września 2016, 10:34
@lorax12: Templarowi się nigdy nie znudzi, ale to już chyba wszyscy wiedzą
Odpisz
30 września 2016, 14:19
@Tony_Montana: No niestety
Odpisz
30 września 2016, 14:29
@lorax12: Zawsze potrzeba dwóch energii. Dzięki temu życie jest ciekawe.
Odpisz
30 września 2016, 14:33
@sok930: "Zawsze potrzeba wagi i przeciwwagi bo bez nich życie nie istnieje"
Odpisz
30 września 2016, 14:51
@lorax12: O to mi chodziło dziękuję ci że mi pomogłeś.
Odpisz
30 września 2016, 14:56
@sok930: Nie ma za co
Odpisz
2 października 2016, 15:04
@Tony_Montana: Chcę być memem .-.
Odpisz
2 października 2016, 15:04
@Kideu: przeszło, to przeszło!
Odpisz
2 października 2016, 15:28
@Brind: wypijmy za to!
Odpisz
2 października 2016, 15:42
@TheTemplar: A kto by nie chciał? No przynajmniej z tobą jest ciekawie
Odpisz
2 października 2016, 15:46
@Kideu: Chyba jesteś tutaj ulubionym futrzakiem
Odpisz
2 października 2016, 17:19
@TheTemplar: Templar
Odpisz
2 października 2016, 17:24
@Kideu: polecam wypić pikolo
Odpisz
2 października 2016, 18:28
@Brind: ja bym poczekał do urodzin, to bym kupił po piwku :D
Odpisz
2 października 2016, 20:13
@Kideu: do moich osiemnastych urodzin zostały jakieś trzy lat, pozostanę przy pikolo :v
Odpisz
2 października 2016, 21:21
@TheTemplar: Nie będziesz memem. Nigdy
Odpisz
2 października 2016, 21:51
@Brind: no to poczekamy tylko 24 dni do moich :V
Odpisz
2 października 2016, 15:15
Zootopia na głównej,zginiemy
Odpisz
29 września 2016, 21:34
No ale on jest kotem ;-;
Odpisz
30 września 2016, 00:08
To ma być reakcja na kota
Odpisz
29 września 2016, 21:09
"1 bo zootopia?"
Odpisz
29 września 2016, 21:12
nie
Odpisz
29 września 2016, 21:13
@lorax12: To dobrze
Odpisz
29 września 2016, 23:24
Nie, bo to nie jest zły obrazek.
Odpisz
29 września 2016, 21:27
Czy tylko ja tak nie mam?
Odpisz