Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To się nie może nie udać
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2016, 08:16
BEDNARSKI
Odpisz
Edytowano - 2 października 2016, 21:40
@Zuzu1999: tak ma na nazwisko moja nauczycielka polaka
Odpisz
8 lipca 2017, 21:34
@DziwnyPan: wtf twoja nauczycielka ma na nazwisko Bednarski
Odpisz
9 lipca 2017, 00:44
perhaps
Odpisz
17 lipca 2019, 10:37
@DziwnyPan: ok
Odpisz
4 października 2016, 21:34
Mam podobną salę
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 22:17
@Palauball: Wygląda jak sala w moim starym gimnazjum (Łeczna). Zgadza sie wszystko. Szafki, kolor ścian, widok z okna.
Odpisz
10 października 2016, 22:18
@Battlenemce: I nas wszystko w sali przyrodniczej jest ułożone identycznie
Odpisz
10 października 2016, 22:26
@Palauball: Jedynie mam wątpliwości co do mapy.
Odpisz
11 października 2016, 13:22
@Battlenemce: U nas nawet kwiatek jest taki sam
Odpisz
30 września 2016, 12:36
nie mam dziewczyny wiec sobie jedną narysowałem.
kurna, nie umiem rysować
Odpisz
30 września 2016, 14:04
@kasjan132pl: pomogłabym gdybym miała czas
Odpisz
30 września 2016, 14:07
@CrazyMe: Narysuj mi awatara, jak będziesz mieć czas. Ładnie proszę ;-;
Odpisz
30 września 2016, 14:22
@TheTemplar: Trop niedźwiedzia, Joker, Sherlock z Gry Cieni, Inżynier z Tf2... Trochę się tego uzbierało, ale jak znajdę czas to jasne
Odpisz
30 września 2016, 15:19
@CrazyMe: UJEŻDŻAM KACZKĘ JAKO KOWBOJ WALCZĄC Z LAMPĄ POTWOREM PLOX
Odpisz
1 października 2016, 17:19
Prosz.
Odpisz
1 października 2016, 17:29
@kasjan132pl: narysuje ci masz
Odpisz
1 października 2016, 17:31
ale nie walczę z lampą ;((((((
Odpisz
1 października 2016, 17:55
@CrazyMe: jakbyś nie miała zleceń narysyj mi avka albo bożydara plox
Odpisz
1 października 2016, 18:23
@DziwnyPan: Akurat zleceń mam od cholery i się nie wyrabiam. Ostatnio pomyślałam że gdybym brała za zlecenia kasę to bym wkrótce mogła kupić własny tablet graficzny.
Odpisz
1 października 2016, 18:26
Może być? :v
Odpisz
1 października 2016, 18:29
ZAYEBISTE!!! LECI DO GALERII
Odpisz
1 października 2016, 18:43
@CrazyMe: dałbym 15zł za fajnego avatara
Odpisz
1 października 2016, 18:46
@DziwnyPan: Płać.
Odpisz
1 października 2016, 18:56
suaby tofar
Odpisz
1 października 2016, 18:58
@DziwnyPan: To jest robot!
Odpisz
1 października 2016, 19:28
ale suaby bo mysilaem rze to kura
Odpisz
1 października 2016, 19:44
Ładnie rysujesz :)
Odpisz
1 października 2016, 19:48
@Turbek213: Dzięki :3
Odpisz
2 października 2016, 01:08
@CrazyMe: A narysujesz L? (Tego na moim avatarze tylko nie furry)
Odpisz
2 października 2016, 01:13
@Haniacz: Wyżej napisałam, że nie mam zbytnio czasu. Ale w sumie... Jeden L nie zaszkodzi. tylko będziesz musiała poczekać ;3
Odpisz
2 października 2016, 08:21
@CrazyMe: Dzięki <3
Odpisz
2 października 2016, 09:28
@Haniacz: Masz.
Odpisz
2 października 2016, 09:34
piękny. gdybym był Haniaczem, ustawiłbym na avatarze
Odpisz
2 października 2016, 11:49
Umiem też narysować "S".
Odpisz
2 października 2016, 14:17
jakbyś zapomniał jak wygląda to masz tutaj przykład ----> /s
Odpisz
2 października 2016, 14:20
@kasjan132pl: Umiem też "R"
Odpisz
2 października 2016, 14:40
a umiesz H?
Odpisz
2 października 2016, 15:09
@Haniacz: Tak.
Odpisz
2 października 2016, 15:16
a WSTD
Odpisz
2 października 2016, 15:19
@Nemezis_: Umiem.
Odpisz
2 października 2016, 20:59
Nauczaj mnie mistrzu *-*
Odpisz
2 października 2016, 21:04
mnie mnie też... ej ale HA umiem rysować
Odpisz
2 października 2016, 21:27
@Haniacz: Pierwsze stawiasz Kreske.
Odpisz
1 października 2016, 19:27
Tru
Odpisz
1 października 2016, 17:18
Nie jestem od tych spraw oceniania i wgl jak jejowicz Hejter_Jeja czy jakoś tak. Ale już były podobne do takich sytuacji obrazki np: śpię w pokoju z moimi nowymi kolegami. O nie! Poszli sobie :C więc takie 3/5
Odpisz
1 października 2016, 17:23
@Fajny_pies: Multikonto krytyk_jeja, czy inspiracja nim?
Odpisz
1 października 2016, 17:27
@baarts: on mnie nie inspiruje ale wkurza. Piszę o nim bo ciągle ocenia ,lecz byłem pierwszy
Odpisz
1 października 2016, 17:49
@Fajny_pies: Twój nick podkreśla naszą rase ;D
Odpisz
1 października 2016, 17:52
@Chihuahua: Bądźmy 2 pieskami ,którzy będą razem się przyjaźnić do końca życia :D chętny? Najwyżej znajdziemy 3 pieska.
Odpisz
1 października 2016, 17:58
@Fajny_pies: Og :3
Odpisz
1 października 2016, 18:03
@Chihuahua: Hau hau przyjacielu :3
Odpisz
1 października 2016, 21:32
@Fajny_pies: Hau hau 4 ever :33
Odpisz
2 października 2016, 08:46
@Chihuahua: Forever 🐕🐕🐕
Odpisz
3 października 2016, 20:31
@Fajny_pies: x3
Odpisz
30 września 2016, 14:43
Forever alone
Odpisz
Edytowano - 30 września 2016, 14:39
Tez to widzialem na fb :V
Odpisz
30 września 2016, 11:23
Jakie to przykre (ಥ﹏ಥ)
Odpisz