Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Przypałowo
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2021, 09:42
A i tak wygrał murarz, a w 2020-2021 rel v2
Odpisz
17 maja 2017, 19:10
Było wielu kandydatów, tylko dwóch faworytów.
Odpisz
4 października 2016, 19:58
Żadki amerykański pepe.
Odpisz
4 października 2016, 22:11
@baarts: żadki....
Odpisz
4 października 2016, 22:11
@Goryl398: tak, kropki nienawiści.
Odpisz
4 października 2016, 22:14
@Goryl398: Dzięki, wywalą mnie z klubu GN.
Odpisz
6 października 2016, 13:52
@baarts: *wywala*
Odpisz
6 października 2016, 19:16
@baarts: Welcome in the Dark side!
Odpisz
7 października 2016, 22:38
"rosuł". Nie, nie dam.
Odpisz
7 października 2016, 07:15
Są cztery kandydaci!!!!!
Odpisz
7 października 2016, 07:16
@dawajtedowcipy: jest czterech kandydatów (nie jestem z polski :)
Odpisz
4 października 2016, 21:04
A co by było, gdyby na wyborach było 50/50, zrobili by dogrywkę, w które również weźmie udział 2 osoby, czy "wylosują szczęśliwca", w sumie obie wersje dają taką samą pewność tego kto wygra...
Odpisz
6 października 2016, 22:41
@Monster_: Dobre pytanie
Odpisz
6 października 2016, 17:07
Wolę Trumpa
Odpisz
4 października 2016, 19:25
Głosujmy na Cthulhu, bo po co wybierać mniejsze zło?
Odpisz
4 października 2016, 20:46
@Fox__: Wtedy "The Thing That Should Not Be" stanie się hymnem narodowym.
Odpisz
4 października 2016, 20:53
"Tentacle Spangled Sea"
Odpisz
6 października 2016, 13:53
xD
Odpisz
4 października 2016, 20:40
mam pomysł na mema masz czysty obrazek?
Odpisz
4 października 2016, 21:05
Odpisz
5 października 2016, 16:31
@DeTeO238: dziękuję
Odpisz
4 października 2016, 19:16
Pepe leci do kolekcji
Odpisz