Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2016, 10:37
bo polacy tacy są, słowiański charakter, w jakimś kraju oni oprócz witania przez 5 minut opowiadają o swoim życiu, to jest dopiero przywitanie a nie tak jak u nas, że jak widzimy znajomą twarz i przechodzi obok nas to albo patrzymy w komórkę, albo w ziemię, albo udajemy, że coś poprawiamy byle się nie przywitać
Odpisz
9 października 2016, 10:41
@ALKATRAZ: Ja się witam jak widzę znajomą twarz która raczej dobrze mi się z czymś kojarzy, jak widzę według mnie kogoś kto jest idiotą i dał o sobie znać o tym przedtem to jasne jest, że to zignoruję.
Odpisz
9 października 2016, 10:41
Proste rysunki, dość fajne ale mogłyby być dokładniejsze. Do treści się nie mogę przyczepić.
4/5
Odpisz
9 października 2016, 10:22
Odpisz
5 października 2016, 13:45
ja gdy ktoś się mnie pyta co tam u mnie, niezależnie od wszystkiego odpowiadam ,,normalnie".
Odpisz