Tak nie będziemy rozmawiać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
Papierowa szkoła posting
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2016, 10:32
kauczuk
Odpisz
9 października 2016, 10:38
@ALKATRAZ: Masło.
Odpisz
9 października 2016, 10:49
@Majestatyczny_Mors: ziemniak
Odpisz
9 października 2016, 10:54
@Pandzianikki: Czekoladaa!!!!
Odpisz
9 października 2016, 11:00
@KiaMao: marmolada
Odpisz
9 października 2016, 11:03
@KiaMao: Feminazistka!!!!
Odpisz
9 października 2016, 11:43
@KiaMao: wincyj czekolady!!!
Odpisz
9 października 2016, 11:54
@urkiso123: wincyj! wincyj! wincyj czekolady!!!!!
Odpisz
9 października 2016, 12:34
@Pandzianikki: zupa
Odpisz
9 października 2016, 13:23
@Majestatyczny_Mors: terroryzm
Odpisz
9 października 2016, 13:38
@Nemezis_: isis
Odpisz
9 października 2016, 13:39
@Mrkisiowskyy:
Odpisz
9 października 2016, 15:42
@Nemezis_: o ku*wa
Odpisz
9 października 2016, 16:54
@Mrkisiowskyy: ppap
Odpisz
9 października 2016, 18:33
@vortexmaster: Youtube
Odpisz
9 października 2016, 18:37
@Pandzianikki:
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 18:41
@Nemezis_: no co?
Redtube
Odpisz
9 października 2016, 18:44
@Pandzianikki:
Odpisz
9 października 2016, 20:15
@Nemezis_: no ok :3
Odpisz
2 listopada 2016, 00:05
@Pandzianikki: No znowu cię widzę...
Odpisz
2 listopada 2016, 10:53
@ewelkapl: hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
7 października 2016, 15:22
Nie narzucaj mu/jej płci! Kurde.
Odpisz
7 października 2016, 16:07
@Rebelious: jal możesz mówić o jakiejkolwiek płci! !!! to ani on ani ona to ono /s
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 22:50
NIe narzucaj onu płci?
Chociaż prawidłowiej by było chyba jednak ,,jemu".
Odpisz
10 października 2016, 00:03
@Anielka999: Onu byłoby prawidłowe gdyby byłu phoebe. Ale jeśli rodzi się fizycznie, to musi być stahsem, a nie phoebe
Odpisz
9 października 2016, 10:26
Eh.. I pomyśleć że te jechane feministki psują opinię nam, normalnym kobietom. ~_-
Odpisz
9 października 2016, 10:55
wtf, kto uważa, że kobieta = feministka?
Chyba tylko w podstawówkach
Odpisz
9 października 2016, 13:45
@Sir_Snoge: Tak, właśnie podstawówka, gimnazjum i "dojrzali" ludzie, a też wiele jest kobiet wyglądających jak na obrazku, grubsza, okulary itd., które feministkami nie są a są o to podejrzane, wyśmiewane. Nie wiem, czy zrozumiesz.
Odpisz
9 października 2016, 13:47
No nie wiem jak jest w podstawówce, bo dawno nie byłem. Ale z tego co słyszę, to musi być tam niezła palarnia.
Odpisz
9 października 2016, 15:28
@Sir_Snoge: Też za wiele nie wiem, od mojej młodszej siostry słyszę, i widzę że ku*estwo i patologia rośnie. Poza tym mieszkam blisko podstawówki+gimnazjum.
Odpisz
9 października 2016, 13:41
Mnie to trochę denerwuje, kiedy ludzie zamiast płci biologicznej ustawiają płeć tożsamościową. No powiedzmy to sobie, prawie każdego człowieka da się podzielić na dwie grupy, w zależności od tego czy mają cechy męskie, czy żeńskie, a płeć tożsamościowa to jest już drugorzędna rzecz.
Odpisz
9 października 2016, 13:25
Głębiej tej ręki się nie dało wcisnąć?
Założę się, że umiem głębiej!
Odpisz
9 października 2016, 13:06
I tak dokona aborcji 6 stycznia.
Odpisz
9 października 2016, 11:16
Co sie zobaczylo...
Odpisz
9 października 2016, 11:56
@wiedzma102: ( ͡° ͜ʖ ͡° )
Odpisz
9 października 2016, 10:39
Kardynalny błąd w tworzeniu obrazka!
Feministka przychodzi do lekarza dokonać aborcji a nie na badania USG.
4/5
Odpisz
9 października 2016, 10:42
@krytyk_jeja: Najpierw trzeba wykryć ciąże by dokonać aborcji. A ona jest tak tłusta, że nie wiadomo czy to dziecko, czy za dużo kebabów.
Odpisz
9 października 2016, 10:47
@MartellusV14: Kebaba zje dwa razy. No w sumie jak to chłopiec to też zje
Odpisz
9 października 2016, 10:49
@krytyk_jeja: Nie zachodzi w ciążę bo nikt jej nie chce... Najpierw in vitro potem aborcja.
Odpisz
7 października 2016, 17:07
Fake, Prawdziwa Feministka zachodzi w ciążę, po to by dokonać Aborcji.
Odpisz
9 października 2016, 10:21
Dokładnie, to jest ich feministyczny chrzest
Odpisz
9 października 2016, 10:19
Kebab
Odpisz
9 października 2016, 10:06
Dziewczynka czy aborcja?
Odpisz
9 października 2016, 10:05
Pierwsza rzecz jaka wyszła feministce (ciąża)
Odpisz
7 października 2016, 16:34
Fake, faministki nie zachodzą w ciąże, one składają jaja w swoich jaskiniach i gniazdach!
Odpisz
7 października 2016, 15:25
Fake, istoty tego pokroju nie mają dzieci gdyż ich genotyp nie zgadza się z genotypem ludzkim.
Odpisz