Nie do końca jestem zadowolony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Młodzi gniewni
Dobrze czasem się oderwać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To będzie bolało
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2016, 20:14
Chciałem być... Marynarzem...
Odpisz
11 lipca 2018, 16:13
@lorax12: W 2016 rysunki były lepsze.
Odpisz
7 października 2016, 10:50
Co tu robi Pablo Escobar ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 października 2016, 16:50
Krzysztof Krawczyk?
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 16:58
@Mrkisiowskyy: To się zgadza.
Odpisz
6 października 2016, 16:58
@Mrkisiowskyy: nie, józef stalin
Odpisz
6 października 2016, 21:43
@Shakrit: Tak myślałem, słuchałem jakiegoś remixu tej piosenki ci widziałem u abstrachujòw
Odpisz