Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Znak czasów
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2016, 20:30
a u mnie jak się 3 dni nie idzie do szkoły. A w sumie mam fajnych nauczycieli bo np. dzisiaj na końcu mojej pracy z muzyki napisałam #ale_ze_mnie_poeta Xd
Odpisz
5 października 2016, 17:33
U mnie w szkole, jak nie ma ciebie co najmniej pięć dni, to masz jeden dzień bez nieprzygotowań. Nie powinno być tak w każdej szkole?
Odpisz
5 października 2016, 18:07
U mnie tydzień :V
Odpisz
6 października 2016, 17:38
@kicius23: To prawie to samo. W sobotę i niedzielę nie idziesz do szkoły.
Odpisz
6 października 2016, 17:59
@Anielka999: Tydzień bez nieprzygotowań
Odpisz
6 października 2016, 18:45
Chciałbym tak
Odpisz
6 października 2016, 19:15
@kicius23: TYDZIEŃ?! wut ;-,
Odpisz
6 października 2016, 19:21
@kicius23: A... I tak nie wierze. To niemożliwe, a nawet jeśli, to i tak mam najlepszą szkołę, w moim mieście na pewno.
Odpisz
6 października 2016, 20:00
@Anielka999: Po prostu dają tydzień na uzupełnienie :I
Odpisz
5 października 2016, 15:14
Odrobiona proszę pani, ja szanuję siebie i Pani pracę więc zapytałem i zrobiłem!
Odpisz
5 października 2016, 15:19
@Polska_z4smazka: z każdego przedmiotu dwa tematy wstecz przepisać i tyle :v
Odpisz
5 października 2016, 15:24
@Scrollek0802: No właśnie, chwila moment i elo.
Odpisz
5 października 2016, 15:42
@Polska_z4smazka: elo
Odpisz
6 października 2016, 16:03
@Polska_z4smazka: Chyba, że od 2 dni przepisujecie książkę i na dzień w którym wróciłeś musieliście zrobić prace pisemne o wszechświecie i ludzkiej egzystencji (min 10 stron). I wiele pisania z innych przedmiotów. To chyba nierealne.
Odpisz
6 października 2016, 17:45
@Archeologwinternetach: Prawie tak nierealne jak praca, którą macie wykonać. Która jest dosyć prosta i mi zajęłaby pewnie 2,5 godziny, może 5 godzin, w zależności od ustanowionej tezy.
Odpisz
6 października 2016, 16:57
wczoraj wieczorem wrócił do domu, więc logiczne jest, że miał jeden wieczór czasu aby nadrobić zaległości - nie wiem o co się spinacie
Odpisz
6 października 2016, 16:51
U mnie jak nie ma Cię cynamniejtydzień w szkole to jesteś zwolniony z takich rzeczy xd
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 16:42
i tak więcej dowiadywałem się z życia, telewizora i internetu, może i wiedza jest potrzebna, ale szkoda, że nauczyciele nie umieją tej wiedzy przekazać
Odpisz
5 października 2016, 18:17
Co z tego że masz zapalenie oskrzeli i przez tydzień nie wychodzisz z domu? Na tę zapowiedzianą wczoraj kartkówkę i tak się trzeba było przygotować.
Odpisz
5 października 2016, 17:26
Miałem podobną sytuację, po powrocie z zagranicy, Cóż, jeżeli pani zapłaci za Roaming (6 złotych za minutę) to mogę dzwonić.
Odpisz
5 października 2016, 15:14
Odpisz
5 października 2016, 15:17
pewnie w jej... *ekhem*
Odpisz
5 października 2016, 15:29
@Pandzianikki: Ooooooł!
Odpisz
5 października 2016, 15:49
Odpisz