Kiedy dowiadujesz się, że nie ma ostatniej lekcji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Mało znany szczegół
Mnie wolno
Angielskie śmieszki
Nwm co ze mną nie tak
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2016, 18:17
Kaczki! uuu
Odpisz
8 października 2016, 18:30
Raz pod wozem raz na wozie, kaczki UUuu
Odpisz
8 października 2016, 18:47
NIE( znowu )
Odpisz
8 października 2016, 18:47
@WhySoSerious: Co?
Odpisz
8 października 2016, 20:34
ostatnio oglądałam XD
Odpisz
8 października 2016, 23:48
@zlowerek: w tv czy necie? bo jak próbuję znaleźć to jest opóźnienie w dźwięku.
Odpisz
9 października 2016, 10:27
@seba745: w TV leci gdzieś o 7 a potem o 9 na 4 (tak sie nazywa ten program) XD
Odpisz
8 października 2016, 18:06
albo że matematyczka jest na zwolnieniu
Odpisz
8 października 2016, 20:32
to jest niemożliwe one zawsze są w szkole czają się za rogiem gdy spsujesz ostatnie zadanie z jej lekcji !
Odpisz
8 października 2016, 20:33
@zlowerek: spisujesz*
Odpisz
8 października 2016, 21:43
@zlowerek: u mnie raz nie było matematyczki przez tydz
Odpisz
8 października 2016, 22:54
pewnie tylko ściemniała O.o
Odpisz
9 października 2016, 07:53
@zlowerek: i pojechała do kryjówki illuminatów
Odpisz
9 października 2016, 10:26
dokładnie i odprawiała tam matematyczne obrzędy które .. O chryste nie chce nawet o tym myślec ...
Odpisz
8 października 2016, 23:18
albo że nie ma aż dwóch ostatnich lekcji *O*
Odpisz
8 października 2016, 21:34
oraz to w ptątek
Odpisz
8 października 2016, 19:22
mnie tata raz zwolnił z wfu ;) nie było 7 lekcji
Odpisz
8 października 2016, 18:54
nas zwolnili z 4 lekcji
J J J J JACKPOT!!!!
Odpisz
8 października 2016, 18:37
Hahahahahahahha B)
Odpisz
8 października 2016, 18:28
U mnie w czwartek było tak, że podobno nauczycielka poszła na jakieś szkolenie i mieliśmy być zwolieni, a tu się nagle okazało, że jednak jest i nas wzięła na lekcję.
Odpisz
Edytowano - 7 października 2016, 19:04
Miałem tak dzisiaj... To znaczy - mnie nie było dzisiaj w szkole, ale moja klasa tak miała.
Odpisz
7 października 2016, 18:36
jeszcze lepiej gdy zapomnisz książek do historii, a potem odwołują historię <3
Odpisz
7 października 2016, 18:34
Ja dzisiaj nie miałem 3 ostatnich lekcji.
Odpisz
7 października 2016, 18:35
farciarz.
Odpisz
7 października 2016, 18:31
I zamiast iść wcześniej do domu masz zastępstwo z najgorszą panią i do tego nie masz książki ani zeszytu
Odpisz
7 października 2016, 18:27
zamieniam się w trzy śpiewające kaczory które mają palce
Odpisz
7 października 2016, 18:30
@Scrollek0802: Tak
Odpisz