Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Ładne rzeczy
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2019, 09:45
CZY JA CI POZWALAŁAM NA UMIESZCZANIE MOJEGO WIZERUNKU W INTERNECIE
Odpisz
13 października 2016, 18:08
chacarron macarron
Odpisz
13 października 2016, 14:01
Według moich znajomych to ja jestem tą osobą.
Odpisz
13 października 2016, 07:43
Toż to mój kolega Bartos, którego śmiech sprawia że nawet najśmieszniejszy żart jest nieśmieszny przez jego posrany śmiech i je**ne drgawki.
Odpisz
13 października 2016, 06:44
To ja jestem tym znajomym
Odpisz
8 października 2016, 14:46
to uczucie, gdy to ty jesteś tym znajomym
Odpisz
8 października 2016, 14:47
@UkradliMiNick: Ja mam bardziej "paniczny" śmiech ._.
Odpisz
8 października 2016, 15:01
@UkradliMiNick: a ja się nie śmieje
Odpisz
8 października 2016, 15:05
@JTKX2: miałeś odejść
Odpisz
8 października 2016, 15:33
@rafal603: Ale jest coraz mniej memow
Odpisz
12 października 2016, 23:36
@JTKX2: Czemu miałeś odejść?
Odpisz
13 października 2016, 02:25
@baarts: bo się wkurzylem na nie śmieszne memy
Odpisz
12 października 2016, 23:59
Hmm. Nie. Może powinienem mieć więcej znajomych...?
Odpisz
12 października 2016, 22:55
Stanisławie, jeśli to czytasz to przestań śmiać się jak foka z autyzmem podpięta do krzesła elektrycznego.
Odpisz
12 października 2016, 21:54
Pozdrawiam mojego kolegę Darka, który śmieje się jak wiewiórka.
Odpisz
12 października 2016, 21:45
My mamy takiego co się śmieje jak dusząca się orka/manat
Odpisz
8 października 2016, 16:32
Ten uczuć gdy to ty jesteś tym znajomym oraz dodatkowo twój śmiech jest śmieszniejszy od każdego żartu :v
Odpisz
8 października 2016, 18:50
@Komandor_Brytania: piona
Odpisz
12 października 2016, 21:23
@Komandor_Brytania: Znam ten uczuć.
Odpisz
Edytowano - 12 października 2016, 21:33
@Komandor_Brytania: Nom, do tego na początku brzmi tak, jakby się ktoś dusił:V
Odpisz
12 października 2016, 21:23
Ja tak się śmieję :)
Odpisz
12 października 2016, 21:22
Mój kolega śmieje się jak staruszka z astmą.
Odpisz
8 października 2016, 16:12
ja jak się wystarczająco mocno śmieje to zaczynam chrumkać i mój śmiech brzmi jak śmiech Szpiega z TF2
Odpisz
Edytowano - 8 października 2016, 15:32
Ja jestem tym znajomym
Odpisz