Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 stycznia 2019, 09:45

CZY JA CI POZWALAŁAM NA UMIESZCZANIE MOJEGO WIZERUNKU W INTERNECIE

Avatar BOSS111

13 października 2016, 18:08

chacarron macarron

Avatar coolskeleton95

13 października 2016, 14:01

Według moich znajomych to ja jestem tą osobą.

Avatar StraikerPL

13 października 2016, 07:43

Toż to mój kolega Bartos, którego śmiech sprawia że nawet najśmieszniejszy żart jest nieśmieszny przez jego posrany śmiech i je**ne drgawki.

Avatar
Konto usunięte

13 października 2016, 06:44

To ja jestem tym znajomym

Avatar UkradliMiNick

8 października 2016, 14:46

to uczucie, gdy to ty jesteś tym znajomym

Avatar
Konto usunięte

8 października 2016, 14:47

@UkradliMiNick: Ja mam bardziej "paniczny" śmiech ._.

Avatar JTKX2

8 października 2016, 15:01

@UkradliMiNick: a ja się nie śmieje

Avatar rafal603

8 października 2016, 15:05

@JTKX2: miałeś odejść

Avatar JTKX2

8 października 2016, 15:33

@rafal603: Ale jest coraz mniej memow

Avatar baarts

12 października 2016, 23:36

@JTKX2: Czemu miałeś odejść?

Avatar JTKX2

13 października 2016, 02:25

@baarts: bo się wkurzylem na nie śmieszne memy

Avatar GalenMarek

12 października 2016, 23:59

Hmm. Nie. Może powinienem mieć więcej znajomych...?

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 22:55

Stanisławie, jeśli to czytasz to przestań śmiać się jak foka z autyzmem podpięta do krzesła elektrycznego.

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 21:54

Pozdrawiam mojego kolegę Darka, który śmieje się jak wiewiórka.

Avatar Fina258

12 października 2016, 21:45

My mamy takiego co się śmieje jak dusząca się orka/manat

Avatar Komandor_Brytania

8 października 2016, 16:32

Ten uczuć gdy to ty jesteś tym znajomym oraz dodatkowo twój śmiech jest śmieszniejszy od każdego żartu :v

Avatar ponczeq

8 października 2016, 18:50

Avatar princessofvictory

12 października 2016, 21:23

@Komandor_Brytania: Znam ten uczuć.

Avatar NaiNeko27

Edytowano - 12 października 2016, 21:33

@Komandor_Brytania: Nom, do tego na początku brzmi tak, jakby się ktoś dusił:V

Avatar princessofvictory

12 października 2016, 21:23

Ja tak się śmieję :)

Avatar
Konto usunięte

12 października 2016, 21:22

Mój kolega śmieje się jak staruszka z astmą.

Avatar CrazyMe

8 października 2016, 16:12

ja jak się wystarczająco mocno śmieje to zaczynam chrumkać i mój śmiech brzmi jak śmiech Szpiega z TF2

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 8 października 2016, 15:32

Ja jestem tym znajomym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie są aż takie pyszne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Phi!

Ładne rzeczy

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka