Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Papierowa szkoła posting
Hobby dla faceta
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2016, 15:31
Jeśli chodzi o Taco to jak dla mnie jeden z wielu raperów którzy śpiewają "prawdę" ogólnie znaną, z tym że oni zachowują się przy tym jakby odkryli jakiś wielki sekret świata.
Odpisz
9 stycznia 2019, 03:57
@Chrzaszcz_Trzcinowy: ch**owa muzyka
Odpisz
20 kwietnia 2020, 18:57
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Taco to kolejny pseudo piesek z słabymi płytkimi tekstami. Juz Martyniuk ma głębsze teksty
Odpisz
9 stycznia 2019, 03:57
@Konto usunięte: taco tworzy slaba muzyke jak wszyscy raperzy
Odpisz
24 grudnia 2018, 17:00
de... De... DESPACITO
Odpisz
9 października 2016, 21:03
"Następna Stacja" i tak jest zajebista.
Odpisz
9 października 2016, 21:46
@anonymoose: Ja tam wolę Mięso.
Odpisz
12 października 2016, 12:01
@anonymoose: Jedna z moich ulubionych piosenek, co wy macie do taco?
Odpisz
12 października 2016, 14:17
@anonymoose: popieram
Odpisz
11 lutego 2018, 21:44
@bulorwas: Marmur
Odpisz
13 lipca 2017, 12:58
nigdzie
Odpisz
14 października 2016, 06:09
lepsze by było Marsz, Marsz No ale okeej...
Odpisz
13 października 2016, 21:43
Lepsze niż beton na deszczu
Odpisz
9 października 2016, 21:50
Wytłumaczy ktoś?
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 21:57
@wiki9595: Raper Taco Hemingway
Pisze rapy oderwane od przeciętnych jakiś Popków
Jedna z jego piosenek nazywa się "deszcz na betonie" . Polecam posłuchać jeszcze "6 zer"
Odpisz
12 października 2016, 14:59
Popek to nie rap. To nawet nie jest muzyka.
Odpisz
12 października 2016, 22:29
polecam Nocny Kochanek Hewi Metal
Odpisz
12 października 2016, 17:00
Miałam sen że pływałam statkiem z kołami na betonie ale utonął bo było dużo wody MÓZGU WTF
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 21:48
Mój tata 55-letni tata zna tę piosenkę, Lul
Odpisz
12 października 2016, 12:04
Tato już lato, będziemy chodzić...
Odpisz
12 października 2016, 12:13
się chędożyć
Odpisz
12 października 2016, 12:13
przestań padać
Odpisz
12 października 2016, 12:14
@LMKD_: Nie, bo jesteś nieśmieszny
Odpisz
12 października 2016, 12:31
na betonie
Odpisz
12 października 2016, 14:57
Czej... Tata tata pogubiłem się.
Odpisz
12 października 2016, 14:21
Myślałem że powie Deus Vult
Odpisz
9 października 2016, 21:10
Odpie**ol się od Tacosa
Odpisz
9 października 2016, 21:45
@Chemical: Popieram! Co wy do niego macie? Jeden z niewielu raperów który ma coś do przekazania!
Odpisz
9 października 2016, 21:46
@bulorwas: HIPSTEEEERZYYYY
Odpisz
9 października 2016, 21:48
Z jakiej nacji ja się pytam?!
Odpisz
Edytowano - 9 października 2016, 21:56
@bulorwas: Posłuchaj 2paca jak szukasz przekazu.
Odpisz
9 października 2016, 22:17
@bulorwas: Nacji ? Nacji orków na przykład
Odpisz
10 października 2016, 01:36
Orkowie to nie nacja tylko rasa patafianie
Odpisz
9 października 2016, 23:46
De.. De.. DEUS VULT
Odpisz
9 października 2016, 22:12
Osobiście rapu nie słucham,ale Taco wpada w ucho
Odpisz
9 października 2016, 21:15
myślałam że deus vult
Odpisz
9 października 2016, 21:40
@Windows_10:
Odpisz