Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

12 października 2016, 15:31

Jeśli chodzi o Taco to jak dla mnie jeden z wielu raperów którzy śpiewają "prawdę" ogólnie znaną, z tym że oni zachowują się przy tym jakby odkryli jakiś wielki sekret świata.

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2019, 03:57

@Chrzaszcz_Trzcinowy: ch**owa muzyka

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2020, 18:57

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Taco to kolejny pseudo piesek z słabymi płytkimi tekstami. Juz Martyniuk ma głębsze teksty

Avatar
Konto usunięte

9 stycznia 2019, 03:57

@Konto usunięte: taco tworzy slaba muzyke jak wszyscy raperzy

Avatar hehineji

24 grudnia 2018, 17:00

de... De... DESPACITO

Avatar anonymoose

9 października 2016, 21:03

"Następna Stacja" i tak jest zajebista.

Avatar bulorwas

9 października 2016, 21:46

@anonymoose: Ja tam wolę Mięso.

Avatar niewiemlama

12 października 2016, 12:01

@anonymoose: Jedna z moich ulubionych piosenek, co wy macie do taco?

Avatar panlogin

12 października 2016, 14:17

@anonymoose: popieram

Avatar SUPERLORD1000

11 lutego 2018, 21:44

@bulorwas: Marmur

Avatar Rafik005

13 lipca 2017, 12:58

nigdzie

Avatar Wladzikxx

14 października 2016, 06:09

lepsze by było Marsz, Marsz No ale okeej...

Avatar Kto_Inny

13 października 2016, 21:43

Lepsze niż beton na deszczu

Avatar wiki9595

9 października 2016, 21:50

Wytłumaczy ktoś?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 października 2016, 21:57

@wiki9595: Raper Taco Hemingway
Pisze rapy oderwane od przeciętnych jakiś Popków
Jedna z jego piosenek nazywa się "deszcz na betonie" . Polecam posłuchać jeszcze "6 zer"

Avatar baarts

12 października 2016, 14:59

Popek to nie rap. To nawet nie jest muzyka.

Avatar TheHarrier

12 października 2016, 22:29

polecam Nocny Kochanek Hewi Metal

Avatar Angela336

12 października 2016, 17:00

Miałam sen że pływałam statkiem z kołami na betonie ale utonął bo było dużo wody MÓZGU WTF

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 października 2016, 21:48

Mój tata 55-letni tata zna tę piosenkę, Lul

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Pierwsi

12 października 2016, 12:31

na betonie

Avatar baarts

12 października 2016, 14:57

Czej... Tata tata pogubiłem się.

Avatar Cobaltum15

12 października 2016, 14:21

Myślałem że powie Deus Vult

Avatar Chemical

9 października 2016, 21:10

Odpie**ol się od Tacosa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

9 października 2016, 22:17

@bulorwas: Nacji ? Nacji orków na przykład

Avatar SetAbominae

10 października 2016, 01:36

Orkowie to nie nacja tylko rasa patafianie

Avatar DranejBijBolszewika

9 października 2016, 23:46

De.. De.. DEUS VULT

Avatar Menek

9 października 2016, 22:12

Osobiście rapu nie słucham,ale Taco wpada w ucho

Avatar Windows_10

9 października 2016, 21:15

myślałam że deus vult

Avatar Profesor_Ender

9 października 2016, 21:40

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Papierowa szkoła posting

Hobby dla faceta

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka