Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar lorax12

12 października 2016, 20:38

Lepiej żeby zapi***alał na Galerze...

Avatar
Konto usunięte

13 października 2016, 00:22

@lorax12: Nr geek

Avatar lorax12

13 października 2016, 14:39

tak

Avatar
Konto usunięte

13 października 2016, 15:19

@lorax12: Te anioły, mają bice jak balony

Avatar Broski

12 października 2016, 20:48

Mnie to nawet szkoda tych Ormian, w 10 tak długo i dobrze się bronić i przewalić wszystko w ostatniej sekundzie, masakra. Dla nas dobrze, że tych dwóch sytuacji sam na sam nie wykorzystali, bo byłby wstyd przegrać z Armenią, która grała w osłabieniu. Ale prawda jest taka, że poza totalnymi jobberami w postaci San Marino, Gibraltaru, czy Andory to nie ma w Europie słabych drużyn, z każdym trzeba się postarać.

Avatar kokokochi

11 października 2016, 23:27

Zamiast jęczeć że polska słaba to najzwyczajniej przyznajcie że armenia miała dobrego bramkarza

Avatar Skrzypo

11 października 2016, 22:49

11 października znowu pomógł.

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 22:48

Andrzej to co z tą inwazją?

Avatar bezlada

11 października 2016, 22:46

Dobrze że Kapustka się wyje**ł.

Avatar jacek1s

11 października 2016, 22:45

Jedyna bramka polaków w 95 minucie na 94 teoretyczne... Zasłużyli /s

Avatar pan_hejter

11 października 2016, 22:48

@jacek1s: dla mnie to jakaś beznadzieja, taką drużyne armenia prawie doje**ła, fart i tyle. Powinni jeszcze potrenować na mistrzostwa.

Avatar jacek1s

11 października 2016, 22:54

@pan_hejter: Armenia nawet z własnego pola nie wychodziła, a trafili dwa razy. Na moje to wy**chają ich w pierwszym meczu mistrzostw.

Avatar pan_hejter

11 października 2016, 22:57

@jacek1s: nie no jak ruszą dupe w troki i skład uzupełnią. Zresztą troche zlekceważyli Armeńczyków.

Avatar jacek1s

11 października 2016, 23:01

@pan_hejter: Polacy nie powinni wygrać, nie grali dobrze i nie zasłużyli sobie. Armenia ciemna w ch*j, a walczyli od 40 sekundy do 90 minuty. Gdyby Lewego zabrakło to 11 z gimnazjum by ich oje**ła.

Avatar bezlada

11 października 2016, 23:15

@jacek1s: Bo wynik zależy od tego, że ktoś zasłużył, albo nie.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2023, 11:10

@jacek1s: Ale hejter

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Najbardziej realistyczny spośród modów

Za co ta premia

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka