Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2016, 20:38
Lepiej żeby zapi***alał na Galerze...
Odpisz
13 października 2016, 00:22
@lorax12: Nr geek
Odpisz
13 października 2016, 14:39
tak
Odpisz
13 października 2016, 15:19
@lorax12: Te anioły, mają bice jak balony
Odpisz
12 października 2016, 20:48
Mnie to nawet szkoda tych Ormian, w 10 tak długo i dobrze się bronić i przewalić wszystko w ostatniej sekundzie, masakra. Dla nas dobrze, że tych dwóch sytuacji sam na sam nie wykorzystali, bo byłby wstyd przegrać z Armenią, która grała w osłabieniu. Ale prawda jest taka, że poza totalnymi jobberami w postaci San Marino, Gibraltaru, czy Andory to nie ma w Europie słabych drużyn, z każdym trzeba się postarać.
Odpisz
11 października 2016, 23:27
Zamiast jęczeć że polska słaba to najzwyczajniej przyznajcie że armenia miała dobrego bramkarza
Odpisz
11 października 2016, 22:49
11 października znowu pomógł.
Odpisz
11 października 2016, 22:48
Andrzej to co z tą inwazją?
Odpisz
11 października 2016, 22:46
Dobrze że Kapustka się wyje**ł.
Odpisz
11 października 2016, 22:45
Jedyna bramka polaków w 95 minucie na 94 teoretyczne... Zasłużyli /s
Odpisz
11 października 2016, 22:48
@jacek1s: dla mnie to jakaś beznadzieja, taką drużyne armenia prawie doje**ła, fart i tyle. Powinni jeszcze potrenować na mistrzostwa.
Odpisz
11 października 2016, 22:54
@pan_hejter: Armenia nawet z własnego pola nie wychodziła, a trafili dwa razy. Na moje to wy**chają ich w pierwszym meczu mistrzostw.
Odpisz
11 października 2016, 22:57
@jacek1s: nie no jak ruszą dupe w troki i skład uzupełnią. Zresztą troche zlekceważyli Armeńczyków.
Odpisz
11 października 2016, 23:01
@pan_hejter: Polacy nie powinni wygrać, nie grali dobrze i nie zasłużyli sobie. Armenia ciemna w ch*j, a walczyli od 40 sekundy do 90 minuty. Gdyby Lewego zabrakło to 11 z gimnazjum by ich oje**ła.
Odpisz
11 października 2016, 23:15
@jacek1s: Bo wynik zależy od tego, że ktoś zasłużył, albo nie.
Odpisz
29 lipca 2023, 11:10
@jacek1s: Ale hejter
Odpisz