Kiedy odpowiadasz na komentarz z dużą ilością strzałek, bo też chcesz je dostać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
To się nie może nie udać
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2016, 11:13
Jest też opcja, że dostaniesz czerwone zamiast zielonych.
Odpisz
10 października 2016, 16:27
@Slenderowiec2012: nomm
Odpisz
11 października 2016, 14:29
@Slenderowiec2012: Ryzykuje. Co przegrałem?
Odpisz
11 października 2016, 17:03
@Slenderowiec2012: Też ryzykuję, dawać czerwone xd
Odpisz
Edytowano - 11 października 2016, 17:13
@dandanek05: HA! JESTEM DRUGA PARZYSTĄ ODPOWIEDZIĄ NA KOMENTARZ!!! DEWEJTA STRZEŁKI
Odpisz
11 października 2016, 17:37
@dandanek05: wole nie ryzykowac
.
.
fak ;_;
Odpisz
11 października 2016, 17:52
@Edward713: *przełyka slinę*
Odpisz
11 października 2016, 17:56
Jak dużo komentarzy masz zamiar napisać pod tym wątkiem?
Odpisz
11 października 2016, 19:21
ehhh
Odpisz
11 października 2016, 21:06
@Slenderowiec2012: Ciekawe...może to tu położę \_______________/
Odpisz
11 października 2016, 22:52
Jesteście chytrzy na łapki D:
Odpisz
12 października 2016, 06:40
@Akairchan: Nie...chyba...*Myśling intensyfajs*
Odpisz
5 lutego 2017, 13:38
Tyle przegrać.
Odpisz
5 lutego 2017, 19:41
@Archeologwinternetach: No wielkie dzięki za odkop ...
Odpisz
5 lutego 2017, 20:01
@Ameron: Nie wykopałem ciebie. Chyba, że z wątku się liczą. Muszę się wreszcie komisji dopytać.
Odpisz
5 lutego 2017, 21:47
@Archeologwinternetach: JAKIEJ KOMISJI CZYLI JEDNAK JEST JAKIŚ KLUB?
Odpisz
5 lutego 2017, 21:53
Jest komisja, nie ma klubu (przynajmniej na jeja).
Odpisz
5 lutego 2017, 22:20
@Archeologwinternetach: Ja też dziękuję...
Odpisz
7 lutego 2017, 20:08
@Archeologwinternetach: O jaką komisje chodzi?
Odpisz
7 lutego 2017, 20:12
@Ameron: Komisja archeologów. Mistyczna organizacja kontrolująca archeologów i przydzielająca władzę w danym obszarze.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:14
@Archeologwinternetach: uuuu a czemu o nich wcześniej nie słyszałem?
Odpisz
7 lutego 2017, 20:15
@Ameron: Bo oni są jak illuminaci.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:18
@Archeologwinternetach: O illuminati słyszę ciągle a o nich pierwszy raz. Kim oni są?
Odpisz
7 lutego 2017, 20:36
@Ameron: Nie powiem niewtajemniczonemu.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:37
@Archeologwinternetach: To wtajemnicz niewtajemniczonego.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:39
@Ameron: Nie.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:39
@Archeologwinternetach: czemu?
Odpisz
7 lutego 2017, 20:41
@Ameron: Bo muszę być z komisji, a wtedy mógłbym ujawnić czy z niej jestem, lub nie.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:41
@Archeologwinternetach: aha..... dobra ile?
Odpisz
7 lutego 2017, 20:42
@Ameron: Zdanie z wielkiej litery.
Odpisz
7 lutego 2017, 20:44
@Archeologwinternetach: Cóż nie powiedziałbym że dwa słowa to zdanie no ale dobra...... To ile?
Odpisz
7 lutego 2017, 20:45
@Ameron: Wypowiedź/równoważnik*
Odpisz
7 lutego 2017, 20:47
@Archeologwinternetach: Myślałem że jesteś archeologiem a nie GramarNazi.
Odpisz
11 września 2022, 11:29
@Ameron: nadszedł czas przebudzenia,
Odpisz
11 września 2022, 11:33
@kaczka_jest_fajna: no, teraz tylko musisz uzyskać zgodę Archeologwinternetach i możesz mianować się archeologiem 8)
Odpisz
11 września 2022, 11:34
@Ameron: ok
Odpisz
11 września 2022, 11:40
@Archeologwinternetach: Mogę zostać archeologiem?
Odpisz
14 października 2016, 16:34
Szopie bierz całą miskę a nie po kilka strzałek
Odpisz
10 października 2016, 10:36
Kideu kradnie!!
Odpisz
11 października 2016, 23:04
@LUCY1702: Nie tylko memy.
Odpisz
12 października 2016, 06:57
@baarts: a co jeszcze? ;______;
Odpisz
12 października 2016, 13:14
@LUCY1702: Wyłudza strzałki, jak widzisz i jedzenie.
Odpisz
12 października 2016, 13:25
@baarts: to już wiem dlaczego dzieci w Afryce głoduja xd
Odpisz
Edytowano - 10 października 2016, 11:20
ach Kideu przeszedł na ciemną strone mocy. To bardzo przykre ale muszę to powiedzieć do gułagu
Odpisz
11 października 2016, 14:02
@Kapitalista: Na syberię z tobą!
Odpisz
11 października 2016, 14:29
@Kapitalista:
Odpisz
11 października 2016, 16:46
@Kapitalista: Co ty wiesz o Ciemnej Stronie parszywy komuchu?
Odpisz
11 października 2016, 19:11
@erykhim44: Ja mogę wysyłać ludzi na Syberię więc no niezręczna sytuacja
Na Syberię kapitalistyczna świnio
Odpisz
11 października 2016, 19:26
@Kapitalista:
Odpisz
11 października 2016, 20:04
@Kapitalista: CZY WŁAŚNIE SPRÓBOWAŁEŚ/SPRÓBOWAŁAŚ/SPRÓBOWALIŚCIE/SPRÓBOWAŁYŚCIE/SPRÓBOWAŁOŚ/SPRÓBOWAŁUŚ OKREŚLIĆ MOJE POGLĄDY POLITYCZNE?
Odpisz
11 października 2016, 16:44
Hmm. Jakoś sobie nie przypominam.
Odpisz