Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2017, 18:44

samochód dla graczy GTA

Avatar
Konto usunięte

10 października 2016, 12:40

Zawsze wolałem zwykłe sprzęty komputerowe od tych: "super duper ultimate 4k edition gaming pro x"

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (23)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (23)
Avatar R1SK3R

13 października 2016, 23:06

@rafiki56: ja bede mial takie cos

Avatar R1SK3R

13 października 2016, 23:07

@rafiki56: + taka normalna myszka.Ogolnie polecam Ravcore'a.

Avatar Xpower

11 października 2016, 20:15

Dla głodnych wiedzy, to ten "samochód dla graczy" to M-RAP "Ansyr", czyli wojskowy, opancerzony samochód transportowy produkcji rosyjskiej. Występuje on też w Armie III jako pojazd M-RAP "Ifrit"

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 11 października 2016, 22:25

@Xpower: Mine- resistant ambush protected?
po co te - ?

Avatar Xpower

12 października 2016, 08:27

@bylejakbylegdzie: Hm, rzeczywiście jest to niepotrzebne. Aczkolwiek spotykam się na co dzień z dwiema formami stosowanymi zmiennie. Do tej pory nikt się nie czepiał :) Człowiek uczy się całe życie

Avatar baarts

11 października 2016, 23:04

graczowi* kappa

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 21:08

Chcę ten drugi!

Avatar
Konto usunięte

11 października 2016, 18:07

Ja tam wole zwykłe Mitsubishi .

Avatar IlodomirI

10 października 2016, 15:07

ja tam wole to

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar bylejakbylegdzie

11 października 2016, 16:34

@Patongma: raczej będzie z początku na pokaz, zanim wprowadzimy to do armii sporo lat minie
np. zobacz na krabin beryl, polski karabin ale jest głównie na pokaz i niektóre oddziały go posiadają poza pokazami bo dalej korzystamy ze starego sprzętu

tak samo MSBS, na pokaz w tej chwili jest i niektóre specjalne jednostki podobno już posiadają parę sztuk

Avatar adriangajon

11 października 2016, 16:57

@IlodomirI: PL-01 Concept

Avatar Wiktor27

11 października 2016, 15:52

Widziałem go kiedy pokazywano go Putinowi)

Avatar benben7

11 października 2016, 15:43

fajny

Avatar
iqhawe

11 października 2016, 14:36

●zwykłe auto 60000
●auto dla graczy 950000

Avatar Dexterek

11 października 2016, 14:12

To ja jednak poproszę ten zwykły :V

Avatar Kaligula

10 października 2016, 20:09

naprawiłem

Avatar Scrollek0802

10 października 2016, 16:37

jeśli to jakiś gruby pancerz to moze byc

Avatar Kapitalista

10 października 2016, 15:18

jeździłbym

Avatar Monster_

10 października 2016, 13:13

Czy to przypadkiem nie jest opancerzony samochód? (to "dla gracza")

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Młodzi gniewni

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Phi!

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka