Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
No to posłuchane
Pilne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2020, 09:40
doctor zoidberg!
Odpisz
13 października 2016, 20:26
@TUPAQ__: Przestań albo zacznę spamować obrazki o monsumu
Odpisz
13 października 2016, 20:28
Dawaj :D , serio, Nemezis w szkole mnie o to wypytywał
Odpisz
13 października 2016, 21:18
Raczej wątpię że mu się spodoba
Odpisz
13 października 2016, 21:25
Ale skoro tak prosi >:)
Odpisz
13 października 2016, 21:34
Mam wrażenie ze po prostu chcesz być wredny
Odpisz
13 października 2016, 21:38
On serio mnie prosił, kazał mi mówić o bohaterkach ;-;
Odpisz
13 października 2016, 21:44
Powedz mu że Miia to najlepsza waifu
Odpisz
13 października 2016, 22:05
Ok
Odpisz
13 października 2016, 22:09
Radzę oglądać bez spodni, z słuchawkami i z zamkniętymi drzwiami
Odpisz
14 października 2016, 09:02
Dla niego będzie to zbyt trudne, dzieli pokój ze swoimi braćmi, a do kibla laptopa nie zabierze bo i tak go nie a w rękach nie ma, a telefon (jak mi ;-;) pokaże że strona jest zawirusowana
Odpisz
14 października 2016, 09:12
dajesz DAJESZ
Odpisz
14 października 2016, 09:20
@Nemezis_: Ale już pokazała bohaterki (których nie widziałem)
Odpisz
14 października 2016, 09:28
weź ŻE pokasz... jestem gotów >:)
Odpisz
14 października 2016, 09:29
@Nemezis_: Na Mije czy Suu? Lub tą niebieską...lub zombine, ona jest najnormalniejsza!
Odpisz
14 października 2016, 09:33
wszystkie, bo on stoi... i nie chce opaść
Odpisz
14 października 2016, 09:50
kiedy wyślesz
Odpisz
14 października 2016, 13:43
@Nemezis_: W takim razie radziłbym lekarza odwiedzić
Odpisz
14 października 2016, 13:57
wysyłaj
Odpisz
14 października 2016, 13:58
@Nemezis_: Niby co mam wysłać?
Odpisz
14 października 2016, 14:03
te obrazki o zabarieniu erotycznym
Odpisz
14 października 2016, 14:11
@Nemezis_: nie chcę bana
Odpisz
14 października 2016, 14:13
dawaj!!!
Odpisz
14 października 2016, 14:19
Chyba chodzi mu o przedstawienie wszystkich
Odpisz
14 października 2016, 14:29
chce te cyce
Odpisz
Edytowano - 14 października 2016, 14:33
@Nemezis_: Masz tryb incognito, poszukaj sobie
Odpisz
14 października 2016, 14:41
Chodziło mu o normalne zdjęcia, kiedy szliśmy do mnie to powoedziałem mu o tym centaurze i pająku
Odpisz
14 października 2016, 14:47
Centaurea i Rachnea?
Odpisz
14 października 2016, 17:13
pokasz
Odpisz
14 października 2016, 17:43
Nom, o tych mu wspominałem, a teraz szybko bo chce mnie udusić paskiem od spodni z wku*wu, tak, jest u mnie, nie na żarty
Odpisz
14 października 2016, 18:52
Jakoś ci nie wierzę
Odpisz
14 października 2016, 18:53
@Nemezis_:
Odpisz
14 października 2016, 18:55
c...c...co to jest
Odpisz
14 października 2016, 18:57
@Nemezis_: Centorea w wersji chibi
Odpisz
14 października 2016, 19:42
a w wersji mangi
Odpisz
14 października 2016, 20:05
@Nemezis_: Panie, masz internet to szukaj bo ja bana nie chcę
Odpisz
14 października 2016, 20:47
szukałem... i te cyce
Odpisz
14 października 2016, 20:52
@Nemezis_: życzę miłej zabawy
Odpisz
14 października 2016, 22:21
No, i dożyje jutra, dzięki!
Odpisz
15 października 2016, 07:27
szkoda
Odpisz
15 października 2016, 07:34
:|
Odpisz
15 października 2016, 07:40
:)
Odpisz
15 października 2016, 07:45
>:|
Odpisz
15 października 2016, 07:48
:D
Odpisz
15 października 2016, 07:53
Odpisz
15 października 2016, 07:58
trolololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololololol
Odpisz
15 października 2016, 08:37
gyrxijXhxogojykiocofpdpxjHvuixg yninjivlclxunhvjvvifofllsoslo cgvkghvuxkJcfxr isjvgvfvkvbpmxxl k jcugughibkvroJcgvgvybtghgkgjvnklcxubkvhvjsudwivifTixovkvicjvjvivnetauHxizogifyycycYfdjxh, yzchchchckxjvbjgjfijvvgfuvucicivkvjvjxhatshcgvuvivjbinubycydjdh
Odpisz
15 października 2016, 08:41
wut
Odpisz
15 października 2016, 08:43
ALLACH AKBAR! *przyczepia się do ciebie*OFOTXIRFLJXPHCCUFIVFYSHSXXUCJVJVHFPXPHX HD!!!??
Odpisz
15 października 2016, 08:56
Nope
Odpisz
15 października 2016, 09:11
Lapis na ziemię już
Odpisz
15 października 2016, 11:38
@Nemezis_: Ja vvyhyyygbh ggxjxxgf onopnhedwvbjbvh*jebuut!*
Odpisz
15 października 2016, 11:39
*regeneruje się* I'm Back
Odpisz
15 października 2016, 12:58
* regeneruje się*ma ma ma
Odpisz
15 października 2016, 13:04
@Nemezis_: Co?
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 13:08
zobacz pieńść, jedna pieńść, ma ma maaaa
Odpisz
15 października 2016, 13:13
@Nemezis_: *blok *
Odpisz
15 października 2016, 13:21
zobacz zmieniam się*zmienia się w 3 formę, bije TUPAQ z dyni*ma ma maaaaaa
Odpisz
15 października 2016, 13:23
@Nemezis_: *zmienia się w ostateczną formę*NAPI**DALAĆ
Odpisz
15 października 2016, 13:25
no i super znowu jak zwykle
Odpisz
15 października 2016, 13:26
@Nemezis_: * Napi**dala*
Odpisz
15 października 2016, 13:27
@Nemezis_: * Napi**dala*
Odpisz
15 października 2016, 13:28
e...e...ej...ej... n...n...No PRZESTAŃ!!!
Odpisz
15 października 2016, 13:59
@Nemezis_: *Napi**dala dalej*
Odpisz
15 października 2016, 15:05
n...n...ni...nie...nie e...ej JE!!
Odpisz
15 października 2016, 15:56
@Nemezis_: *Napi**dala mocniej*
Odpisz
15 października 2016, 16:52
*chwyta go za pieśńć*przestań
Odpisz
15 października 2016, 18:45
@Nemezis_: *wyrywa pięść i dalej napi**dala*
Odpisz
15 października 2016, 18:54
*jego postać powoli zalewa się magmom*PRZESTAŃ
Odpisz
15 października 2016, 18:57
@Nemezis_: *skończył jak zaczął krwawić*
Odpisz
15 października 2016, 18:59
JA NIE KRWAWIE TO MOJA ZBROJA...I WIESZ CO *MORDERCZA SERIA NAPI**DALANIA!*
Odpisz
15 października 2016, 19:01
@Nemezis_: *unik i celne napi**dalanie*
Odpisz
15 października 2016, 19:03
*TRAFNIMI!!! UDEŻENIAMI WYKONUJE KONTR ATAK*TERAZ TO PSZESADZIŁEŚ
Odpisz
15 października 2016, 19:07
@Nemezis_: *BLOK MACKAMI! I ATAK DRUGIMI!!!*
Odpisz
15 października 2016, 19:21
* stoi*
Odpisz
15 października 2016, 19:24
@Nemezis_: *kończy i proponuje na zgodę denaturat*
Odpisz
15 października 2016, 19:30
*stoi*
Odpisz
15 października 2016, 19:33
@Nemezis_: Ok, ale wiem że mnie okradłeś ostatnio i:
Odpisz
15 października 2016, 20:32
Co tu się właśnie odje**ło?
Odpisz
15 października 2016, 20:38
Biliśmy się ale nam przeszło i idziemy się naje**ć w trzy dupy szpaka, ale mnie okradł więc on płaci
Odpisz
15 października 2016, 20:40
A tak w ogóle to kto cię nosi?
Odpisz
15 października 2016, 20:46
Nemezis
Odpisz
15 października 2016, 20:56
Już myślałem że se ponoszę symbiota
Odpisz
15 października 2016, 20:57
*sto... ucieka*
Odpisz
15 października 2016, 21:02
Nemezis ma normalnego syna, wabi się TECHNO, musi się pouczyć bo jest w pewnym stopniu oduczony (przeleciał kosmitke innej rasy, jajo przypadkiem w niej umieścił, niedokończone więc jest od nas słabszy, a DNA kosmitki nieco go zaburzyło ...tak samo że wykluł się z jaja tej kosmitki)
Odpisz
15 października 2016, 21:03
I jakie są jego moce ?
Odpisz
15 października 2016, 21:08
Ten debil dał to jajko do kompa by miało ciepło, i tam się wykluł, skubany nauczył się go hakować i przesyłać dane, czyli przejmować władzę nad elektroniką, stąd imię TECHNO, od TECHNOlogia
Odpisz
15 października 2016, 21:19
Technologia i woda to kiepskie połączenie
Odpisz
15 października 2016, 21:33
wcale nie do kompa... do:
-kompa(1-20)
-konsoli
-telefonu
-komórki
-moich jajek...
oł spie**oliłem
Odpisz
15 października 2016, 21:36
@Nemezis_: To ostatnie nie brzmi dobrze
Odpisz
15 października 2016, 21:42
jedną z nich jest usuniencie Netfxa, a drugom po prostu wrzucenie cię do kosza i oprurznienie go
Odpisz
15 października 2016, 21:44
@Nemezis_: Mi chodzi o to z jajkami
Odpisz
15 października 2016, 21:46
aaaaaaaaaaaaaaaa ma durzego... poprostu ma durzego (niczym maczeta)
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 21:53
@Nemezis_: Że co?!
Odpisz
15 października 2016, 21:54
ma w spodniach maczetę
>:}
Odpisz
15 października 2016, 21:57
@Nemezis_: I niby co zrobił?
Odpisz
15 października 2016, 21:59
co
Odpisz
15 października 2016, 22:00
@Nemezis_: Z tą maczetą?
Odpisz
15 października 2016, 22:05
jest taki ostry
Odpisz
15 października 2016, 22:08
@Nemezis_: TUPAQ chyba ci mózg zeżarł
Odpisz
15 października 2016, 22:11
ja nie mam mózgu
Odpisz
15 października 2016, 22:13
@Nemezis_: widać
Odpisz
15 października 2016, 22:15
lubisz mnie
Odpisz
15 października 2016, 22:17
@Nemezis_: tak trochu
Odpisz
15 października 2016, 22:18
dziękuję
Odpisz
15 października 2016, 22:20
@Nemezis_: Wanna fuse?
Odpisz
15 października 2016, 22:31
ty i TUPAQ mnie lubicie, tylko wy
Odpisz
15 października 2016, 22:48
@Nemezis_: ok
Odpisz
15 października 2016, 23:12
no
Odpisz
16 października 2016, 10:08
Skubany to kontroluje
Odpisz
16 października 2016, 11:08
co
Odpisz
16 października 2016, 11:09
@Nemezis_: Przesył danych
Odpisz
16 października 2016, 11:10
on się nadal uczy
Odpisz
16 października 2016, 11:19
@Nemezis_: Ale dużo umie
Odpisz
16 października 2016, 11:41
ale może więcej
Odpisz
16 października 2016, 12:08
Przypomniało mi się że nie mogę nosić symbiotów bo moje ciało to iluzja
Odpisz
16 października 2016, 12:51
ooooo*jara blanta*
Odpisz
16 października 2016, 14:25
@Nemezis_: Nie taka iluzja
Odpisz
16 października 2016, 14:28
*jara drugiego*yhy... yhy
Odpisz
16 października 2016, 14:29
@Nemezis_: Ja pie**ole....
Odpisz
16 października 2016, 15:02
*jara trzeciego*chcesz هحىنس سبشسب يبلس. لثببس. سسبب. شييد يشبسف بسباب
Odpisz
16 października 2016, 15:09
@Nemezis_: Nie mam żadnego organu na który by to zadziałało
Odpisz
16 października 2016, 15:17
walić to... zajaraj, zioło jest dobre
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 15:18
@Nemezis_: Nie będzie miału efektu
Odpisz
16 października 2016, 15:25
*jara 5 na raz*łooooooooooo, lubisz herdate
Odpisz
16 października 2016, 15:36
A masz jakieś tymczasowe ciało?
Odpisz
16 października 2016, 15:53
*jara ku*wa kolejnego*chcesz
Odpisz
16 października 2016, 16:09
Nie
Odpisz
16 października 2016, 16:11
O nie
Odpisz
16 października 2016, 16:16
o tak
Odpisz
16 października 2016, 16:17
@Nemezis_:
Odpisz
16 października 2016, 16:18
@Nemezis_:
Odpisz
16 października 2016, 16:18
@Nemezis_:
Odpisz
16 października 2016, 16:18
@Nemezis_:
Odpisz
16 października 2016, 16:19
@Nemezis_: Telefon podładuj
Odpisz
16 października 2016, 17:18
kisne przez was
Odpisz
16 października 2016, 17:20
ogurki
Odpisz
16 października 2016, 17:25
@Nemezis_: Ulubione jedzenie Kappy
Odpisz
16 października 2016, 17:33
i moje
Odpisz
16 października 2016, 18:40
@Nemezis_: Dobrze wiedzieć
Odpisz
16 października 2016, 18:58
noo
Odpisz
16 października 2016, 19:18
@Nemezis_: Już wiem co zatruć
Odpisz
16 października 2016, 19:33
..............oł
Odpisz
16 października 2016, 20:05
@Nemezis_: Honk :○)
Odpisz
16 października 2016, 20:13
@Nemezis_: Nauczały mnie lamie jak zatruwać
Odpisz
16 października 2016, 20:15
Honk :○)
Odpisz
16 października 2016, 20:21
co?
Odpisz
16 października 2016, 20:36
Ja wiem że rozumiesz, :○)
Odpisz
16 października 2016, 21:12
Honk?
Odpisz
16 października 2016, 21:13
Honk :○)
Odpisz
16 października 2016, 21:17
Honk Honk Honk
Odpisz
16 października 2016, 21:26
bierze karabin i szczela, honkpnkonkonkpnkonkonko
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 21:52
@Nemezis_: *A on to omija i pokazuje się przed tobą*
-HONK
Odpisz
16 października 2016, 22:04
jakie masz fajne oko*dźga go w oko*
Odpisz
16 października 2016, 22:13
@Nemezis_: *to był klon, on teraz, napi**dala się w trzy dupy szpaka*
Odpisz
16 października 2016, 22:16
*biegnie do niego*
ja:do konta
on:al...
ja:bez ale
on:no dobra
ktoś:czemu on poszedł do konta? bo pił?
ja:nie, bo się nie podzielił
Odpisz
16 października 2016, 22:26
@Nemezis_: * W koncie*
Odpisz
17 października 2016, 15:05
co!?! jarasz bezemnie, do izolatki
Odpisz
17 października 2016, 15:26
@Nemezis_: On jest pijany...
Odpisz
17 października 2016, 15:30
co!?! pić w izolace, marsz na salę wyczeźwień
Odpisz
17 października 2016, 15:34
@Nemezis_:
Odpisz
17 października 2016, 15:38
już
Odpisz
17 października 2016, 17:07
@Nemezis_: Był pijany jak tu przyszedł
Odpisz
17 października 2016, 17:10
co?!?! w sali wyczeźwień też pije... już do Ałszwic
Odpisz
17 października 2016, 17:27
@Nemezis_: Poprostu :nie
Odpisz
17 października 2016, 18:59
co! ?!?!?!?!?!?!?!?!???!?!?!?!?!?!?!?!?!?! i jeszcze się nie zgadza, już do krematorium
Odpisz
17 października 2016, 19:05
@Nemezis_: Poprostu : nie
Odpisz
17 października 2016, 19:11
już
Odpisz
17 października 2016, 19:20
@Nemezis_: Co już
Odpisz
17 października 2016, 19:20
@Nemezis_: Co już
Odpisz
17 października 2016, 19:27
won do krematorium
Odpisz
17 października 2016, 19:29
@Nemezis_: Nein
Odpisz
17 października 2016, 19:38
bo zabije
Odpisz
17 października 2016, 19:49
*otwiera*mam klucz
Odpisz
17 października 2016, 19:52
@Nemezis_: *zabiera klucz, wpycha cię spowrotem i zamyka*
Odpisz
17 października 2016, 19:57
*otwiera*mam drugi
Odpisz
17 października 2016, 19:58
@Nemezis_: *zabiera wszystkie zapasowe i wsadza spowrotem*
Odpisz
17 października 2016, 20:27
*wychodzi*okno otwarte
Odpisz
18 października 2016, 07:08
@Nemezis_: *wsadza do środka jeszcze raz i zamyka wszystkie drogi ucieczki*
Odpisz
18 października 2016, 15:02
*wychodzi*yyy... wyjście awaryjne
Odpisz
18 października 2016, 15:03
@Nemezis_: *zamknął cię tak BEZ DROGI WYJŚCIA*
Odpisz
18 października 2016, 15:52
ym... poczekaj*wychodzi*a wejście
Odpisz
18 października 2016, 17:42
@Nemezis_:
Odpisz
18 października 2016, 17:43
no i co
Odpisz
18 października 2016, 17:44
@Nemezis_: JAJCO! *wysyła na pulsara*
Odpisz
18 października 2016, 17:45
jej... nara frajerzy
Odpisz
18 października 2016, 17:47
@Nemezis_: Pulsar niszczy wszystko i wszystkich rozkładając atom po atomie
Odpisz
18 października 2016, 17:48
*wraca*zapomniałem portwela*idzie*jej patologia
Odpisz
18 października 2016, 17:54
@Nemezis_: Ok, to teraz ja opiekuje się TECHNO
Odpisz
18 października 2016, 18:02
*wraca*tylko spróbuj
Odpisz
18 października 2016, 18:06
@Nemezis_: *próbuje*
Odpisz
18 października 2016, 18:08
*napi**dala TUPAQ*NIE...HEJT
Odpisz
18 października 2016, 18:33
@Nemezis_: *Napi**dala dalej w Nemezisa*
Odpisz
18 października 2016, 18:43
*blok*won do niego
Odpisz
18 października 2016, 18:45
@Nemezis_: Czyli mam się nim zajmować skoro mi karzesz?
Odpisz
18 października 2016, 18:46
nie karze
Odpisz
18 października 2016, 19:08
@Nemezis_: Cytuje :Won do niego
Odpisz
13 października 2016, 19:41
Odpisz
13 października 2016, 20:10
@Nemezis_: HA! MÓJ MEM TEŻ ZASTOSOWALI!
Odpisz
13 października 2016, 20:18
Od kiedy sr Pelo to twój mem?
Odpisz
13 października 2016, 20:18
Odpisz
13 października 2016, 20:22
EKCHEM chodzi w głównej mierze o to jak zostało podpisane:
Odpisz
13 października 2016, 20:22
Odpisz
13 października 2016, 20:24
Bo dopisać ku*wa takie trudne jest
Odpisz
13 października 2016, 20:24
@Nemezis_: Stop
Odpisz
13 października 2016, 20:25
start
Odpisz
13 października 2016, 20:27
Dobra, bo się robi shitstorm, ale poprostu wygląda dokładnie tak samo, wiec pomyślałem że to moje
Odpisz
13 października 2016, 20:29
gut
Odpisz
13 października 2016, 20:30
A teraz przedstaw mu monster monsune, by mnie nie męczył
Odpisz
13 października 2016, 21:16
Ale o kogo chodzi?
Odpisz
13 października 2016, 21:18
O byle kogo, ale mi już lepiej, proszę nie wysyłaj mnie do tego szpitala ;-;
Odpisz
13 października 2016, 21:40
Odpisz
13 października 2016, 21:48
Odpisz
13 października 2016, 22:02
Zobaczy jutro o to, o co prosił, dzięki
Odpisz
13 października 2016, 20:44
zoidberg :)
Odpisz
13 października 2016, 19:21
Why not Zoidberg?
Odpisz
13 października 2016, 19:39
Your joke is good and you should feel good
Odpisz
13 października 2016, 19:41
It's nice to read that. I feel better right now.
Odpisz
13 października 2016, 20:01
That's good
Odpisz
13 października 2016, 20:13
I know.
Odpisz
13 października 2016, 20:19
good
Odpisz
13 października 2016, 19:12
Odpisz
13 października 2016, 16:10
Zoidberg.
Odpisz