Jak nie chcesz gadać, to powiedz
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Miło z ich strony, śliczne są
Hobby dla faceta
Angielskie śmieszki
Papierowa szkoła posting
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 października 2016, 14:27
"K" jest chyba najbardziej wku*wiające
Odpisz
14 października 2016, 14:28
@Tony_Montana: Albo "kk"
Odpisz
14 października 2016, 14:33
@Tony_Montana: K jest spoko
Odpisz
14 października 2016, 14:33
@Tony_Montana: no
Odpisz
14 października 2016, 15:08
Każdy lubi potas.
Odpisz
16 października 2016, 18:05
@Milord404: Albo kkk
Odpisz
16 października 2016, 18:09
@ChickenEatsRainbows: Albo KKKK
Odpisz
16 października 2016, 18:27
@Tony_Montana: k
Odpisz
16 października 2016, 18:45
@PanSowa12: O ty
Odpisz
16 października 2016, 19:27
@Tony_Montana: K.
Odpisz
16 października 2016, 19:30
@Lacoste: O nie
Odpisz
16 października 2016, 20:13
@Tony_Montana: Ale K to ty szanuj
Odpisz
16 października 2016, 20:20
@Tony_Montana: Aha
Odpisz
16 października 2016, 20:51
@ChickenEatsRainbows: kkk-katechizm kościoła katolickiego
xD
Odpisz
16 października 2016, 20:52
@SpectraPhantom: kkk - kool kidz klub
Odpisz
17 października 2016, 15:47
@SpectraPhantom: kkk - ku klux klan
Odpisz
16 października 2016, 22:31
Mnie wku*wia tylko "aha" i "yhy".
Odpisz
17 października 2016, 13:04
@Shibitsu: h'mkej
Odpisz
Edytowano - 16 października 2016, 18:18
Nie mam tego problemu ;)
Odpisz
Edytowano - 17 października 2016, 00:44
@Arturo11: Ładny avatar \m/
Odpisz
17 października 2016, 06:54
@Metal_Head: dzięki xd
Odpisz
17 października 2016, 01:51
Mi czaamo pisujo jakeś: CRB, CD itp, i skąd mam wiedziec co to znaxzy. Wtedy ja im podaje nazwy silników np:
Towarzysz: Cześć CRB?
Ja: Cześć 3.0 CRD
albo 1.9 Tdi
Odpisz
16 października 2016, 21:10
Aha
Odpisz
16 października 2016, 20:59
i czasem też jak odpisują na pytanie Y/N "no" a ty nie wiesz czy miał to na mysli po angielsku czy po polsky
Odpisz
16 października 2016, 20:58
@KontoUsunięte: dlatego usunęłas konto lol
Odpisz
16 października 2016, 20:53
To uczucie kiedy piszesz duże wypracowanie o tym, jak życie nie ma sensu i chcesz się zabić, a przyjaciółka odpowiada ci "aha, powodzenia"
Odpisz
16 października 2016, 19:34
Mhm.
Odpisz
16 października 2016, 18:58
No, fajnie, kkkkkkk
Odpisz
16 października 2016, 18:58
No, fajnie, kkkkkkk
Odpisz
16 października 2016, 18:42
A jeszcze lepiej jest jak nie było cię w szkole i pytasz kogoś o zadanie domowe, a on odpisuje ci "nwm", ale na drugi dzień ma je zrobione :T
Odpisz
16 października 2016, 18:20
Kiedyś napisałam swojego pierwszego długiego SMS, o tym co mi się śniło. Koleżanka na to co pisałam pół godziny odpisała ,,aha''.
Odpisz
16 października 2016, 18:37
@Anielka999: Znam ten ból
Odpisz
16 października 2016, 18:36
albo "Ok"... to dopiero wku*w
Odpisz
16 października 2016, 18:14
Nie wiem dlaczego ale mnie to wku*wia. Przykład. Pytam się kolegi czy jest coś zadane z matmy, a on "NO". Ale co z tej matmy to już trzeba wymuszać siłą.
Odpisz