memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 kwietnia 2021, 13:27
@Konto usunięte: ja też mam "żenadix" jak widzę twoje komentarze. O "dżisas"!
Odpisz
1 lipca 2019, 23:16
A ja daje w górę bo nie lubię dzieci takich jak na obrazku
11 listopada 2009, 08:32
głupie 1
24 września 2017, 18:13
@wiewiorka501: dżizas ale ja mam refleks z tym odpisywaniem tak se patrze na wasze komy pod obrazkami sprzed 8 lat żenadix...
Edytowano - 25 lipca 2015, 19:57
słabe, jak można byc taki chamski i bezczelny by dziecko do wózka sklepowego wkładać???
1 marca 2012, 18:28
żal
15 października 2011, 23:10
Przepis na frytki: wsadź dziecko tak jak na obrazku i usiądź na nim (informacja ta wyciekła z tajnej chatki kanibali)
14 lipca 2011, 11:55
przestańcie, gdyby dziecku to nie pasowało, to by nie siedziało tam a tym bardziej by nie zasnęło.
12 sierpnia 2011, 15:05
@otoJa25: A gdyby to dzieckko spało ,a osoba chcąca zrobić coś śmiesznego wzięła ,by je i wsadziła w taki sposób do wózka?! Biedne dzieciątko....
12 sierpnia 2011, 18:25
@adaolsztyn: co nie zmienia faktu, że gdyby było mu niewygodnie, to by się obudziło...
13 sierpnia 2011, 13:21
@otoJa25: No tu mnie masz....
22 sierpnia 2011, 22:47
@adaolsztyn: :)
13 lipca 2011, 13:26
debile chca zrobic cos smiesznego kosztem innych. powinni jej oderac prawa rodzicielskie.
7 maja 2011, 14:41
1
8 grudnia 2010, 20:34
biedne dzieko
15 listopada 2009, 10:13
Dziwne i głupie daje 1
13 listopada 2009, 19:03
12 listopada 2009, 20:58
hmmm........1 ? tak, nadaje sie ..
12 listopada 2009, 00:09
chamskie:/
11 listopada 2009, 20:28
Co Wy myślicie, że to dziecko z porcelany jest? Pewnie samo się w takiej pozycji ułożyło, spać mu się chciało to wlazł do koszyka - niezłe zdjęcie.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2021, 13:27
@Konto usunięte: ja też mam "żenadix" jak widzę twoje komentarze. O "dżisas"!
Odpisz
1 lipca 2019, 23:16
A ja daje w górę bo nie lubię dzieci takich jak na obrazku
Odpisz
11 listopada 2009, 08:32
głupie
1
Odpisz
24 września 2017, 18:13
@wiewiorka501: dżizas ale ja mam refleks z tym odpisywaniem
tak se patrze na wasze komy pod obrazkami sprzed 8 lat
żenadix...
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2015, 19:57
słabe, jak można byc taki chamski i bezczelny by dziecko do wózka sklepowego wkładać???
Odpisz
1 marca 2012, 18:28
żal
Odpisz
15 października 2011, 23:10
Przepis na frytki: wsadź dziecko tak jak na obrazku i usiądź na nim (informacja ta wyciekła z tajnej chatki kanibali)
Odpisz
14 lipca 2011, 11:55
przestańcie, gdyby dziecku to nie pasowało, to by nie siedziało tam a tym bardziej by nie zasnęło.
Odpisz
12 sierpnia 2011, 15:05
@otoJa25: A gdyby to dzieckko spało ,a osoba chcąca zrobić coś śmiesznego wzięła ,by je i wsadziła w taki sposób do wózka?! Biedne dzieciątko....
Odpisz
12 sierpnia 2011, 18:25
@adaolsztyn: co nie zmienia faktu, że gdyby było mu niewygodnie, to by się obudziło...
Odpisz
13 sierpnia 2011, 13:21
@otoJa25: No tu mnie masz....
Odpisz
22 sierpnia 2011, 22:47
@adaolsztyn: :)
Odpisz
13 lipca 2011, 13:26
debile chca zrobic cos smiesznego kosztem innych. powinni jej oderac prawa rodzicielskie.
Odpisz
7 maja 2011, 14:41
1
Odpisz
8 grudnia 2010, 20:34
biedne dzieko
Odpisz
15 listopada 2009, 10:13
Dziwne i głupie daje 1
Odpisz
13 listopada 2009, 19:03
1
Odpisz
12 listopada 2009, 20:58
hmmm........1 ?
tak, nadaje sie ..
Odpisz
12 listopada 2009, 00:09
chamskie:/
Odpisz
11 listopada 2009, 20:28
Co Wy myślicie, że to dziecko z porcelany jest? Pewnie samo się w takiej pozycji ułożyło, spać mu się chciało to wlazł do koszyka - niezłe zdjęcie.
Odpisz