Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SteamTank

2 listopada 2019, 20:10

Geniusze są wśród nas...

Avatar
Konto usunięte

7 maja 2011, 14:42

@ShawnMichaels37: nooo ;D
5/5

Avatar ShawnMichaels37

30 marca 2011, 17:01

Polak potrafi ;D

Avatar neposek

14 grudnia 2010, 15:26

musze tak spróbować :D 5/5 ^^

Avatar bartd94

6 sierpnia 2010, 13:22

narzędzie uniwersalne, taki gadżet mógł faktycznie powstać tylko w Polsce

Avatar kiritimay

15 listopada 2009, 19:15

Heh widać że Polska:D

Avatar Natka_7

14 listopada 2009, 18:32

U nas to było tak, że jeden pracował, a reszta patrzyła xD 5/5

Avatar Panna_Lovegood

13 listopada 2009, 14:57

do naszej klasy kiedyś przez okno zaglądali jak akurat przy tablicy była wymalowana lala w krótkiej spódniczce xd

Avatar Alexis

13 listopada 2009, 04:01

nawet wygodniej niz w fotelu :p

Avatar edyta_96_13

12 listopada 2009, 21:00

Jak w fotelu :))
hehe 5 :)))

Avatar Madara

12 listopada 2009, 20:19

A u nas budują jakiś mały budynek(może wielkości 4-6 warzywniaków w szerokościxdługości) ponad rok -.- albo czasami jakieś żule sie chowają na budowach, w dodatku na takich po których łążą ciecie i ani razu ich nie zobaczył... oto jak pracują robotnicy itp. w moim mieście -.-

Avatar smoczka

12 listopada 2009, 20:07

U nas przed szkołą zamiast budować boisko tańczyli z łopatami ^^ dosłownie :D

Avatar Panna_Lovegood

12 listopada 2009, 19:02

ReyMysterio - może trochę, ale jak już tak mam, że do tego stereotypu Polaka podchodzę krytycznie (w ogóle do współczesnej Polski podchodzę krytycznie)

Avatar
Konto usunięte

12 listopada 2009, 16:22

fajne 4/5 widziałem kiedyś takich co przez cały czas nic nie robili tylko czasem koparką pojeździli a później mówią przerwa to mnie rozwaliło

Avatar SerScull

12 listopada 2009, 15:24

|_ () |_

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Dobrze czasem się oderwać

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka