Granie supportem w pigułce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Angielskie śmieszki
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Dobrze czasem się oderwać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2024, 16:43
Jednego "player" nie przetłumaczyli
Odpisz
15 października 2016, 12:01
Prawie zawsze gram medykiem lub wsparciem. Nie polecam. Odpi***alasz połowę pracy i każdy Cię z gównem miesza.
Odpisz
15 października 2016, 12:08
to graj pajrem.
Odpisz
15 października 2016, 12:13
@legend77: właśnie
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 12:14
Też tak ma. Raz jak grałem medykiem miałem najwięcej zabójstw w drużynie
Odpisz
15 października 2016, 12:19
@legend77: Nie chcę się wywyższać, ale w większości meczy to ja zajmuję najwyższe miejsce w tabeli. Granie pajrem jest bez sensu, jest w tej samej drużynie jest takich 4 ale wszyscy f2p.
Odpisz
19 października 2016, 21:13
ja nie lubię grać medykiem bo każdy krzyczy help me a później dziwią się że ginę do nich na sam środek bitwy gdzie leczy go drugi medyk
Odpisz
19 października 2016, 21:20
@szeregowy_koci_mietka: tacy udzie to ma*ciny
Odpisz
19 października 2016, 21:43
Jak się nazywasz w TF'ie (no na steamie)? Zgaduje, że "Pajro"?
Odpisz
19 października 2016, 21:54
@Konto_Zastepcze2: Nie, Cobalt.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 22:07
Pamiętasz może Demomana "Ciamciol"? Na 100% grałem z Cobaltem i to nawet nie dawno. (z Pajro w sumie też kimkolwiek był)
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 22:24
@Konto_Zastepcze2: Mam tę nazwę od niedawna, wcześniej byłem bodajże Knight albo Wojtek The Bear.
A jaki ten Cobalt miał avek?
Odpisz
19 października 2016, 22:42
@Konto_Zastepcze2: widziałem cię :)
Odpisz
19 października 2016, 22:43
Dostałeś zaproszenie?
Odpisz
19 października 2016, 23:03
Mam problem ze znalezieniem gry od aktualizacji o nowej wojnie. Mam menu, wszystko pięknie, ale jak naciskam przycisk wyszukaj grę to nic się nie dzieje i nadal jestem w menu.
Wiesz czemu? Błagam o pomoc, bo dawno w tfa nie grałam i zaczynam wariować.
Odpisz
19 października 2016, 23:42
@Filski: Nowe menu i custom huds ( nie wim jak jest po polsku ) się nie lubią
Odpisz
19 października 2016, 23:47
Dodaj mnie pls nazwa: Aura the hoovy main
Odpisz
20 października 2016, 06:58
Węgiel miał na avku :P
Odpisz
20 października 2016, 07:12
Dzięki za podpowiedź
Odpisz
20 października 2016, 07:28
@Filski: Sprawdź spójność plików.
Odpisz
20 października 2016, 07:28
Jeżeli chcesz mieć mnie w znajomych, sam mnie dodaj. Ja nikogo nie potrzebuje.
Odpisz
20 października 2016, 07:29
@Konto_Zastepcze2: To nie byłem ja. Mam ciężko zbrojnego rycerza od początku nazwy.
Odpisz
20 października 2016, 15:08
smutłem
Odpisz
20 października 2016, 16:32
Smutasz, ale nie dodajesz.
Odpisz
20 października 2016, 16:43
istnieje 3000 cobalt'ów to trochę to zajmie
Odpisz
20 października 2016, 17:03
Jestem na grupach jejowych.
Odpisz
20 października 2016, 17:09
Tej od tf'a?
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 18:24
Nie, od Minecrafta...
Odpisz
20 października 2016, 18:32
to będzie trudniej
Odpisz
20 października 2016, 19:20
wut
Odpisz
20 października 2016, 19:32
Sarkazm, ja pie**ole.
Odpisz
20 października 2016, 19:34
Suche to było jak Merkel między nogami
Odpisz
20 października 2016, 20:13
Ja pie**ole...
Odpisz
20 października 2016, 20:27
No właśnie nie pie**olisz i dlatego jesteś zły na innych
Odpisz
20 października 2016, 20:37
Idź, już lepiej mnie nie wku*wiaj.
Odpisz
20 października 2016, 20:41
Bo co?
Odpisz
20 października 2016, 20:50
idę po popcorn
Odpisz
20 października 2016, 20:51
@szeregowy_koci_mietka: Dostanę trochę ?
Odpisz
20 października 2016, 21:04
jasne mam3 paczki Pajero cho tu oglądasz film?
Odpisz
20 października 2016, 21:36
@szeregowy_koci_mietka: dziękuję
Odpisz
21 października 2016, 07:30
kole czy pepsi
Odpisz
21 października 2016, 15:41
@szeregowy_koci_mietka: kole
Odpisz
21 października 2016, 19:07
dietetyczną czy zwykłą
Odpisz
22 października 2016, 16:52
@szeregowy_koci_mietka: Normalną
Odpisz
22 października 2016, 18:20
kiedy ten pajro przyjdzie
Odpisz
22 października 2016, 18:25
@szeregowy_koci_mietka: ni wim
Odpisz
22 października 2016, 21:55
dobra je**c go na jaki idziemy film
Odpisz
22 października 2016, 22:15
@szeregowy_koci_mietka: Ghostbusters 2016
Odpisz
22 października 2016, 22:22
ok ale ty płacisz
Odpisz
22 października 2016, 22:25
@szeregowy_koci_mietka: Nein * znika jak żyd w niemieckim piecu*
Odpisz
22 października 2016, 23:22
hehe szept mam portfel pajro szept hehe
Odpisz
22 października 2016, 23:27
@szeregowy_koci_mietka: hehe w portfelu są tylko rachunki
Odpisz
23 października 2016, 08:19
bo całą kasę wyciągłem i
Odpisz
23 października 2016, 14:28
@szeregowy_koci_mietka: To była kasa z monopoli
Odpisz
11 lipca 2017, 07:52
ale w tym kinie się płasci pieniędzmi z monipolii
Odpisz
21 października 2016, 21:28
I już wiemy na skórki z jakiej gry Dingo przepieprzyła 700 baksów
Odpisz
20 października 2016, 23:11
tru :c
Odpisz
20 października 2016, 07:32
Gram Ying = cały czas daje leczace ich iluzje = "DLACZEGO TAK RZADKO DAJESZ BUFFA SPOD Q????"
Odpisz
20 października 2016, 05:40
A w Overwatchu na tabeli podsumowań meczu to support zazwyczaj dostaje najwięcej honoru.
Odpisz
19 października 2016, 22:49
Nie znam się na Overwatch, ale czy Mercy nie ma białych włosów?Bo w animacjach bodajże Riota ma właśnie białe włosy.
Odpisz
19 października 2016, 23:09
@NaiNeko27: Riot zrobił Lola ;-; A prawie cała Mercy jest biała, to nic dziwnego że się pomyliłeś. A jest blondynką.
Odpisz
20 października 2016, 07:27
Dzięki.I jestem dziewczyną;-;
Odpisz
20 października 2016, 16:42
@NaiNeko27: Autorekta mnie poprawiła :v bo napisałem ,,pomylilaś"
Odpisz
20 października 2016, 16:53
@NaiNeko27: Nie minusujcie za to, że nie znam overwatcha.
Odpisz
27 października 2016, 16:03
@NaiNeko27: będziemy robić co chcemy. Minusowanie to inaczej nie zgadzanie się z czyjąś opinią
Odpisz
19 października 2016, 22:46
Ja bardzo lubię grać wsparciem w tf'ie :v. A spajuszkiem wymiatam.
Odpisz
15 października 2016, 12:02
Tru.
W LoL'u support też ma ciężko.Jakby chociaż czasem dziękowali...
Odpisz
15 października 2016, 12:07
@Pandzianikki: Zależy na jakim serwerze ostatnio zauważyłem że eune ma ch*jowy stosunek do supportu a euw nie.
Odpisz
15 października 2016, 12:09
@legend77: sorki,chodziło mi właśnie o eune...
Jprd... ._.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2016, 12:35
@Pandzianikki: Ja zawsze dziękuję za pomoc.
Nie wkurzam się też na ks (chyba że takie w ch*j chamskie last hity) bo przekładam zwycięstwo ponad statystyki
Odpisz
15 października 2016, 13:23
@Pandzianikki: Raz czy 2 razy jak grałem suppem to adc spytał się z skąd pochodzę. Jak odpowiedziałem że z Polski to się zdziwi że tak dobrze gram....
Odpisz
15 października 2016, 13:27
@Pandzianikki: Graj supportem ,uciekaj z swoim ADC na małym HP.Caitlyn strzela z superumiejętności.Zasłoń swojego ADC własnym ciałem i zgin.Report za celowe umieranie
Odpisz
15 października 2016, 14:06
@Pandzianikki: Mnie 9/10 razy szanuja jag gram supportem. Mam często statystyki gdzieś tak: 3/10/20 XD
Często treshem robie fajne akcje np trzy trupy bo debile z przeciwnej drozyny divują mnie myslać ze skkoro adc ssie to supp też. I tu sie mylą :)
Najgozej jednak jest gdy robisz wyszystko co mozesz a ktos cie flami bo nie jesteß cudotwórcą.
Odpisz
15 października 2016, 14:07
@DaKnight: znam to
Odpisz
15 października 2016, 16:05
@Pandzianikki: Ja często gram na supporcie.
Odpisz
19 października 2016, 21:16
@Pandzianikki: Na low elo wszyscy grają na suppach jakby dostali autofila i grali tam z przymusu. Trudno takiemu dziękować, nawet przy wygranych grach, jeśli nie wie co to sightstone, wywiera 0 presji na linii, wchodzi all in gdy pod twoją wieżą rozbija się fala creepów a później się dziwi czemu umarł. Oczywiście później jest standardowe "report adc nooooob 0 dmg idiot kill urself". W "bronzach" i w silverze praktycznie nie istnieje takie coś jak dobry supp, więc stosunek do wspierających na eune jest taki a nie inmy
Odpisz
19 października 2016, 22:07
a jam na to wszystko wywalone bo gram w jungli.
Odpisz
19 października 2016, 22:21
@DaKnight: True story ;-;
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 22:40
to...
...to ma sens...
Bywają gorsi i lepsi supp'owie,racja...ale często też jest że to słaby ADC jest w team'ie i wtedy supp musi odwalać brudną robotę(pełno minionów,koszmar) i o ile dla takiego Tresha czy Brauma to nic takiego dla nich,to dla takich typowych opiekunów jak Janna to już trudniej...
...często z tego powodu,na Jannie,składam mniej AP niż zawsze i musze iść pod AS by wyrobić linię,gdy taki ADC robi nie wiadomo co i to gdzieś daleko...
i weź takiego wyratuj...
...a i z krzaków pułapka często, no to padam,bo co innego,flamy są z tego powodu,choć po prostu chciałem się poświęcić,by ADC miał szansę uciec...
...a ADC,zamiast uciekać(naprawdę wyszło by mu to na dobre) to nawala się zaraz w nich,choć widać jak na dłoni,że szans koleś nie ma...
(low hp,low dmg,tank wśród wroga robiącego zasadzkę,itp)
nosz kur...
._.
Odpisz
19 października 2016, 21:59
Best Decision ever Dingo
Odpisz
19 października 2016, 21:45
Ta sytuacja kiedy grasz rankeda amumu na suppie, a Twój ADC pisz3, że jesteś noobem, bo nie masz run, a później go kerujesz i masz 20 asyst i nikt Ci nie po.dziękuję
Odpisz
19 października 2016, 21:19
Chcesz żeby support cię leczył?
To go chroń.
Odpisz
17 października 2016, 16:20
Z życia supporta...
Odpisz
16 października 2016, 13:25
Wiesz że wymiatasz, gdy zdobywasz zagranie meczu Łaską...
I serio mi się to udało!
Odpisz
19 października 2016, 21:12
@EziioAuditore: - wciskasz Q
- done
Odpisz
19 października 2016, 21:55
@EziioAuditore: Nie wow, mi też się udało
Odpisz
20 października 2016, 00:51
@EziioAuditore: Wiesz, że wymiatasz gdy zdobywasz Najlepsze Zagranie Aną lub Lúcio.
Odpisz
20 października 2016, 07:24
@Slenderowiec2012: Dokładnie
Odpisz
16 października 2016, 11:26
Granie supportem:
1. poświęcaj wielokrotnie siebie by uratować członków drużyny - wyzywają cię od noobów
2. napada na ciebie i tanka któremu toważyszysz 3 graczy - tank ucieka a ty giniesz - noob
3. Dzięki tobie kilka osób zdobyło mvp/złoty battle grade - wyzywają Cię od noobów bo ty masz 'tylko' srebro
4. Gracz którego leczysz rzuca się sam w cały wrogi team - support noob bo zginął.
;-;
Odpisz