Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Przerwa na herbatkę
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2017, 11:24
*ściąga skarpetki*
Odpisz
17 października 2016, 10:57
Ja uwielbiam chodzić bez skarpet ;-;
Odpisz
17 października 2016, 11:14
@HuboX600: ja też ;-;
Odpisz
17 października 2016, 11:40
@HuboX600: Pjona ? ;-;
Odpisz
17 października 2016, 11:41
no to # bezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 12:39
@Levandovsky: #TeamBezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 12:55
#TeamBezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 13:10
@Pandzianikki: #TeamBezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 14:17
@Tymek590: #TeamBezSkarpet nawet teraz jestę bez skarpet
Odpisz
17 października 2016, 15:05
#TeamBezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 15:35
@adriangajon: ciekawe jak czuje się gość który ma fetysz na stopy czytając takie komentarze
Odpisz
17 października 2016, 15:37
@HuboX600: ja też
Odpisz
17 października 2016, 15:51
@HuboX600: #TeamBezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 20:41
@HuboX600: #TeamBezSkarpet
Odpisz
17 października 2016, 21:20
@HuboX600: Ja wracałam ze szkoły przy -5 stopniach w podkoszulce ._. nie było zimno
Odpisz
16 stycznia 2017, 18:31
nikt się nie spodziewał że ja mam taki fetysz
Odpisz
17 października 2016, 12:31
A weź zimą nadepnij w skarpecie na rozlaną wodę. Wtedy dopiero się zimno robi
Odpisz
17 października 2016, 18:24
@Kejdzej: Antarktyda
Odpisz
17 października 2016, 15:23
Czy tylko ja kiedy chodzę bez skarpetek i jest mi zimno to i tak ich nie zakładam?
Odpisz
17 października 2016, 16:42
@Predator_PL: nie tylko
Odpisz
17 października 2016, 17:19
to dobrze :D
Odpisz
17 października 2016, 15:10
przecież to oczywiste
Odpisz
17 października 2016, 16:19
@ALKATRAZ: nawet alkatraz uważa że te komiksy są nudne
Odpisz
17 października 2016, 12:31
Gorzej jak nagle wdepniesz w coś mokrego.
Odpisz
17 października 2016, 12:14
Tymczasem skarpety latem:
"I'm on the highway to hell"
Odpisz