Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Pilne
Nie po oczach
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2017, 15:26
nie rozumiem
Odpisz
27 sierpnia 2017, 19:20
XYZ
Odpisz
21 października 2016, 20:25
Biologia ;-; umieram
Odpisz
20 października 2016, 21:34
a co jezeli ona jest informatykiem-grafikiem i brakuje jej koordynatu z?
Odpisz
20 października 2016, 22:26
nie, jest Feminazistką
Odpisz
20 października 2016, 22:44
@Mrkisiowskyy: mech, moja teoria ciekawsza.
Odpisz
21 października 2016, 14:58
Ale ja wiem że to feministka nazistka czy jak tam, chociaż może nią być. nie wiem
Odpisz
21 października 2016, 17:06
@Mrkisiowskyy: ja o tym wiem, ale co jezeli to jest femigrafistka?
Odpisz
21 października 2016, 19:15
Oddaje się za darmo?
Odpisz
21 października 2016, 19:49
@Mrkisiowskyy: ???
Odpisz
21 października 2016, 19:50
Przeczytałem femi - GRATISKA, gratis - darmo
Czyli to znaczy że Oddaje się za darmo?
Odpisz
21 października 2016, 19:54
@Mrkisiowskyy: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
raczej nie
Odpisz
18 października 2016, 15:55
To jest mem dla inteligętnych
Odpisz
21 października 2016, 00:59
@ant3k: dokładnie, 'inteligęcja' przede wszystkim :)
Odpisz
20 października 2016, 23:42
Zarty na biol-chemie ...
Odpisz
20 października 2016, 21:35
Jak ci tlen przeszkadza to nie wdychaj
I po sprawie
Odpisz
20 października 2016, 23:25
@AuRuS: Nawet świat stałby się lepszy
Odpisz
20 października 2016, 21:56
Mam pytanie.
O co chodzi z tą czerwono włosą dziewczyną? bo nic nie kumam :/
Odpisz
20 października 2016, 22:03
@Ashley12c: Feminazistka xd
Odpisz
20 października 2016, 23:01
@Ashley12c: Adolf Hitler wersja gender i przewodzi feminazistki
Odpisz
20 października 2016, 23:13
thx
Odpisz
20 października 2016, 23:02
Kanapka-jest OK
Hotdog z parówką w dziurze-TRIGGERED
Odpisz
20 października 2016, 21:38
jak dobrze być w matbiolchemfizie
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 22:33
@Miguelp: Z tym, że tego powinni uczyć w gimnazjum i pierwszej klasie technikum (obojętnie jakiego) na Biologii (Dla tych którzy nie wiedzą o co chodzi: Pierwsza klasa-są przedmioty ogólne, które każdy musi zdać, potem odchodzą), więc cóż... Wcale nie trzeba tam być żeby się zorientować o co chodzi z "xy".
Odpisz
21 października 2016, 06:53
@Szymon123PL: faktycznie nie trzeba
tylko że jak nie jesteś to pamiętać tego nie musisz
więc nie pamiętasz
Odpisz
20 października 2016, 21:08
Było
Odpisz
17 października 2016, 21:31
Ocena słaba bo mało kto rozumie :P
Odpisz
17 października 2016, 21:32
Jak ja zrobiłem mema z chromosomami to było to samo. :/
Odpisz
17 października 2016, 21:32
Wystarczą podstawowe lekcje genetyki by to zrozumieć. Po prostu triggerowanie feministek staje się zwyczajnie nudne.
Odpisz
17 października 2016, 21:41
a może po prostu było?
Odpisz
17 października 2016, 21:43
wystarczy chociaż raz obejrzeć było sobie życie, a dokładniej ten odcinek z narodzinami.
Odpisz
17 października 2016, 21:48
@creeper_girl: To oglądaj.
Odpisz
17 października 2016, 21:50
mam na CD
Odpisz
17 października 2016, 22:02
Jest jeszcze WDŻ.
Odpisz
17 października 2016, 22:07
@Batman_: To patologia i wylęgarnia tumanów. Nie polecam.
Odpisz
17 października 2016, 22:14
@Batman_: Prędzej biologia.
Odpisz
17 października 2016, 23:55
Na WDŻ czasami o tym mówią.
Odpisz
17 października 2016, 22:17
O co chodzi???///??
Odpisz
17 października 2016, 22:25
chromosom xy w skrócie facet
Odpisz
17 października 2016, 22:38
@erykos123: [wiem, to był bajt który się nie udał]
Odpisz
Edytowano - 18 października 2016, 00:54
Poradnik "Jak uchronić się przed hejtem":
-Napisz komentarz "O co chodzi??".
-Otrzymaj odpowiedź, która wskazuje na to, że do zrozumienia obrazka potrzeba wiedzy na poziomie 5 klasy podstawówki.
-Napisz, że był to bait, by nie wyjść na niewyedukowanego.
-Jesteś bezpieczny.
Odpisz
18 października 2016, 07:16
@Slenderowiec2012: Ale nie, serio wiem o co chodzi. Nigdy nie piszę tylu pytajników, a używam zwykle telefonu, więc nie ma opcji żeby były ukośniki i pytajniki. Tyle znaków miało oznaczać ironię/żart/bajt.
Odpisz
17 października 2016, 22:16
Genetyka taka śmieszna
Odpisz