Najsławniejsze słowiańskie bestie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Zapraszamy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2016, 07:57
No ale jak we prawie wszystkich mitologiach były wilkołaki itp. itd. to musiało coś być na rzeczy, bo w takim razie jedna postać nie występowała w aż tylu regionach.
Odpisz
21 października 2016, 07:59
@venomman: Dobrze prawi, polać mu!
Odpisz
22 października 2016, 10:26
@creeper_girl: Dziękuję, ale nie piję :>
Odpisz
22 października 2016, 10:49
@venomman: No to soczku! (^^)-[~]
Odpisz
22 października 2016, 11:09
@creeper_girl: Nie pogardzę.
Odpisz
21 października 2016, 15:53
Kapitalna seria Jacku, czekam na więcej
Odpisz
21 października 2016, 09:38
Wincyj!
Odpisz
20 października 2016, 23:14
Odpisz
21 października 2016, 06:34
@PanSowa12: o nie wiedzmin nadchodzi
Odpisz
21 października 2016, 08:00
@siemak: Wiedźmin. Potwory. Wiedźmin zabija potwory.
Odpisz
19 października 2016, 15:42
Jeśli ta seria się wam podoba i nie chcecie bym przenosił ją stricte do grupy, to byłbym wdzięczny za dodawanie pod tym komentarzem nazwy bestii, proszę o to ponieważ oprócz tego materiału zrobiłem również drugi z podsumowaniem, a jeśli dodam ten drugi za tydzień to będzie to wiązało się z tym, że materiały w poczekalni nie będą się już więcej pojawiały. Bardzo bym tego nie chciał, ponieważ do poczekalni fajniej mi się dodaje te obrazki tzn. jest więcej plusów niż w grupie; doświadczenie za materiały, ocena materiału - dzięki której wiem czy bestie się podobały, lepsza komunikacja niż w grupach i możliwość dodania do ulubionych przez które wiem, że jak jest np. 200 dodań do ulu to materiał był zajebiście dobry i ciekawy.
A więc jeszcze raz podkreślam, jeśli znacie jakieś słowiańskie bestie których nie umieściłem w obrazkach poprzednich to dawajcie znać.
Na pewno postaram się coś z nich skleić i nieco przedłużyć egzystencje tego typu materiałów z waszą pomocą, a jak nie to trudno - raz na miesiąc będzie bestia o ile jakąś znajdę w grupie, na tym materiale który będzie po tym (o ile nikt nie pomoże) będzie nazwa grupy i wkleję link w komentarzach, więc nie trza się bulgotać jak kogoś to ciekawi to odwiedzi i wsio.
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 15:52
@jacek1s: Nie wiem czy już był, ale mógłby być Bannik
Odpisz
19 października 2016, 15:53
@jacek1s: a więc to ty robisz te obrazki!
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 15:53
@jacek1s: Według mnie ta seria jest wyśmienita, dzięki niej dowiedziałem się o istnieniu wielu ciekawych stworów. A co do pomysłów, to niestety nie mam nic do zaproponowania ;-;
Odpisz
19 października 2016, 16:22
@jacek1s: Dodawaj je do grupy.
Odpisz
19 października 2016, 16:49
Dziękuję, jeszcze muszą być 2 by spełniały limit na jeden materiał, ponieważ 2 mam tylko w ostatnim materiale.
Odpisz
19 października 2016, 17:06
@jacek1s: jeszcze może być chmurnik, oraz jako, że pochodze z bieszczad to biesy i czady
Odpisz
19 października 2016, 17:13
Chmurnika i Żmiję mam w ostatniej, nad tamtymi się zastanowię bo nie znam - muszę poczytać.
Odpisz
20 października 2016, 21:33
@jacek1s: Dusiołek. Nie wiem czy był czy nie.
Odpisz
20 października 2016, 21:37
@Jumper112: Chyba był, ale zobacze
Odpisz
20 października 2016, 22:18
@jacek1s: Żmij
Odpisz
20 października 2016, 22:19
żmij już jest
Odpisz
20 października 2016, 22:36
@jacek1s: Daj więcej o tej babie jak masz :D
Odpisz
19 października 2016, 15:41
kiedy prostytutka okaże sie brzydsza niż myślałeś ale i tak chcesz zaliczyć
Odpisz
20 października 2016, 22:30
@siemak: o kurde
Odpisz
20 października 2016, 22:22
5/5 bo słowiańskie bestie
Odpisz
20 października 2016, 21:47
Odpisz
Edytowano - 20 października 2016, 21:47
Ziemniak by się przydał za długi post
Odpisz
20 października 2016, 21:22
Gdzie się podziały stare dobre ziemniaki za długi obrazek?
Odpisz
20 października 2016, 21:14
Ta seria jest zajebista i bardzo ciekawa :D o by było więcej takich obrazków
Odpisz
20 października 2016, 21:08
Uwielbiam tą serie :D
Odpisz
19 października 2016, 20:53
kogo to obchodzi 😒
Odpisz
20 października 2016, 20:33
@MartynkaLPS: Rozumiem, że masz 8 lat, ale musisz zrozumieć fakt, że świat nie kręci się tylko wokół Ciebie i jest tu wielu pasjonatów historii słowiańskiej oraz tytułów jej towarzyszących jak np. bestie czy legendy. Jeśli masz urzędować w dziale obrazkowym to zważaj na komentarze lub w ogóle ich nie upubliczniaj bo kusisz tylko los by natrafić na jakiegoś bardzo wrednego i bezlitosnego hejtera który skrzywi Twoją 8 letnią psychikę.
Odpisz
20 października 2016, 21:14
@MartynkaLPS: Mów za siebie. Mnie to bardzo akurat interesuje. A jeśli ci to nie pasuje, do tego nie czytaj, albo to omijaj.
Odpisz
20 października 2016, 21:25
@ChickenEatsRainbows: Tak jak ja. Akurat nie to bo z jakiegoś powodu przeglądarka nie wyświetla mi tego.
Odpisz
20 października 2016, 21:30
@MartynkaLPS: EKHEM
Mnie!
Odpisz
19 października 2016, 16:58
Wilkołak normalnie prawie taki sam jak w Wolfteamie
Odpisz