Piąteczka warta kliknięcia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Brawo za czujność!
Były nóżki, nie ma nóżek
Mało znany szczegół
Żartownisie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2022, 10:11
5
Odpisz
27 czerwca 2021, 08:39
5
Odpisz
21 listopada 2020, 11:23
Nic nie dam
Odpisz
21 września 2020, 15:37
5
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:53
5
Odpisz
2 stycznia 2019, 11:40
5
Odpisz
31 sierpnia 2017, 23:52
w LW Nefretete kebab jak pójdzies i powiesz ze glodny to turek da ci za darmo a jak nie zna to na kredyt
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2016, 21:19
Nie wygląda jak kebsiarz
Odpisz
7 listopada 2016, 22:36
nie
Odpisz
18 października 2016, 16:36
Co za zbieg okoliczności akurat na kebsa ide. Może darmowy będzie. :)
Odpisz
18 października 2016, 18:46
@Dr_Sheldon_Cooper: I jak?
Odpisz
18 października 2016, 19:24
,.
Odpisz
18 października 2016, 19:33
w sumie brat kupił, więc chyba darmowy
Odpisz
18 października 2016, 19:49
@Dr_Sheldon_Cooper: uwaga magia Pepe działa
ekskomunikuje Pepe
Odpisz
18 października 2016, 22:35
@Miguelp: Ymmm a przypadkiem Ekskomunikować to nie znaczy " W Kościele prawosławnym ekskomunika to odsunięcie członka Kościoła od Eucharystii. Celem zasadniczym ekskomuniki jest powrót ekskomunikowanego do wspólnoty eucharystycznej. Anatema może być ogłaszana w stosunku do heretyków. Wtedy osoba taka nie jest potępiona przez Kościół, ale raczej pozostawiona sama sobie."
Odpisz
18 października 2016, 23:49
@Ameron: u katolików jest to wypie**olenie z Kościoła
Odpisz
19 października 2016, 18:47
@Miguelp: No ale mimo wszystko dlaczego chcesz ekskomunikować Pepe skoro jest buddystą?
Odpisz
19 października 2016, 19:26
@Ameron: jest?
Odpisz
19 października 2016, 19:27
@Miguelp: Nie wiedziałeś? Pepe jest buddystą
Odpisz
19 października 2016, 19:29
@Ameron: Pepe jest buddystą?
Odpisz
19 października 2016, 19:32
@Ameron: ojej
to co mogę mu zrobić?
Odpisz
19 października 2016, 19:33
@Miguelp: Pepe jest buddystą?
Odpisz
19 października 2016, 19:51
@Miguelp: No jak to co? To TY powinieneś to wiedzieć..... ja to bym proponował... Spalić na stosie za herezje!
Odpisz
19 października 2016, 19:52
Anno niestety ale jest.
Odpisz
19 października 2016, 20:23
@Ameron: trz fajnie
potem na grupie
Odpisz
19 października 2016, 21:38
@Ameron: Pepe jest buddystą?
Odpisz
19 października 2016, 21:40
ku*wa tak!
Odpisz
Edytowano - 19 października 2016, 21:45
@Miguelp: Pepe jest buddystą?
Odpisz
19 października 2016, 23:01
jprdl
Odpisz
19 października 2016, 23:09
@Miguelp: jak to
Odpisz
19 października 2016, 23:16
nwm
Odpisz
20 października 2016, 19:34
Bo miał i będzie miał setki wcieleń. A poza tym był pepe buddysta.
Odpisz
20 października 2016, 21:15
@Ameron: aha
Odpisz
20 października 2016, 21:40
@Ameron: Pepe był buddystą?
Odpisz
20 października 2016, 21:48
teraz to ja już Cię zgłaszam
Odpisz
20 października 2016, 22:01
@Miguelp: Nie, przepraszam :(
Odpisz
21 października 2016, 06:49
za późno
Odpisz
21 października 2016, 15:31
@Miguelp: Przepraszam
Odpisz
21 października 2016, 17:07
koniec, tylko mi pod komentarzem spamujecie >:(
Kurcze
Odpisz
18 października 2016, 22:51
był zatruty
Odpisz
18 października 2016, 18:32
A po ile te kepsy?
Odpisz
18 października 2016, 16:44
ﺏﺝﻉﻑﻕﻙﻡﻩ
Odpisz
18 października 2016, 16:08
A ci jak nie chce kebsa? Bo będzie w nim bomba?
Odpisz
18 października 2016, 15:53
już kiedyś dostałem kebaba za darmo, a właściwie sprzedawca zapomniał wziąć ode mnie pieniędzy
Odpisz