Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

15 grudnia 2017, 16:16

Kiedy pokonujesz gościa z wyższym levelem a on nazywa cię noobem i cziterem ;p

Avatar bylejakbylegdzie

19 października 2016, 21:49

te wspaniałe uczucie gdy jakiś boosterowiec z mastera narzeka że przegrywa na silvery jak ty bo mmr tak spadło że nawet z brązami gra XD

Avatar SetAbominae

19 października 2016, 22:26

@bylejakbylegdzie: Otworzyli już 5 sezon 2016?

Avatar Twisted_Grim

20 października 2016, 09:29

@SetAbominae: Masz na myśli 7 :D nie obecnie czekamy na zakończenie obcego i nagrody... Maokai :'(

Avatar SetAbominae

Edytowano - 20 października 2016, 11:37

@Twisted_Grim: Mówię o SCII, tam jest 5 sezonów każdego roku. Czy tylko gracze lola uważają że to zjebstwo jest jedyną grą w której sezony?

Avatar bylejakbylegdzie

20 października 2016, 16:32

@SetAbominae: 19 otworzyli z aktualizacją osobnych mmr dla każdej rasy

Avatar WatashiKage

Edytowano - 20 października 2016, 15:58

To uczucie gdy jesteś smurfem i robisz to zło wbijając innym wyższą dywizje. : ^)

Avatar ToJeAmelinium

19 października 2016, 21:19

Mój kolega jest boostowany przez kalachy i jeszcze chce mnie przekonać że zasługuje na tą range

Avatar Lacoste

19 października 2016, 22:14

@ToJeAmelinium: Aha...To udowadnia tylko jego debilizm...Jak przestaną to bokstowac to będzie przepi***alał każda grę bo będzie gral na 10 razy lepszych od siebie

Avatar
Konto usunięte

19 października 2016, 23:46

@Lacoste: prawda 100%.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2016, 06:38

Zgadzam się z tobą,MLG Bulbazaurze

Avatar Mrkisiowskyy

20 października 2016, 07:49

@ToJeAmelinium: Mam tak samo, boostowali go do supreme a ja mam Mge. Mówi że jest lepszy bo ranga wyższa, niby robi tam ace same. W dwa dni spadł do mg1 i powiedział że to dlatego bo nie gra. Codzienne w grze ale no nie gra

Avatar ToJeAmelinium

20 października 2016, 12:56

@Lacoste: Tak właściwie to od przepi***ala wszystkie ale jeszcze nie spadł

Avatar
Konto usunięte

20 października 2016, 14:03

to jest ivysaur.

Avatar
Konto usunięte

20 października 2016, 15:06

Nie nie zauważyłem przez MLG, ale dzięki za info

Avatar Hank1212

19 października 2016, 22:17

to uczucie kiedy solo doszedłeś do LE i jakiś boostowany LEM mówi ci że jest od ciebie lepszy :/

Avatar lodymin

19 października 2016, 22:10

bo tak

Avatar diablo_piekla

19 października 2016, 22:07

To prawda. PS właśnie boostuję kolegę z brązu Kappa

Avatar kacper5656

19 października 2016, 21:29

co zrobisz ? :/

Avatar kacper5656

19 października 2016, 21:29

co zrobisz ? :/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie są aż takie pyszne

Trzeba brać osobną torbę

Fajnie że odpowiedzieli

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka